منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت نئو: NEO پس از یک دوره نزولی ارزش خود را در 9.14 دلار از دست می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت نئو: NEO پس از یک دوره نزولی ارزش خود را در 9.14 دلار از دست می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت نئو روند نزولی اندکی را در شرایط فعلی بازار نشان می دهد. این ارز دیجیتال در زمان نگارش این مقاله با قیمت 9.14 دلار معامله می شود. قیمت ها در 24 ساعت گذشته بین 8.97 تا 9.33 دلار معامله شده اند. در چند ساعت آینده ممکن است با نفس کشیدن خرس‌ها شاهد حرکت صعودی قیمت باشیم، اما هر گونه افزایش قیمت احتمالا کوتاه مدت خواهد بود زیرا روند کلی همچنان نزولی است.

جفت NEO/USD امروز نزولی است زیرا قیمت پس از ناکامی در حفظ بالای سطح مقاومت 9.33 دلار به پایین ترین سطح 8.97 دلار می رسد. خرس ها کنترل بازار را در دست دارند و احتمالا قیمت ها را در چند ساعت آینده کاهش خواهند داد. آخرین تلاش برای یک رالی اصلاحی هفته گذشته رخ داد، اما این نیز فروخته شد و منجر به کاهش فعلی شد.

اقدام قیمت نئو در نمودار قیمت 1 روزه: خرس‌ها سرسخت هستند زیرا قیمت‌ها را به زیر 8.97 دلار می‌رسانند.

در بازه‌های زمانی 1 روزه، تحلیل قیمت نئو امروز نزولی است زیرا قیمت‌ها به زیر 8.97 دلار می‌رسند. خرس ها در 24 ساعت گذشته کنترل بازار را در دست گرفته اند و احتمالاً در چند ساعت آینده قیمت ها را کاهش خواهند داد. سقف بازار 24 ساعته برای تحلیل قیمت نئو در حال حاضر 643,940,859 دلار و حجم معاملات 35,049,872 دلار است.

تصویر 38
نمودار قیمت 1 روزه NEO/USD، منبع: TradingView

EMA50 و EMA20 هر دو در نمودار 1 روزه نزدیک به عبور هستند که یک سیگنال نزولی است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 37.87 است و به آرامی در حال افزایش است که نشان می دهد خرس ها در حال از دست دادن حرکت هستند. هیستوگرام واگرایی میانگین متحرک واگرایی (MACD) نیز نزولی است زیرا همچنان در حال کاهش است.

عملکرد قیمت نئو در نمودار قیمت 4 ساعته: مقاومت در 9.33 دلار در حال حاضر حرکت صعودی را محدود می کند.

بازه زمانی 4 ساعته برای تحلیل قیمت نئو نشان می دهد که خرس ها در 4 ساعت گذشته کنترل بازار را در دست داشته اند. اگر قیمت‌ها بتوانند بالاتر از سطح مقاومت 9.33 دلار باقی بمانند، گاوها ممکن است کنترل بازار را در دست بگیرند. شکست بالاتر از این سطح می تواند منجر به حرکت بالاتر به سمت سطح مقاومت 10.00 دلار شود. با این حال، هر گونه تجمع احتمالاً کوتاه مدت خواهد بود زیرا روند کلی همچنان نزولی است.

تصویر 37
نمودار قیمت 4 ساعته NEO/USD منبع: TradingView

به نظر می رسد قیمت NEO/USD در حال عبور از منحنی هیستوگرام واگرایی میانگین متحرک (MACD) است که یک سیگنال نزولی است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 39.32 است و به زیر سطح 50 حرکت می کند که نشان دهنده نزولی بودن بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت نئو

به طور کلی، تحلیل قیمت نئو نشان می دهد که بازار در کوتاه مدت نزولی است. با توجه به اینکه خرس‌ها کنترل بازار را در دست دارند، احتمالاً قیمت‌ها در چند ساعت آینده به کاهش خود ادامه خواهند داد. هر دو نمودار بازه زمانی 1 روزه و 4 ساعته نزولی هستند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.