منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت نئو: نزولی ارزش NEO را به 8.85 دلار کاهش می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت نئو: نزولی ارزش NEO را به 8.85 دلار کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت نئو نشان می دهد که سکه در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد زیرا به 8.84 دلار سقوط می کند. این پس از آن است که دارایی دیجیتال از عملکرد صعودی برخوردار شد و سطح 8.8 دلار را لمس کرد. با این حال، خرس‌ها کنترل بازار را در دست گرفته‌اند و قیمت‌های NEO/USD اکنون با مقاومت 9.56 دلار و حمایت در 8.13 دلار روبرو هستند.

خرس ها در تلاش هستند تا قیمت ها را به زیر سطح حمایت 8.13 دلار برسانند. شکستن زیر این سطح می تواند منجر به افزایش قیمت به سمت مرز 8.0 دلار شود. از سوی دیگر، اگر گاوها بتوانند قیمت ها را به بالای 9.56 دلار برسانند، می توانیم شاهد حرکت به سمت 10 دلار باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت نئو نمودار 24 ساعته: بازار NEO/USD احتمالا بیشتر کاهش می یابد

نمودار قیمت یک روزه برای تحلیل قیمت نئو نشان می دهد که خرس ها امروز منحنی قیمت را تعیین می کنند. NEO/USD پس از یک حرکت صعودی خفیف قیمت دیروز اصلاح شد. جفت NEO/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 8.84 دلار معامله می شود. این جفت ارز در این بازه زمانی 4.75 درصد ارزش خود را از دست داده است. حجم معاملات 24 ساعته برای دارایی دیجیتال حدود 30 میلیون دلار است و کل سرمایه بازار تقریباً 643 میلیون دلار است.

نئو دلار آمریکا
منبع: TradingView

میانگین‌های متحرک نشان‌داده‌شده در نمودار 1 روزه همگی در یک تراز نزولی با SMA 20 روزه (9.21 دلار) واقع در زیر SMA 50 روزه (9.25 دلار) و خط SMA 200 روزه (9.40 دلار) واقع در زیر هر دو قرار دارند. . شاخص RSI در حال حاضر در سطح 46 قرار دارد که نشان می دهد بازار در قلمرو خنثی قرار دارد. باندهای بولینگر نشان می‌دهند که قیمت‌های NEO در حال حاضر نزدیک به باند پایین‌تر بولینگر معامله می‌شوند که نشان‌دهنده فشار نزولی در بازار است.

نمودار 4 ساعته NEO/USD: قیمت نئو به 8.84 دلار کاهش می یابد

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت نئو نشان می دهد که گاوها و خرس ها در حال حاضر درگیر جنگ هستند زیرا هر دو طرف تلاش می کنند بازار را کنترل کنند. باندهای بولینگر در این بازه زمانی نسبتا نزدیک به هم هستند که نشان دهنده نوسانات کم در بازار است. باند بولینگر بالا 9.48 دلار است در حالی که باند بولینگر پایین 8.12 دلار است.

نئو دلار 1
منبع: TradingView

خط SMA 200 روزه زیر خط SMA 50 روزه قرار دارد که نشان دهنده این است که بازار در یک روند نزولی قرار دارد. خط SMA 20 روزه در حال حاضر زیر دو میانگین متحرک دیگر قرار دارد که روند نزولی در بازار را بیشتر تایید می کند. اندیکاتور RSI در حال سقوط به سمت قلمروی بیش از حد فروش است که نشانه ای از کنترل بازار توسط خرس ها است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت نئو

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت نئو نشان می دهد که سکه امروز در حال اصلاح است و ممکن است روند نزولی را برای امروز دنبال کند زیرا خرس ها به دنبال فشار دادن قیمت ها به زیر 8.13 دلار هستند. شاخص های فنی نیز از روند نزولی در بازار حمایت می کنند. با این حال، اگر گاوها بتوانند قدرت کافی برای بالا بردن قیمت ها به بالای 9.56 دلار را جمع آوری کنند، می توانیم شاهد حرکت به سمت 10 دلار باشیم.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.