منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت نئو: بولز قصد دارد از بالاترین سطح روزانه 65 دلار فراتر رود

تجزیه و تحلیل قیمت نئو: بولز قصد دارد از بالاترین سطح روزانه 65 دلار فراتر رود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL ؛ خرابی DR

  • بیت کوین (BTC) به مرز 50 دلار رسید.
  • جفت ارز NEO/USD با حرکت صعودی معامله می شود.
  • Ethereaum (ETH) به طور جزئی زیر 4 هزار دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت نئو: مروری کلی

در آستانه بسته شدن تحلیل قیمت Daily Neo ، جفت ارز NEO/USD در یک روند نزولی معامله شد. با این حال ، وقتی تجزیه و تحلیل قیمت امروز آغاز شد ، همه چیز تغییر کرد. گاو کنترل بازار را در دست گرفت و روند خرس را که بر بازار نئو حاکم بود ، واژگون کرد. گاوها قبل از مواجهه با مقاومت شدید فروشندگان که قدرت خود را برای مبارزه با گاوهای قدرتمند تثبیت کرده بودند ، قیمت ها را در روند پرچم قرار دادند.

جفت ارز NEO/USD در روند سر و شانه معامله می شود و باعث افزایش و کاهش شدید قیمت ها می شود و روند حرکت سر و شانه را تشکیل می دهد. گاو نر حمایت قابل توجهی در 63.7 دلار دریافت کرد. این حمایت به صعود گاوها کمک کرد تا روند صعودی مستمری را در طول روز 65 دلار طی کنند ، جایی که خرس ها مقاومت شدیدی را برای خریداران ایجاد کردند تا به بازار نفوذ نکنند.

حرکت قیمت نئو در 24 ساعت گذشته: گاوها بازار NEO/USD را کنترل می کنند

جفت ارز NEO/USD عموماً با حرکت صعودی معامله می شود. تعداد شمعدان های سبز بیشتر از شمعدان های قرمز است. نوار بولینگر در بیشتر جلسات معاملاتی گسترده است به این معنی که جفت ارز NEO/USD دارای نوسانات بیشتری بوده است. به نظر می رسد قیمت NEO/USD نزدیک به محدوده بالای Bollinger است ، به این معنی که خریداران بیشتری نسبت به فروشندگان وارد بازار می شوند ، بنابراین روند صعودی است.

در 24 ساعت گذشته ، حجم کل معاملات NEO/USD در 498.6 دلار است در حالی که سرمایه کل بازار 4.2 میلیارد دلار است ، که باعث می شود سکه در بازار کلی رتبه 43 را کسب کند.

تجزیه و تحلیل قیمت نئو

منبع: Coin360

اکثر ارزهای رمزنگاری شده با روند صعودی معامله می شوند ، که توسط نقشه حرارتی رمزنگاری پیشنهاد شده است ، زیرا نوارهای سبز بیشتر نقشه حرارت ارزهای رمزنگاری شده را اشغال می کنند.

بیت کوین ، بزرگترین دارایی دیجیتالی به 50 دلار رسیده است که در ساعات اولیه معاملات پیش بینی می کرد. دومین دارایی دیجیتالی بزرگ ، اتر ، با امید به رسیدن به هدف 4 هزار دلاری در جلسات معاملاتی بعدی ، با روند صعودی در حال معامله است. سکه بایننس با افزایش 1 درصدی بر روی نقشه ها معامله می شود. جفت ارز NEO/USD نیز روند مثبتی دارد. NEO/USD در حال حاضر با 62.6 دلار معامله می شود.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته NEO/USD: گاو نرها بر خرس ها غلبه می کند

شاخص BoP نزدیک به یک است ، به این معنی که گاوها قدرت بیشتری در مقایسه با خرس ها دارند. اگر خرس ها برای تعدیل روند صعودی جمع نشوند ، فشار گاوها همچنان باعث روند صعودی خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت نئو: بولز قصد دارد از بالاترین سطح روزانه 65 دلار عبور کند

منبع: Tradingview

شاخص قدرت نسبی در منطقه خنثی قرار دارد. با این حال ، احتمال افزایش قیمت سکه به سمت منطقه خرید بیش از حد را نشان می دهد. خریداران باید آنقدر مشتاق باشند که اجازه ندهند گاوها از 69 عبور کنند. اگر وارد منطقه خرید بیش از حد شود ، بازار گاو یک حرکت قوی صعودی را ایجاد می کند که تغییر آن دشوار است.

تجزیه و تحلیل قیمت نئو: نتیجه گیری

خط MCD در آخرین ساعت معاملاتی چندین بار از خط سیگنال قرمز عبور کرده است. این نشان دهنده حرکت گاو نر است. میله های سبز رنگ در هیستوگرام MACD بیشتر از نوارهای قرمز است که نشان دهنده افزایش احتمالی قیمت روزانه گاو نر است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.