منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت نئو: با رسیدن قیمت به 8.70 دلار، NEO به پرواز صعودی خود ادامه می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت نئو: با رسیدن قیمت به 8.70 دلار، NEO به پرواز صعودی خود ادامه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت نئو روند افزایشی را برای ارزهای دیجیتال امروز پیش‌بینی می‌کند. اگرچه قیمت پیش از این با مقاومت نزولی مواجه بود، گاوها توانستند قیمت را در 24 ساعت گذشته به 8.70 دلار برسانند. ادامه شمعدان سبز نشان از افزایش مجدد ارزش سکه برای دومین روز است. هدف بعدی گاوها 8.88 دلار است که یک سطح مقاومت کلیدی است. اگر گاوها بتوانند از این سطح عبور کنند، نشانه بازار صعودی خواهد بود.

در روند نزولی، اولین سطح حمایت 8.62 دلار است. این یک سطح بسیار مهم برای گاو نر است زیرا یک سطح حمایتی کلیدی است. اگر گاوها بتوانند این سطح را حفظ کنند، این یک نشانه بسیار صعودی برای بازار خواهد بود. با این حال، اگر خرس ها از این سطح عبور کنند، این یک نشانه بسیار نزولی برای بازار خواهد بود.

نمودار قیمت 1 روزه NEO/USD: NEO/USD پس از یک دوره صعودی با قیمت 8.70 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه نئو اخبار دلگرم کننده ای را برای خریداران ارزهای دیجیتال ارائه می دهد، زیرا قیمت در طول روز به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. سکه در حال حاضر در زمان نگارش مقاله با قیمت 8.70 دلار معامله می شود و اگر گاوها ثبات را نشان دهند، احتمال افزایش بیشتر سطح قیمت وجود دارد. این ارز در حال حاضر 0.66 درصد نسبت به امروز افزایش یافته است که یک دستاورد بزرگ برای گاوها است. مقدار میانگین متحرک (MA) در موقعیت 8.71 دلار درست بالاتر از قیمت فعلی قرار دارد.

تصویر 71
نمودار قیمت 1 روزه NEO/USD، منبع: TradingView

ارزش بالای باند بولینگر 8.88 است که نشان دهنده مقاومت NEO است، در حالی که ارزش پایین 8.62 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت برای قیمت NEO است. نمودار شاخص قدرت نسبی (RSI) منحنی صعودی بسیار خفیفی را نشان می دهد زیرا فعالیت خرید بیشتری در بازار در حال انجام است و سطح RSI به شاخص 46.07 نزدیک خط مرکزی منطقه خنثی رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت نئو: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل قیمت ساعتی نئو نیز امروز در حمایت از خریداران است زیرا قیمت به طور مداوم در حال افزایش است. شمعدان سبز در چهار ساعت گذشته افزایش قیمت را نشان می دهد. قیمت به مرز بالای شاخص نوسانات رسیده است زیرا خریداران در حال حاضر روند بازار را کنترل می کنند. در حال حاضر، ارزش کریپتوکارنسی پس از به دست آوردن ارزش قابل توجه، با قیمت 8.70 دلار معامله می شود.

تصویر 72
نمودار قیمت 4 ساعته NEO/USD، منبع: TradingView

میانگین متحرک در نمودار چهار ساعته قیمت در سطح 8.72 دلار است که یک علامت صعودی است. باند بالایی اندیکاتور باندهای بولینگر در علامت 8.96 دلار قرار دارد و قیمت به سمت باند بالایی حرکت می کند، در حالی که باند پایینی در علامت 8.76 دلار قرار دارد. نمودار RSI حرکت افقی را نشان می دهد زیرا این اندیکاتور در شاخص 52.39 معامله می شود و به افزایش فشار فروش در سطح قیمت فعلی اشاره می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت نئو

همانطور که از تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Neo تأیید شده است، قیمت یک بار دیگر افزایش یافته است. قیمت امروز به دلیل روند صعودی حاکم بر بازار، حرکت صعودی را دنبال کرده است. از آنجایی که گاوها در ۲۴ ساعت گذشته روی صندلی رانندگی نشسته‌اند، اگر خرس‌ها فعالیتی نشان دهند، ممکن است در ساعات آینده اصلاحی ظاهر شود. اما اگر شتاب خرید ادامه یابد، NEO ممکن است به بالای 8.88 دلار صعود کند.