منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت نئو: روند صعودی با رسیدن قیمت‌های NEO به 11.2 دلار ادامه می‌یابد

تجزیه و تحلیل قیمت نئو: روند صعودی با رسیدن قیمت‌های NEO به 11.2 دلار ادامه می‌یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت نئو نشان می دهد که قیمت های NEO در 24 ساعت گذشته روند صعودی داشته اند. قیمت ها با افزایش قیمت 2.27 درصدی روبرو شده است زیرا قیمت ها در محدوده بین 10.92 تا 11.30 دلار معامله می شوند. حجم معاملات 24 ساعته ثبت شده 69,519,469.02 دلار و ارزش بازار 787,600,454.40 دلار است. بالاترین قیمت در روز 11.30 دلار و پایین ترین نرخ روز با 10.92 دلار ارزان تر دیده شد. گاوها کنترل بازار را در دست دارند زیرا قیمت ها را به بالاترین حد جدید می برند.

تحلیل قیمت نئو: تحلیل فنی

تجزیه و تحلیل قیمت نئو نشان می دهد که قیمت های NEO در امتداد یک خط حمایت صعودی معامله می شوند. قیمت‌های NEO برای دومین بار خط حمایت صعودی را آزمایش می‌کنند و انتظار می‌رود که شکست بخورد. شاخص شاخص قدرت نسبی در حال حاضر 54 درصد است که نشان می دهد بازار نه در شرایط مازاد خرید و نه در شرایط فروش بیش از حد قرار دارد. اندیکاتور MACD نشان می دهد که قیمت های NEO با عبور خط سیگنال از خط MACD به عنوان اندیکاتور Parabolic SAR در یک متقاطع صعودی قرار دارند.

تصویر 101
نمودار قیمت 1 روزه NEO/USD، منبع: TradingView

انتظار می‌رود قیمت‌های NEO به روند صعودی خود ادامه دهند زیرا گاوها قیمت‌ها را به بالاترین حد جدید می‌برند. سطوح مقاومت بعدی برای NEO در 12.0 دلار مشاهده می شود و انتظار می رود شکست. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 54 درصد است که نشان می دهد بازار در شرایط خرید و فروش بیش از حد قرار ندارد و این نشانه خوبی برای گاوها است.

تجزیه و تحلیل قیمت NEO در نمودار قیمت 4 ساعته: گاو نر در کنترل

تجزیه و تحلیل قیمت نئو در نمودار قیمت 4 ساعته نشان می‌دهد که قیمت‌های NEO در روند صعودی بوده‌اند، زیرا اوج‌ها و پایین‌ترین قیمت‌ها را بیشتر کرده‌اند. قیمت ها در حال حاضر بالاتر از میانگین متحرک معامله می شوند که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 54 درصد است که نشان می دهد بازار نه در شرایط خرید و نه بیش از حد فروش قرار دارد. با عبور خط سیگنال از خط MACD، نشانگر MACD در حال حاضر در یک متقاطع صعودی قرار دارد.

تصویر 97
نمودار قیمت 4 ساعته NEO/USD منبع: TradingView

انتظار می‌رود قیمت‌های NEO به روند صعودی خود ادامه دهند زیرا گاوها قیمت‌ها را به بالاترین حد جدید می‌برند. سطوح مقاومت بعدی برای NEO در 12.0 دلار مشاهده می شود و انتظار می رود شکست. شاخص Parabolic SAR در حال حاضر 10.92 دلار است که نشانه خوبی برای گاو نر است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت NEO

تجزیه و تحلیل قیمت نئو نشان می دهد که بازار در حال حاضر پس از یک فشار خرید کوتاه از سطح حمایت 9.8 دلار، در یک احساس صعودی قرار دارد. انتظار می‌رود که بازار به روند صعودی خود ادامه دهد زیرا گاوها قیمت‌ها را به بالاترین حد جدید می‌رسانند. سطوح مقاومت بعدی برای NEO در 12.0 دلار مشاهده می شود و انتظار می رود شکست. علائم فنی نشان می دهد که بازار در شرایط خوبی برای گاوها قرار دارد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.