منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت نئو: NEO/USD با کاهش قیمت به 11.31 دلار کاهش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت نئو: NEO/USD با کاهش قیمت به 11.31 دلار کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 50
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تحلیل قیمت نئو امروز نزولی است و ارز دیجیتال به زیر سطح مقاومت 11.47 دلار سقوط کرد و به پایین ترین سطح 11.31 دلار رسید. در چند ساعت آینده ممکن است با نفس کشیدن خرس‌ها شاهد حرکت صعودی قیمت باشیم، اما هر گونه افزایش قیمت احتمالا کوتاه مدت خواهد بود زیرا روند کلی همچنان نزولی است. جفت NEO/USD در 24 ساعت گذشته روند نزولی داشته است و در حال حاضر نزدیک به 11.35 دلار معامله می شود.

جفت NEO/USD امروز نزولی است زیرا قیمت به پایین ترین سطح 11.31 دلار رسید، پس از اینکه نتوانست بالای سطح مقاومت 11.47 دلار حفظ شود. خرس ها کنترل بازار را در دست دارند و احتمالا قیمت ها را در چند ساعت آینده کاهش خواهند داد. آخرین تلاش برای یک رالی اصلاحی هفته گذشته رخ داد، اما این نیز فروخته شد و منجر به کاهش فعلی شد. قیمت در حال حاضر به زیر سطح حمایت 11.47 دلار رسیده است و به نظر می رسد به احتمال زیاد به کاهش ادامه دهد.

عملکرد قیمت NEO در نمودار قیمت روزانه: با کاهش قیمت ها به زیر 11.31 دلار، فشار را تحمل می کند

در یک بازه زمانی 1 روزه، تحلیل قیمت نئو امروز نزولی نشان می‌دهد، پس از اینکه قیمت‌ها به زیر سطح مقاومت 11.47 دلار سقوط کردند و به پایین‌ترین سطح 11.31 دلار رسیدند. خرس‌ها در 24 ساعت گذشته کنترل بازار را در دست داشتند و احتمالاً در چند ساعت آینده قیمت‌ها را کاهش خواهند داد. ارزش بازار 24 ساعته جفت NEO/USD در حال حاضر 813.6 میلیون دلار و حجم معاملات 536.4 میلیون دلار است. اگر قیمت‌ها بتوانند بالاتر از سطح مقاومت 11.47 دلار باقی بمانند، گاوها ممکن است کنترل بازار را در دست بگیرند. شکست بالاتر از این سطح می تواند منجر به حرکت بالاتر به سمت سطح مقاومت 12.00 دلار شود. با این حال، هر گونه تجمع احتمالاً کوتاه مدت خواهد بود زیرا روند کلی همچنان نزولی است.

تصویر 51
نمودار قیمت 1 روزه NEO/USD، منبع: TradingView

واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) در بازه زمانی 1 روزه نزولی است زیرا خط سیگنال (آبی) بالای خط MACD (قرمز) است. این نشان می دهد که خرس ها کنترل بازار را در دست دارند. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 46.7 است و خنثی است، که نشان می دهد نه گاوها و نه خرس ها در حال حاضر کنترل بازار را در دست ندارند. MA 50 و MA 200 هر دو نزولی هستند زیرا هر دو زیر قیمت بازار فعلی هستند. این نشان می دهد که خرس ها کنترل بازار را در دست دارند.

تحلیل قیمت 4 ساعته NEO/USD: مقاومت در 11.47 دلار در حال حاضر حرکت صعودی را محدود می کند.

بازه زمانی 4 ساعته برای تحلیل قیمت نئو نشان می‌دهد که خرس‌ها در چند ساعت گذشته کنترل بازار را در دست داشته‌اند. قیمت در حال حاضر زیر سطح مقاومت 11.47 دلار معامله می شود و به نظر می رسد به احتمال زیاد به کاهش خود ادامه دهد. به نظر می رسد قیمت NEO/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده یک حرکت نزولی است.

تصویر 49
نمودار قیمت 4 ساعته NEO/USD منبع: TradingView

روند بازار اخیراً در چند ساعت گذشته وارد محدوده نزولی شده است. از آنجایی که به نظر می رسد نوسانات بازار یک جهت نزولی را دنبال می کند، این روند احتمالاً فضای کمتری برای حرکت به سمت هر دو حد خواهد داشت. به نظر می رسد دوره نزولی ممکن است برای مدت طولانی باقی بماند. با این حال، این بستگی به این دارد که آیا قیمت حمایت را از بین می برد یا خیر. نشانگر MACD در 4 ساعت نزولی است زیرا خط سیگنال (آبی) بالای خط قرمز است. این نشان می دهد که خرس ها کنترل بازار را در دست دارند. RSI زیر سطح 50 است و در حال حاضر در 42.2 است که نشان می دهد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت نئو

نتیجه تجزیه و تحلیل قیمت NEO نشان می دهد که شناخت رفتار فعلی ارز دیجیتال نشان می دهد که این ارز از یک روند نزولی نامشخص با امکان حفظ انرژی خود و حفظ بازار پیروی می کند. NEO/USD با خستگی در پایان معاملات هفته گذشته صعود کرد و از آن زمان در وضعیت نزولی قرار گرفته است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.