منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK/USD به زودی از سطح مقاومت 7.5 دلاری عبور می کند

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK/USD به زودی از سطح مقاومت 7.5 دلاری عبور می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که گاوها کنترل بازار LINK/USD را در دست دارند، زیرا قیمت ها به 7.50 دلار افزایش یافت. این صعود ناشی از افزایش فشار خرید پس از یک دوره تثبیت زیر 6.5 دلار بود. با افزایش قیمت ها، آنها با مقاومت جزئی در سطح روانی 7 دلار مواجه شدند، اما به سرعت توسط گاوها به سمت بالا هدایت شدند. بازار قبل از اینکه اندکی کاهش یابد، به بالاترین سطح 7.50 دلار رسید.

قیمت‌های زنجیره‌ای در ۶.۸۶ دلار تغییر می‌کنند زیرا خریداران تلاش می‌کنند پس از اصلاح اخیر بازار را بالاتر ببرند. مبانی زنجیره‌ای Chainlink همچنان قوی است اخبار دیگر. Santiment گزارشی منتشر کرد که نشان می‌داد حجم اجتماعی و آدرس‌های فعال LINK در چند روز گذشته افزایش یافته است.

عملکرد قیمت پیوند زنجیره ای در نمودار روزانه: LINK 13.8 درصد افزایش می یابد

قیمت Chainlink امروز در حال افزایش است و گاوها کنترل بازار را در دست دارند. از ابتدای روز، بازار در روند صعودی قوی قرار داشته و به بالای 6.69 دلار رسیده است. قیمت‌ها در حال حاضر روی 7.5 دلار می‌جنگند، جایی که اگر گاوها بتوانند از آن عبور کنند، ممکن است پیش‌بینی کنیم که ارزش‌ها به سمت 8 دلار و حتی 10 دلار افزایش یابد. در نمودار ساعتی، قیمت‌های Chainlink در یک روند صعودی قوی هستند زیرا بازار از 5.60 دلار به 7.50 دلار افزایش یافت.

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای
نمودار قیمت 1 روزه لینک/دلار، منبع: TradingView

بازار در حال حاضر با مقاومت 7.5 دلاری مواجه است که در صورت شکستن آن، می تواند شاهد افزایش قیمت ها تا 8 دلار و حتی سطوح بالاتر در کوتاه مدت باشد. بازار در حال حاضر بسیار بالاتر از میانگین متحرک ساده 100 روزه و 200 روزه است که یک علامت صعودی است. سطح بعدی مقاومت در 8 دلار و پس از آن 9 دلار قرار دارد. سطوح پشتیبانی 6 دلار و 5.80 دلار است.

این صعود ناشی از افزایش فشار خرید پس از یک دوره تثبیت به زیر 6.5 دلار بود. با افزایش قیمت ها، آنها با مقاومت جزئی در سطح روانی 7 دلار مواجه شدند، اما به سرعت توسط گاوها به سمت بالا هدایت شدند. بازار قبل از اینکه اندکی کاهش یابد، به بالاترین سطح 7.50 دلار رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای در نمودار قیمت 4 ساعته: LINK مقاومت 7.60 دلار را آزمایش می کند

قیمت‌های Chainlink در حال حاضر مقاومت 7.60 دلار را در نمودار تحلیل قیمت 4 ساعته آزمایش می‌کنند. اگر قیمت‌ها بتوانند از این سطح بشکنند و بسته شوند، می‌توانیم در کوتاه‌مدت شاهد افزایش به سمت 8 دلار و حتی سطوح بالاتر باشیم. بازار در حال حاضر بسیار بالاتر از میانگین های متحرک است که یک علامت صعودی است. RSI در حال حاضر نزدیک به سطوح خرید بیش از حد است، که نشان می دهد ممکن است در کوتاه مدت تثبیت شود. سطوح پشتیبانی 7.00 دلار و 6.80 دلار است. بازار در حال حاضر با مقاومت 7.5 دلاری مواجه است که در صورت شکستن آن، می تواند شاهد افزایش قیمت ها تا 8 دلار و حتی سطوح بالاتر در کوتاه مدت باشد.

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای
نمودار قیمت 4 ساعته لینک/دلار، منبع: Tradingview

ارزش باندهای بولینگر در حال افزایش است، که نشان می‌دهد قیمت‌ها در حال نوسان‌تر شدن هستند. این روند به نفع گاوها است و قیمت ها ممکن است به زودی سطوح مقاومت 7.00 دلاری را آزمایش کنند. علاوه بر این، باند بالا از قیمت بالاتر رفته است که یک شاخص صعودی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

با توجه به تحلیل قیمت Chainlink، قیمت Chainlink در حال افزایش است. شاخص های فنی همگی به روند مثبت اشاره می کنند و می توان انتظار داشت که قیمت ها به زودی به 8.5 دلار برسد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.