منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK 7.50 دلار بهبود می یابد، سپس مقاومت 8.00 دلار را در نظر می گیرد

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK 7.50 دلار بهبود می یابد، سپس مقاومت 8.00 دلار را در نظر می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای حرکت صعودی را به 8.20 دلار نشان می دهد
  • LINK در سطح 7.96 دلار با مقاومت روبرو می شود
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 7.20 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نشان می دهد که LINK با عبور گاوهای نر از مرز 7.750 دلار و تلاش برای عبور از مرز 8.00 دلار شروع به بهبودی سریع کرده است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته یک جو صعودی را در بازار مشاهده می‌کند، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت می‌کنند. بازیکنان اصلی عبارتند از BTC و ETH که به ترتیب شیب 5.31 و 5.50 درصد را ثبت می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK 8.00 دلار بازیابی می کند

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK 7.50 دلار بازیابی می کند، مقاومت 8.00 دلار را در 1 بعدی مشاهده می کند
شاخص های فنی برای LINK/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. علاوه بر این، اندیکاتور حرکت صعودی قوی را در زمان فشار نشان می دهد که در ارتفاع بلند هیستوگرام بیان می شود. علاوه بر این، با نزدیک شدن قیمت ChainLink به سطح 8.00 دلار، سایه تیره‌تر هیستوگرام، فعالیت خرید فزاینده را در نمودارهای 4 ساعته نشان می‌دهد.

EMA ها در حال حاضر در بالا معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در پنج روز گذشته حرکت مثبتی را نشان می دهد. علاوه بر این، با افزایش قیمت به 8.00 دلار، می توان انتظار داشت که فشار نزولی افزایش یابد و باعث کاهش شیب EMA در کوتاه مدت شود. 12-EMA در حال حاضر با شیب تندتری نسبت به 26-EMA در حال افزایش است که نشان دهنده افزایش بیشتر حرکت صعودی است.

RSI تا دیروز در منطقه خنثی معامله می‌شد، اما اکنون در منطقه بیش از حد خرید افزایش یافته و سیگنال فروش را منتشر می‌کند. علاوه بر این، موقعیت فعلی اندیکاتور فضای کمی را برای حرکت بیشتر به سمت بالا در نمودارهای کوتاه مدت باقی می گذارد. از سوی دیگر، اندیکاتور در زمان پرس به صورت افقی حرکت می کند که افزایش فشار فروش را در ساعات اخیر نشان می دهد.

باندهای بولینگر در حال حاضر گسترده هستند و با شکسته شدن قیمت از حد بالایی اندیکاتور، واگرایی بیشتری نشان می‌دهند. از آنجایی که گاوها از مرز 8.00 دلار فراتر رفتند، باندهای بولینگر تنها برای تسهیل حرکت نوسان قیمت به گسترش خود ادامه می دهند. در زمان فشار، خط میانگین اندیکاتور در علامت 7.20 دلار پشتیبانی می کند، در حالی که خط میانگین سطح مقاومت را در علامت 7.96 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای LINK/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته ChainLink یک سیگنال خرید با 13 از 26 شاخص فنی اصلی که از گاوها حمایت می کنند، صادر می کند. از سوی دیگر، هفت شاخص از خرس ها حمایت می کند که در ساعات اخیر حضور نزولی قابل توجهی را نشان می دهد. در همان زمان، شش اندیکاتور روی حصار می نشینند و هیچ یک از طرفین بازار را پشتیبانی نمی کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته ChainLink این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین سیگنال خرید با 9 اندیکاتور را صادر می کند که در مقابل هفت اندیکاتور نشان دهنده حرکت نزولی است. این تحلیل مجدداً تسلط صعودی را در نمودارهای میان مدت تأیید می کند، در حالی که فشار فروش قوی برای دارایی در نمودارهای میان مدت را نشان می دهد. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت ChainLink چه انتظاری باید داشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK 7.50 دلار بازیابی می کند، مقاومت 8.00 دلار در 2 بعدی
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نشان می دهد که پس از سقوط به مرز 6.750 دلار، LINK توانست بهبود سریعی را نشان دهد و با فعالیت خرید قوی تا مرز 7.80 دلار بهبود یافته است. در زمان انتشار، گاوها قوی باقی می‌مانند زیرا اکشن قیمت سطح مقاومت 8.00 دلار را به چالش می‌کشد.

معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که LINK به حرکت رو به بالا ادامه دهد، زیرا حرکت قیمت به مشاهده حرکت صعودی قوی در نمودارهای 4 ساعته ادامه می دهد. می توان انتظار داشت که قیمت به بالای 8.00 دلار برسد زیرا گاوها خود را خسته می کنند. با این حال، اگر خریداران نتوانند این سطح را حفظ کنند، ممکن است قیمت تا مرز 7.50 دلار کاهش یابد.