منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت مونرو: مونرو در میان حرکت صعودی از 260 دلار عبور کرد

تجزیه و تحلیل قیمت مونرو: مونرو در میان حرکت صعودی از 260 دلار عبور کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت Monero نشان می دهد که افزایش بیشتر ممکن است بالاتر از 260.47 دلار باشد.
  • امروزه بازار افزایش چشمگیری در قیمت داشته است.
  • بر اساس آخرین تجزیه و تحلیل ، سطح پشتیبانی تا 250.85 دلار افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل به روز قیمت Monero نشان می دهد که از طرف صعودی حرکت افزایشی وجود دارد. سطوح قیمت دامنه بسیار وسیعی را تحت پوشش قرار داده اند ، زیرا حرکت صعودی برای خرس ها ضربه بزرگی بوده است. سطح قیمت ها به 255.5 دلار بازگشت که بالاترین قیمت قبلی خود بود و باعث سقوط کنترل نزولی شد. سطوح حمایتی نیز به بالای 250.85 دلار می رسد و اگر حرکت صعودی حتی بیشتر تقویت شود ، ممکن است به زودی به اوج جدیدی برسد.

نمودار قیمت 1 روزه XMR/USD: حرکت صعودی پس از رد دائمی تحریک می شود

تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه Monero نشانه های دلگرم کننده ای را برای خریداران نشان می دهد و آنها را ترغیب می کند تا ارزش دارایی خود را افزایش دهند. علیرغم اینکه هفته گذشته شاهد تلاقی SMA 20 بر روی SMA 50 بودیم ، آخرین روندها برای ارزهای رمزنگاری شده منفی بوده است.

در دو روز گذشته ، برتری نزولی مشاهده شد ، اما امروز ، افزایش قابل ستایش قیمت بیش از مقاومت 260 دلار رخ داده است. این مقدار بسیار نزدیک به میانگین متحرک (MA) است که میانگین قیمت یعنی 266.04 دلار است. با این حال ، نوسانات در حال کاهش است و میانگین باندهای بولینگر نیز به 256.5 دلار کاهش یافته است که بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت مونرو ، نشاندهنده منفی برای آینده است.

تجزیه و تحلیل قیمت مونرو: مونرو در میان حرکت صعودی 6 از مرز 260 دلار عبور کرد
نمودار قیمت 1 روزه XMR/USD. منبع: Tradingview

نمره شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز پس از اندکی سقوط جهش کرده و با موفقیت به 55.54 رسیده است. اگر در مورد مقادیر باندهای بولینگر صحبت کنیم ، نوار بالایی 285.43 دلار در حالی که نوار پایینی در زمان نگارش این مقاله 227.54 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت مونرو: نمودار 4 ساعته نشانه هایی از بهبود پیشگامانه را نشان می دهد

نمودار 4 ساعته XMR/USD نشان می دهد که ارز رمزنگاری شده با حملات نزولی مداوم روبرو بوده و موفق شده است 260 دلار را پشت سر بگذارد. منحنی SMA 20 نیز به ارتفاع جدیدی رسیده است و میانگین باندهای بولینگر تا 267.69 دلار افزایش یافته است. شکاف بین باندهای Bollinger در حال افزایش است ، که این نشان دهنده افزایش نوسانات و احتمال افزایش قدرت در آینده است.

تجزیه و تحلیل قیمت مونرو: مونرو در میان حرکت صعودی 7 از 260 دلار عبور کرد
نمودار قیمت 4 ساعته XMR/USD. منبع: نمای معاملاتی

امتیاز RSI نیز در حال افزایش است و در حال حاضر 44.98 ارزش دارد ، در حالی که میانگین متحرک به 261.47 دلار رسیده است. نوارهای بولینگر در حال گسترش هستند ، باند بالا به 284.53 دلار و باند پایین به 250.85 دلار می رسد.

تجزیه و تحلیل قیمت مونرو: مونرو در میان حرکت صعودی 8 از 260 دلار عبور کرد
نمودار شاخص های فنی XMR/USD. منبع: Tradingview

روند کلی بازار به نفع خریداران بوده است ، همانطور که در خلاصه نشان داده شده است. در مجموع 26 شاخص وجود دارد که 11 مورد از آنها در موقعیت خرید ، 10 مورد در موقعیت خنثی و پنج شاخص دیگر در موقعیت فروش قرار دارند. میانگین های متحرک همچنین سیگنال های صعودی را نشان می دهد ، با ده شاخص در حالت خرید ، چهار شاخص در فروش که یکی در حالت خنثی قرار دارد.

هفته گذشته برای گاوها و خرسها بسیار مهم بوده است ، زیرا هر دو نقاط قوت خود را به نمایش گذاشته اند. به همین دلیل است که نوسان سازها سیگنال های خنثی را نشان می دهند ، در مجموع نه نوسان ساز در حالت خنثی ، یکی در حالت خرید و دیگری در حالت فروش است.

نتیجه تجزیه و تحلیل قیمت Monero

از تجزیه و تحلیل قیمت Monero ، مشخص است که گاوها دوباره پیشرو هستند. این حرکت عظیم بوده و با افزایش شگفت انگیز قیمت ، خرس ها را پشت سر گذاشته و ارزش آن را به 260.47 دلار رسانده است.

علیرغم نتایج ناامیدکننده در ساعات گذشته ، در حال حاضر ، سطح قیمت ها در سطح باشکوهی در حال جهش است ، زیرا حمایت نیز به 250.85 دلار افزایش یافته است. اگر سطح پشتیبانی حفظ شود ، ممکن است ارز رمزنگاری شده به بالاترین سطح بالاتر از مقاومت یعنی 280 دلار برسد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.