منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: Upsweep ارزش LINK را بالاتر از آستانه 6.54 دلار افزایش می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: Upsweep ارزش LINK را بالاتر از آستانه 6.54 دلار افزایش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

جدیدترین تحلیل قیمت Chainlink نشانه های صعودی را برای روز نشان می دهد، با توجه به اینکه فعالیت خرید افزایش یافته است. قیمت در چند هفته قبل در یک روند نزولی قرار داشت، اما پس از ایجاد حمایت در 5.72 دلار، سکه در حال بهبود بود و اکنون، حرکت صعودی بیشتری مشاهده می شود. حرکت قیمت نشان داده شده توسط کندل های سبز در نمودار قیمت، صعودی است و نرخ مبادله LINK/USD تا سطح 6.54 دلار افزایش یافته است.

نمودار قیمت 1 روزه پیوند/دلار: قیمت پس از افزایش اخیر، ارتفاع 28.37 دلار را روتوش می کند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Chainlink روند افزایشی را برای روز تأیید می کند زیرا گاوها با موفقیت در 24 ساعت گذشته به پیشروی خود ادامه دادند. کندل سبز نشانه ای از حرکت صعودی در حال افزایش است و ارزش LINK/USD اکنون 6.54 دلار است. اگر تلاش‌های صعودی ثابت بماند، بهبودی بیشتر در روزهای آینده قابل مشاهده است.

ارزش میانگین متحرک (MA) برای ارز دیجیتال در حال حرکت به زیر سطح قیمت در سطح 6.19 دلار در روز است، زیرا گاوها با موفقیت پیشروی خود را در 24 ساعت گذشته ادامه داده اند که این نیز نشانه ای از افزایش حرکت صعودی است. ارزش LINK/USD اکنون 6.54 دلار است. اگر تلاش‌های صعودی ثابت بماند، بهبودی بیشتر در روزهای آینده امکان‌پذیر است.

پیوند 1 روز 1
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر اکنون فضای بیشتری را در بر می گیرند، نوسانات افزایش یافته است. بر اساس پیش بینی شاخص باند بولینگر برای روز، ارزش بالای 8.83 دلار است که نشان دهنده بالاترین مقاومت است و ارزش پایین در 4.85 دلار است که قوی ترین حمایت را نشان می دهد. صعود اخیر باعث شده است که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) که قبلاً بسیار پایین بود، به شاخص 47 برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink، قیمت به سرعت در حال افزایش بوده است و روند افزایشی نیز در طول چهار ساعت گذشته مشاهده شده است. جدیدترین صعود، ارزش سکه را تا مرز 6.54 دلار افزایش داده است که خبر خوبی برای خریداران است. پیش‌بینی می‌شود که حرکت صعودی، که به نظر می‌رسد در حال افزایش است، در ساعات آینده ادامه یابد. پس از تجربه یک سواری صعودی، قیمت در حال حاضر بالاتر از میانگین متحرک خود است که 6.23 دلار است.

لینک 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته LINK/USD. منبع: TradingView

میانگین ارزش باندهای بولینگر در چهار ساعت گذشته تا 6.03 دلار افزایش یافته است. به دلیل کاهش نوسانات، می توان روند صعودی بیشتری را در چند ساعت آینده انتظار داشت. ارزش باند بولینگر بالا اکنون به 6.61 دلار تغییر کرده است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین به 5.46 دلار تغییر کرده است. نمودار RSI منحنی صعودی را با افزایش امتیاز تا شاخص 65 نشان می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

بر اساس تحلیل قیمت امروز Chainlink، گاوها با رساندن قیمت به بالای 6.54 دلار به طور موثری از فشار نزولی فزاینده اجتناب کردند. خریداران در هفته آینده فرصت های بیشتری خواهند داشت که برای آنها خبر فوق العاده ای است. همانطور که به نظر می رسد تعداد کندل های سبز در حال افزایش است، شتاب بیشتر روند صعودی پیش بینی می شود. با این حال، قبل از بهبود بیشتر، پیش‌بینی می‌کنیم که اصلاحی نیز در ساعات بعدی رخ دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.