منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK 6.00 دلار بازیابی می کند اما آیا گاوها می توانند ادامه دهند؟

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK 6.00 دلار بازیابی می کند اما آیا گاوها می توانند ادامه دهند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای حرکت های جانبی را در مرز 6.00 دلار نشان می دهد
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 5.90 دلار است
  • LINK در مرز 6.10 دلار با مقاومت روبرو می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که عمل قیمت LINK به مرز 6.00 دلار بهبود یافته است. با این حال، فشار نزولی هنوز از بین نرفته است و گاوها در تلاش برای حفظ حمایت 6.00 دلاری هستند.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو نزولی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت کردند. بازیگران اصلی شامل DOGE و XRP هستند که به ترتیب 5.79 و 1.79 درصد کاهش را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK با 6.00 دلار مبارزه می کند

تصویر 456
شاخص های فنی برای LINK?USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، اندیکاتور حرکت صعودی کم را همانطور که در ارتفاع پایین هیستوگرام مشاهده می شود، نشان می دهد. از سوی دیگر، سایه تیره‌تر این اندیکاتور نشان می‌دهد که حرکت صعودی با بالا رفتن قیمت از مرز 6.00 دلار شروع به افزایش کرده است.

EMA ها در حال حاضر کمتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته منفی است. با این حال، دو EMA به سمت بالا حرکت می کنند که نشان دهنده یک اصلاح صعودی در بازارها است. علاوه بر این، با جدا شدن دو EMA، با کاهش فعالیت فروش، حرکت صعودی در بازارها افزایش می یابد.

RSI چند روز پیش برای مدت کوتاهی در منطقه اشباع فروش سقوط کرد اما به سرعت دوباره ظاهر شد و تا زمان انتشار در منطقه خنثی به معامله ادامه داد. هم اکنون شاخص در سطح 51.16 واحد با شیب افقی معامله می شود. این اندیکاتور در حال حاضر سیگنالی صادر نمی کند در حالی که شیب کم نشان دهنده فقدان تکانه در هر دو طرف است که به نوسانات کم در کوتاه مدت اشاره دارد.

باندهای بولینگر برای تسهیل حرکات بی ثبات در حال گسترش بودند، اما با تثبیت قیمت در مرز 6.00 دلار، کاهش یافتند. از آن زمان، گروه ها شروع به همگرایی کردند، زیرا نوسانات در مبارزه برای تسلط کاهش یافت. در زمان انتشار، خط پایین این اندیکاتور پشتیبانی را در 5.897 دلار فراهم می کند، در حالی که حد بالایی سطح مقاومت را در علامت 6.077 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای LINK/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink سیگنال فروش قوی را با 12 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از خرس ها پشتیبانی می کند. از سوی دیگر، تنها پنج شاخص از گاوهای نر حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور چشمگیری داشته اند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار نشسته اند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته Chainlink این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین یک سیگنال فروش با 14 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها چهار شاخص نشان می دهد که حرکت رو به بالا را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل نشان می‌دهد که در نمودارهای میان‌مدت تسلط نزولی وجود دارد در حالی که فشار خرید پایین برای دارایی در همان بازه زمانی وجود دارد. در همین حال، هشت نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند

از تحلیل قیمت Chainlink چه انتظاری داریم؟

تصویر 455
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تحلیل قیمت Chainlink نشان می‌دهد که حرکت نزولی قوی خرس‌ها را قادر می‌سازد تا قیمت 6.00 دلار را کاهش دهند. با این حال، گاوها حمایتی را در سطحی یافتند که آنها را قادر به تثبیت عملکرد قیمت کرد. صرف نظر از این، فشار نزولی هنوز نتوانسته است منصرف شود زیرا LINK همچنان با مقاومت قوی در خروج از مرز 6.00 دلار مواجه است.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که LINK حرکت جانبی بین 6.10 دلار و 5.90 دلار را مشاهده کند زیرا هر دو طرف برای به دست آوردن کنترل بازار تلاش می کنند. در حالی که تحلیل های میان مدت نزولی به نظر می رسند، تغییری در نمودارهای کوتاه مدت وجود دارد که به نفع گاوها است. این تغییر باعث می شود که هر یک از طرفین شروع به شکست را دشوار کنند. اگر گاوها از 6.10 دلار عبور کنند، مقاومت کلیدی بعدی در مرز 6.40 دلار قرار دارد که فضا را برای حرکت های مثبت باقی می گذارد.