منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت نئو: NEO/USD آماده است تا پس از شکستن موفقیت آمیز مقاومت 9.5 دلاری، بالاتر پمپاژ کند

تجزیه و تحلیل قیمت نئو: NEO/USD آماده است تا پس از شکستن موفقیت آمیز مقاومت 9.5 دلاری، بالاتر پمپاژ کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت نئو امروز بسیار صعودی است زیرا می‌توانیم شاهد اقدامات مثبت قیمت زیادی در بازار باشیم. طی سه روز گذشته، نئو پس از تعیین سطح حمایت اخیر در 8.34 دلار، به طور قابل توجهی افزایش یافته است. با این حال، مقاومت اصلی بعدی روی 12.61 دلار تعیین شده است.

COIN360 5
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

قیمت بیت کوین 10.65 درصد افزایش یافته است در حالی که اتریوم 5.35 درصد افزایش داشته است. اما آیا NEO به زودی موفق به آزمایش مقاومت در حدود 12.61 دلار خواهد شد؟ خوب، ممکن است در چند روز آینده امکان پذیر باشد.

تحلیل قیمت 1 روزه نئو
نمودار قیمت نئو توسط TradingView

نمودار تحلیل قیمت روزانه نئو ما چشم انداز خوبی ارائه می دهد. RSI در 52 بسیار متعادل است و نشانگر MACD هیستوگرام ها را به رنگ سبز نشان می دهد. علاوه بر این، هیچ نشانه ای از متقاطع در MACD به این زودی وجود ندارد.

شتاب صعودی امروز از خرس ها پیشی گرفته است و انتظار می رود که نئو به حرکت بالاتر ادامه دهد. با این حال، زمانی که قیمت شروع به نزدیک شدن به مرز 12 دلار کند، ممکن است شاهد کاهش حرکت باشیم.

حرکت قیمت 24 ساعته نئو: NEO/USD در حال حاضر در یک روند صعودی قرار دارد

تحلیل قیمت 1 ساعته نئو
نمودار قیمت نئو توسط TradingView

ما می‌توانیم در تحلیل قیمت 1 ساعته نئو ببینیم که روند آنها یک روند صعودی است. شمع ها به طور مداوم ارتفاع های بالاتر و پایینی های بالاتر را تشکیل می دهند. علاوه بر این، MACD نشان می دهد که قدرت هیستوگرام های قرمز به آرامی کاهش می یابد.

با این حال، سطوح RSI در نمودار 1 ساعته به این معنی است که بازار در حال حاضر بیش از حد خرید است. بنابراین، در هر لحظه ممکن است یک شیب کوچک وجود داشته باشد. اما این به احتمال زیاد قبل از اینکه گاوها دوباره به عقب برسند تا قیمت را بالاتر ببرند، کوتاه خواهد بود.

در 24 ساعت گذشته، ارزش بازار NEO 4.35 درصد افزایش یافته و در حال حاضر به 695,040,526 دلار رسیده است. حجم معاملات آن نیز 8.37 درصد افزایش داشته است. بنابراین، بازار خوشبین است.

تحلیل قیمت 4 ساعته نئو: NEO/USD در حال خرید بیش از حد است

تحلیل قیمت 4 ساعته نئو
نمودار قیمت نئو توسط TradingView

درست مانند نمودار ساعتی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Neo نیز نشان می دهد که Neo بیش از حد خرید شده است و بنابراین، ممکن است به زودی شاهد کاهش باشیم. حرکت در کوتاه مدت به آرامی در حال کاهش است، اما همچنان به اندازه کافی قوی است. هیستوگرام ها به رنگ سبز در MACD هستند، اما قدرت آنها در حال کاهش است.

Neo در حال حاضر با موفقیت مقاومت قبلی خود را در 9.5 دلار بر اساس نمودار 4 ساعته شکسته است. بنابراین، حرکت مطمئناً بسیار قوی است. با این حال، فشار بیشتری برای آزمایش مقاومت اصلی بعدی در حدود 12 دلار مورد نیاز است.

تجزیه و تحلیل قیمت نئو: نتیجه گیری

در حالی که امروز یک روز بسیار صعودی است و تحلیل قیمت نئو بیشتر مثبت است، حرکت صعودی در کوتاه مدت به آرامی در حال کاهش است. ممکن است آماده باشیم تا قبل از اینکه گاوها دوباره بهبود یابند تا قیمت را افزایش دهیم، یک افت کوچک را ببینیم. از آنجایی که بازار امروز بسیار خوشبین است، قطعاً می‌توانیم نئو مقاومت بزرگ بعدی را با قیمت 12 دلار در 24 ساعت آینده ببینیم.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.