منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت مونرو: قیمت XMR تا 266 دلار کاهش می یابد، زیرا خرس ها پاسخ می دهند

تجزیه و تحلیل قیمت مونرو: قیمت XMR تا 266 دلار کاهش می یابد، زیرا خرس ها پاسخ می دهند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • قیمت تا 265.95 دلار کاهش یافته است.
  • تجزیه و تحلیل قیمت مونرو منجر به خرس ها می شود.
  • ارز دیجیتال با قیمت 251 دلار پشتیبانی می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت مونرو نشان می دهد که ارزش ارز دیجیتال تا سقف 266 دلار کاهش یافته است زیرا حرکت نزولی دوباره احیا شده است. شمعدان قرمز با احیای روند نزولی کاهش قیمت را نشان می دهد. گاوها سعی کردند زودتر بازار را تصاحب کنند زیرا قیمت از طریق بهبود قابل توجهی روبرو شد. با این حال، امروز، خرس‌ها توانسته‌اند پس از کاهش قیمت XMR/USD، موقعیت خود را پس بگیرند.

نمودار قیمت 1 روزه XMR/USD: تغییر روندها قیمت را به سطح 265.9 دلار کاهش می دهد.

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Monero نشان می دهد که خرس ها به نمودار قیمت بازگشته اند زیرا قیمت در طول روز کاهش قابل توجهی داشته است. قیمت به 265.95 دلار کاهش یافت زیرا خرس ها توانستند در 24 ساعت گذشته بازگشتی قوی داشته باشند. به طور کلی، هفته گذشته برای خرس‌ها بسیار مطلوب بود زیرا روند نزولی ثابت مشاهده شد. قیمت همچنان پایین تر از میانگین متحرک (MA) است که در روز 272.23 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت مونرو: قیمت XMR تا ۲۶۶ دلار کاهش می‌یابد، زیرا خرس‌ها 1 را پاسخ می‌دهند
نمودار قیمت 1 روزه XMR/USD. منبع: TradingView

اگرچه پیش از این یک کراس اوور بین SMA 20 و SMA 50 ثبت شده بود، اما 24 ساعت گذشته برای بازار بی‌سود باقی ماند. نمودار قیمت یک روزه نیز مقادیر شاخص باندهای بولینگر را نشان می دهد. بالا 288.04 دلار و پایین 250.75 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) در موقعیت متوسط ​​49.14 است.

تجزیه و تحلیل قیمت مونرو: با کاهش قیمت به 266 دلار، ارزهای دیجیتال تمایل نزولی نشان می دهند

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Monero روند نزولی را تأیید می کند زیرا خرس ها برتری خود را کاملاً ماهرانه حفظ کرده اند. قیمت در چند ساعت گذشته تحت کاهش مداوم بوده است، زیرا حرکت نزولی در حال افزایش بوده است. قیمت در چهار ساعت گذشته به دلیل فشار نزولی به سطح 266 دلار کاهش یافته است. میانگین متحرک در نمودار چهار ساعته قیمت 265.86 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت مونرو: قیمت XMR تا 266 دلار کاهش می یابد، زیرا خرس ها به 2 پاسخ می دهند
نمودار قیمت 4 ساعته XMR/USD. منبع: TradingView

منحنی SMA 50 همچنان بالاتر از منحنی SMA 20 حرکت می کند که نشانه دیگری از یک روند نزولی است. در حالی که باند بولینگر بالا به موقعیت 289.09 دلار رسیده است در حالی که باند بولینگر پایین به موقعیت 250.3 دلار رسیده است. امتیاز RSI در منطقه خنثی معلق است و در سطح 45.2 قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت مونرو: قیمت XMR تا 266 دلار کاهش می‌یابد، زیرا خرس‌ها به 3 پاسخ می‌دهند
نمودار شاخص های فنی XMR/USD. منبع: TradingView

نمودار شاخص های فنی برای XMR/USD به دلیل تغییر مداوم روندها از چند ماه گذشته، یک اشاره خنثی را ارائه می دهد. 9 اندیکاتور در هر دو نقطه فروش و خنثی وجود دارد، در حالی که هشت اندیکاتور در نقطه خرید قرار دارند.

شاخص میانگین متحرک امروز نتایج مطلوبی را برای فروشندگان به نمایش می گذارد. به این دلیل که هشت اندیکاتور در موقعیت فروش، شش اندیکاتور در موقعیت خرید و تنها یک نوسانگر در موقعیت خنثی وجود دارد. اسیلاتورها نیز سیگنال خنثی برای روز می دهند. می‌توانیم هشت نوسانگر را در موقعیت خنثی، دو نوسان‌گر در موقعیت خرید و یک نوسان‌گر در موقعیت فروش ببینیم.

نتیجه گیری تحلیل قیمت مونرو

قیمت از هفته گذشته روند کاهشی را دنبال کرده است زیرا خرس ها پیشتاز بوده اند. اگرچه پیش از این افزایش قیمت ثبت شده بود، اما روند امروز دوباره به نفع خرس ها بوده است. ارزش کریپتوکارنسی به 265.95 دلار کاهش یافته است و انتظار می‌رود که در ساعات آینده به پایین‌ترین حد خود نیز برسد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.