منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت نئو: NEO به 11.53 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت نئو: NEO به 11.53 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت NEO نشان داده است که بازار ارزهای دیجیتال یک حرکت نزولی جزئی را با احتمال حفظ قوی حفظ می کند زیرا قیمت به طور پیوسته به سمت بالا حرکت می کند. به عنوان مثال، قیمت NEO/USD اخیراً در 3 ژوئن 2022 به کاهش قابل توجهی سقوط کرد و قیمت در کمترین زمان از 11.72 دلار به 10.94 دلار رسید. با این حال، روز بعد قیمت به یک روند صعودی تغییر کرد و قیمت را تا 11.37 دلار افزایش داد و امروز در 5 ژوئن 2022 به حرکت صعودی ادامه داد.

NEO در 24 ساعت گذشته 4.29 درصد رشد داشته است و حجم معاملات آن 114,884,482 دلار بوده است. Neo در حال حاضر با ارزش بازار زنده 811,815,138 دلار در رتبه 63 قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته NEO/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت NEO نشان می دهد که نوسانات بازار از یک روند کمی افزایشی پیروی می کند، به این معنی که قیمت NEO/USD مستعد تجربه تغییرات متغیر است. حد بالایی باند Bollinger در 11.78 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای NEO عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در 10.88 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه پشتیبانی برای NEO عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت NEO/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. روند بازار اخیرا در چند ساعت اخیر وارد محدوده صعودی شده است. از آنجایی که به نظر می‌رسد نوسانات بازار یک جهت صعودی را دنبال می‌کند، این روند احتمالاً فضای بیشتری برای حرکت به سمت هر دو حد خواهد داشت. به نظر می رسد که دوره صعودی ممکن است برای مدت طولانی باقی بماند.

تصویر 111
منبع نمودار قیمت 4 ساعته NEO/USD: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) 55 است که نشان دهنده یک مقدار پایدار برای NEO است. خوشبختانه، این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی پایینی سقوط می کند. با این حال، مسیر RSI را می توان به دنبال یک حرکت رو به بالا مشاهده کرد که نشان می دهد ارز دیجیتال ارزش افزایش یافته را تجربه می کند و ممکن است به زودی وارد دسته پایدار شود، که منجر به ثبات کامل برای ارز دیجیتال خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت NEO برای یک روز: NEO/USD وارد یک فشار می شود

تجزیه و تحلیل قیمت NEO نشان می دهد که به نظر می رسد نوسانات بازار روند کاهشی را دنبال می کند، به این معنی که بازار سیگنال های بیشتری به سمت تجربه تغییرات نوسان نشان می دهد. این منجر به قیمت متغیر کمتری برای NEO می شود. حد بالایی باند Bollinger در 12.03 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای NEO عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 9.87 دلار است که قوی‌ترین پشتیبانی برای NEO است.

به نظر می رسد قیمت NEO/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. با این حال، مسیر قیمت را می توان به دنبال یک حرکت صعودی مشاهده کرد که نشان دهنده افزایش بازار ارزهای دیجیتال است.

تصویر 112
منبع نمودار قیمت 1 روزه NEO/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت NEO نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 45 است که نشان دهنده یک مقدار پایدار برای NEO است. خوشبختانه، این بدان معنی است که ارز دیجیتال در یک منطقه با ثبات قرار می گیرد. با این حال، مسیر RSI را می توان به دنبال یک حرکت رو به بالا مشاهده کرد که نشان می دهد ارز دیجیتال در حال افزایش ارزش است. به نظر می رسد RSI به دلیل ماندن بیش از حد خود در منطقه کم ارزش، یک حرکت صعودی را دنبال می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت NEO

نتیجه‌گیری تحلیل قیمت NEO نشان می‌دهد که شناخت رفتار فعلی ارز دیجیتال نشان می‌دهد که با امکان حفظ انرژی و حفظ بازار، روند صعودی قوی را دنبال می‌کند. NEO/USD با خستگی به مرز 12 دلار صعود کرد. قیمت در 5 ژوئن 2022 به 11.96 دلار رسید. فعلاً بازار علائم حیاتی یک دوره صعودی را نشان می دهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.