منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت نئو: NEO/USD برای آزمایش خط پشتیبانی 8.40 دلار آماده می شود

تجزیه و تحلیل قیمت نئو: NEO/USD برای آزمایش خط پشتیبانی 8.40 دلار آماده می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت نئو امروز کاملاً نزولی بوده است، مطابق با احساسات کلی بازار ارزهای دیجیتال. روز به خودی خود با یک نوت مثبت برای NEO شروع نشد زیرا قیمت دیروز پس از کاهش از 9.0 دلار دو روز قبل به 8.5 دلار بسته شد.

نقشه حرارتی رمزنگاری
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

همانطور که نقشه حرارتی کریپتو نشان می دهد، قیمت اتریوم 1.73 درصد کاهش یافته است، در حالی که بیت کوین 1.05 درصد کاهش یافته است. در حالی که این ارقام ناچیز هستند، بازار همچنان فاقد هرگونه احساس صعودی عمده ای است که بتواند به بهبود منجر شود.

تحلیل قیمت نئو یک روزه
نمودار قیمت نئو توسط TradingView

در عین حال، تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه نئو نشانه های منفی بیشتری به ما می دهد. ما می توانیم در نشانگر MACD ببینیم که هیستوگرام های سبز به آرامی قدرت خود را از دست می دهند. یک متقاطع در خطوط MACD نیز مانع می شود، که ممکن است حرکت نزولی دیگری را ایجاد کند. بنابراین انتظار می‌رود که نئو در دو روز آینده کاهش بیشتری پیدا کند. با این وجود، RSI هنوز تا حدودی متعادل است. بنابراین، نئو تحت هیچ تجمع موقتی نیست. در عوض، در حال حاضر حرکت صعودی زیادی در بازار وجود ندارد.

حرکت قیمت 24 ساعته نئو

تحلیل قیمت 1 ساعته نئو
نمودار قیمت نئو توسط TradingView

تحلیل 1 ساعته قیمت NEO نشانه های مشابه نمودار روزانه را به ما می دهد. در 24 ساعت گذشته، قیمت نئو به بالاترین سطح 24 ساعته 8.65 دلار رسید و سپس به 8.4 دلار بازگشت. در حال حاضر، Neo در اطراف خط پشتیبانی که حدود 8.40 دلار است، معلق است.

همانطور که نشانگر MACD نشان می دهد، حرکت نزولی به طور مداوم افزایش می یابد. به نظر می رسد نئو در حال آماده شدن برای آزمایش خط پشتیبانی 8.4 دلاری است. خطوط MACD قبلاً متقاطع شده‌اند که نشان‌دهنده یک تغییر حرکت بزرگ است. RSI نشان می دهد که بازار همچنان تا حدودی متعادل است، اگرچه به سمت فروش بیش از حد متمایل است.

ارزش کل بازار نئو در 24 ساعت گذشته 0.35 درصد کاهش داشته و حجم معاملات آن 17.43 درصد افزایش یافته است. در 24 ساعت آینده، Neo سعی خواهد کرد پشتیبانی 8.40 دلاری را آزمایش کند و در صورت شکست، ممکن است افت قابل توجهی پیش بینی شود.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته نئو: برای نزولی آماده می شوید؟

تحلیل قیمت 4 ساعته نئو
نمودار قیمت نئو توسط TradingView

نئو یک خط مقاومت اصلی را در حدود 9.6 دلار در 27 تعیین کردهفتم سپتامبر 2022. از آن زمان تاکنون، آن خط را آزمایش نکرده است. در عوض، Neo بیشتر در این محدوده معامله کرده است و در حال حاضر برای آزمایش مجدد خط حمایت 8.40 دلار آماده شده است.

با این حال، همانطور که شاخص MACD نشان می دهد، Neo در حال حاضر بسیار نزولی است. هیچ نشانه ای از افزایش حرکت صعودی وجود ندارد. در عوض، به نظر می رسد حرکت نزولی قوی تر و قوی تر می شود. بنابراین، ممکن است نئو سطح پشتیبانی را بشکند و قبل از بهبودی در 24 ساعت آینده کمی پایین‌تر بیاید.

تجزیه و تحلیل قیمت نئو: نتیجه گیری

Neo امروز کاملاً نزولی است و در شرف آزمایش مجدد خط حمایت 8.40 دلاری است. از آنجایی که حرکت نزولی قوی است، ممکن است قبل از بهبود مجدد، حمایت را بشکند. با این حال، مانند همیشه، گاهی اوقات بازار نزولی ارزهای دیجیتال ممکن است نامشخص باشد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.