منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK/USD برای 24 ساعت آینده صعودی است

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK/USD برای 24 ساعت آینده صعودی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت زنجیره‌ای امروز صعودی است.
  • قیمت پس از افت بیش از 8 درصدی به زیر مقاومت 29.89 دلار رسید
  • LINK/USD در حال حاضر 30 دلار است.

تحلیل قیمت روز چین لینک نشان می دهد که پس از افزایش روز گذشته از سطح مقاومت 29.89 دلاری خود، این توکن اکنون در حال کاهش است. دیروز، قبل از اینکه فروشندگان برای کسب سود وارد بازار شوند، قیمت به 33.84 دلار رسید. در حال حاضر، قیمت ها در 29.79 دلار است که بیش از 8 درصد از ارزش روز گذشته کاهش یافته است.

Chainlink سطوح پشتیبانی کلیدی را در نمودار سه ساعته شکسته است. برای بهبود، قیمت ها باید بالاتر از سطح 22.50 دلار باقی بماند.

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت برای Chainlink نشان می دهد که فروشندگان با 41.74 درصد افزایش در حجم معاملات نسبت به حجم دیروز همچنان بر بازار تسلط دارند. این توکن اکنون به زیر هر سه میانگین متحرک در نمودار سه ساعته سقوط کرده است که نشان می دهد حرکت کوتاه مدت کاهش یافته است. فروشندگان در نمودار 30 دقیقه ای به ترتیب قیمت ها را به زیر سطوح حمایتی کلیدی 25.97 دلار و 22.50 دلار می برند و کف معاملات فعلی روی 29.79 دلار تعیین شده است.

نمودار 24 ساعته LINK/USD: قیمت به زیر EMAهای مهم کاهش می یابد

در نمودار قیمت زنجیره زنجیره ای 24 ساعته، قیمت ها به زیر 20،50 و میانگین متحرک نمایی 100 روزه (EMA) رسیده است که نشان دهنده ضررهای متحمل شده در 24 ساعت گذشته است. قیمت دیروز به 33.79 دلار افزایش یافت تا شاخص قدرت نسبی (RSI) را به 66.44 برساند قبل از اینکه RSI 50.20 را بررسی کند، که نشان دهنده قدرت فروشندگان نسبت به خریداران است.

نمودار 4 ساعته LINK/USD: قیمت پیوند به 27.95 دلار کاهش می یابد

در نمودار قیمت، نگرانی ها در بازه زمانی 4 ساعته قابل مشاهده بود. قیمت از بالاترین قیمت امروز 32.92 دلار به کمترین میزان 27.95 دلار در معاملات اخیر کاهش یافته است و حرکت EMA را از بین برده است. ارزش RSI در حال حاضر روی 41.68 قرار دارد که نشان می‌دهد در حال حاضر علاقه چندانی به بازار وجود ندارد.

با ادامه کاهش قیمت ها، بهترین اقدام برای Chainlink این است که منتظر بمانید تا قیمت توکن به زیر 30 دلار کاهش یابد و سپس با هر دو پا به داخل بپرید. مطمئن ترین گزینه برای خریداران زیر سطح حمایت 25.97 دلار است، زیرا این امر به آنها کمک می کند تا با ادامه کاهش قیمت ها از ضرر جلوگیری کنند.

تحلیل قیمت زنجیره‌ای: LINK/USD برای 24 ساعت آینده صعودی است
تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: نمودار 24 ساعته. منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: نتیجه گیری

با توجه به بخش عمده ای از شاخص های فنی، LINK اکنون در حال کاهش است، با عقب نشینی قیمت به زیر EMA های بحرانی و آماده آزمایش کف های پشتیبانی. قیمت تحت تأثیر فعالیت فروشنده در فروش سود طی 24 ساعت گذشته بوده است و در صورت تداوم افت، ممکن است تا 27.12 دلار کاهش یابد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.