منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت نئو: نئو از 9.5 دلار کاهش می یابد زیرا بازار کریپتو در تلاش برای بهبود است

تجزیه و تحلیل قیمت نئو: نئو از 9.5 دلار کاهش می یابد زیرا بازار کریپتو در تلاش برای بهبود است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت نئو امروز بسیار نزولی است زیرا قیمت آن در 24 ساعت گذشته تقریباً 7.20 درصد کاهش یافته است. کل بازار کریپتو در حال رالی نزولی است و تمام سکه های اصلی منفی هستند.

نقشه حرارتی رمزنگاری
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

بر اساس نقشه حرارتی کریپتو، می‌توانیم ببینیم که بیت کوین در حال حاضر 4.44 درصد کاهش یافته است. به همین ترتیب، اتریوم نیز در قرمزها قرار دارد و 1.69 درصد پایین است. از آنجایی که این سکه‌های اصلی کاهش یافته‌اند، بقیه بازار نیز همین احساس را دنبال می‌کند.

Neo مقاومت زیادی را در حدود 9.56 دلار تجربه کرده است. اما آیا می تواند به زودی به عقب بازگردد؟ اتفاقی که خیلی بعید به نظر می رسد. در واقع، شانس بیشتری برای پایین آمدن نئو وجود دارد.

حرکت قیمت 24 ساعته نئو: نئو امروز با افت شدیدی روبرو شد

تجزیه و تحلیل قیمت نئو نمودار 1 ساعته
نمودار قیمت نئو توسط TradingView

امروز برای نئو اتفاق چندان مثبتی نبوده است. بر اساس تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت نئو، می بینیم که از 9.34 دلار به 8.8 دلار افت شدیدی داشته است. دقیقاً 24 ساعت پیش، Neo در قیمت 9.3 دلار بسته شد که در حال حاضر به 8.61 دلار کاهش یافته است. این یک تفاوت خیره کننده است!

Neo در حال حاضر 607,722,439 دلار دارد که 7.2 درصد کاهش یافته است. با این حال، حجم معاملات آن 68 درصد افزایش یافته است. منطقی است زیرا Neo در 24 ساعت گذشته با نوسانات قابل توجهی روبرو شده است.

با این وجود، ممکن است شاهد بهبودی باشیم زیرا RSI نشان می‌دهد که در حال حاضر بازار به شدت بیش از حد فروش است. بنابراین، به دلیل اینکه خرس ها به آرامی خسته می شوند، احتمال یک روند نزولی بیشتر وجود ندارد. ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که گاوها قیمت را بالاتر ببرند.

تحلیل قیمت 4 ساعته نئو: NEO/USD به سرعت در حال فروش بیش از حد است

نمودار 4 ساعته تحلیل قیمت نئو
نمودار قیمت نئو توسط TradingView

در حالی که بازار در حال ترسیم تصویر منفی است، ممکن است برای معامله گران بدانند که Neo RSI در تحلیل قیمت 4 ساعته Neo به سطح فروش بیش از حد نزدیک شده است. این بدان معنی است که از اینجا به بعد شانس خوبی برای بهبودی وجود دارد.

با این حال، مشاهده همان روند نزولی در نمودار 4 ساعته به سادگی این احساس و این واقعیت را تأیید می کند که امروز NEO/USD در یک روند نزولی قرار دارد. این اتفاق پس از روزها تثبیت جانبی رخ داد. با توجه به این واقعیت که گاوها خیلی قوی نبودند و احساسات کلی بازار نیز چندان مثبت نبود، انتظار می رفت. موضوع اگر نبود بلکه مربوط به کی بود.

اما از اینجا به کجا برویم؟ در حالی که شانس کمی برای بهبودی وجود دارد، نئو ممکن است تا زمانی که خرس‌ها خسته شوند، پایین بیاید.

تجزیه و تحلیل قیمت نئو: نتیجه گیری

اکنون زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در Neo نیست زیرا احساسات بازار نزولی است و Neo در حال افت شدید است. قیمت به راحتی می تواند کاهش یابد. با این حال، از آنجایی که RSI در حال رسیدن به سطوح فروش بیش از حد است، مقداری بهبودی ممکن است اتفاق بیفتد. اما به احتمال زیاد کوتاه مدت خواهد بود!

بازار نزولی شاید بهترین زمان برای مسلح کردن خود به مهارت‌های معاملاتی اولیه باشد تا بتوانید در طول دوره صعودی از آنها به طور کامل سرمایه‌گذاری کنید. خواندن راهنمای crypto 101 ما را در نظر بگیرید تا همه چیز را در مورد کریپتو بیاموزید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.