منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت نئو: NEO پس از روند صعودی به 9.68 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت نئو: NEO پس از روند صعودی به 9.68 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت نئو نشان می دهد که گاوها در 24 ساعت گذشته کنترل بازار را در دست داشته اند. بازار امروز با قیمت 8.56 دلار افتتاح شد و از آن زمان تاکنون روندی صعودی داشته و به بالاترین رقم 10.03 دلار رسیده است. از آن زمان، قیمت ها اندکی کاهش یافته و در زمان انتشار با قیمت 8.88 دلار معامله می شوند. حمایت از بازار 8.56 دلار و مقاومت 9.95 دلار دیده می شود.

NEO/USD در 24 ساعت گذشته بیش از 4.71 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر بالاتر از سطح 9.00 دلار معامله می شود. گاوها ممکن است قیمت ها را بالاتر ببرند تا سطح مقاومت 8.95 دلار را آزمایش کنند. با این حال، اگر خرس‌ها کنترل بازار را در دست بگیرند، NEO/USD ممکن است برای آزمایش مجدد سطح حمایت 8.56 دلار کاهش یابد.

تحلیل قیمت 4 ساعته NEO/USD: قیمت تا 10 دلار بالاتر می رود

تحلیل 4 ساعته قیمت نئو نشان می‌دهد که قیمت‌های NEO در امتداد یک خط حمایت صعودی معامله می‌شوند. قیمت‌های NEO برای دومین بار خط حمایت صعودی را آزمایش می‌کنند و انتظار می‌رود که شکست بخورد. حد بالایی باند Bollinger در 10.95 دلار است که به عنوان نقطه مقاومتی برای NEO عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 8.56 دلار است که به عنوان نقطه پشتیبانی دیگری برای NEO عمل می کند.

نئو 4 ساعت
منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت NEO نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 50.28 است که نشان دهنده یک مقدار پایدار برای NEO است. خوشبختانه، این بدان معنی است که ارز دیجیتال در یک منطقه با ثبات قرار می گیرد. با این حال، مسیر RSI را می توان به دنبال یک حرکت رو به بالا مشاهده کرد که نشان می دهد ارزش ارز دیجیتال در حال افزایش است.

به نظر می رسد قیمت NEO/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. روند بازار اخیرا در چند ساعت اخیر وارد محدوده صعودی شده است. از آنجایی که به نظر می‌رسد نوسانات بازار یک جهت صعودی را دنبال می‌کند، این روند احتمالاً فضای بیشتری برای حرکت به سمت هر دو حد خواهد داشت. به نظر می رسد که دوره صعودی ممکن است برای مدت طولانی باقی بماند.

تجزیه و تحلیل قیمت NEO برای یک روز: قیمت نئو به پرواز صعودی خود ادامه می دهد زیرا قیمت به 9.88 دلار رسید.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه نئو نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست گرفته اند زیرا توانسته اند قیمت را به 8.88 دلار برسانند. حجم معاملات 24 ساعته سکه 2,339,799,972 دلار و ارزش بازار 7,012,032,618 دلار است. به نظر می رسد قیمت NEO/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. میانگین متحرک در نمودار قیمت یک روزه در حال حاضر 9.06 دلار است که سطح حمایت خوبی برای بازار است.

neo 1d
منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای NEO در حال حاضر 38.45 است که در حال حاضر بالاتر از منطقه خرید بیش از حد است. شاخص RSI در حال حاضر در حال افزایش است و نشان می دهد که گاوها هنوز در کنترل بازار هستند. هر دو گروه بولینگر برای NEO نسبتا نزدیک به هم هستند، که نشان می دهد بازار بیش از حد خرید یا فروش بیش از حد ندارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت نئو: NEO روند صعودی را آغاز می کند

برای نتیجه گیری، تحلیل قیمت نئو نشان می دهد که بازار چشم انداز کوتاه مدت و میان مدت صعودی دارد. انتظار می‌رود گاوها و خرس‌ها در کوتاه‌مدت برای کنترل بازار بجنگند و 9.00 دلار یک سطح کلیدی برای تماشا است. با این حال، در میان مدت، به نظر می رسد که گاوها تحت کنترل هستند و تا زمانی که سطح حمایت 8.56 دلار حفظ شود، قیمت ها احتمالاً به افزایش خود ادامه خواهند داد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.