منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK یک روند نزولی در 6.89 دلار را تجربه می کند که نزولی است

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK یک روند نزولی در 6.89 دلار را تجربه می کند که نزولی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که یک روند نزولی پس از یک حرکت صعودی مداوم در چند روز گذشته ایجاد شده است. گاوها از بالاترین قیمت دیروز 7.07 دلار تا پایین ترین سطح فعلی 6.89 دلار پیشتاز بودند. روند نزولی با شکست به زیر سطح حمایت در 6.83 دلار تأیید شد و شکست در حفظ LINK کوتاه مدت احتمالاً در روزهای آینده با فشار نزولی بیشتری مواجه خواهد شد.

مقاومت کلیدی که باید مراقب آن بود روی 7.07 دلار خواهد بود، زیرا این سطح نشان دهنده یک سطح فیبوناچی اصلاحی حیاتی نسبت به رالی قبلی LINK است و در صورت شکست می تواند نشان دهنده بازگشت باشد. LINK/USD حجم معاملاتی در حدود 269 میلیون دلار و ارزش بازار 3.5 میلیارد دلار دارد.

نمودار قیمت 1 روزه پیوند/دلار: خرس ها قیمت را به زیر سطح مقاومت 7.07 دلار می کشند

در نمودار 1 روزه، تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که قیمت ها برای ارز دیجیتال به دلیل فشار نزولی مداوم در چند ساعت گذشته کاهش می یابد. با این حال، همانطور که در نمودارها مشاهده می شود، نوسانات نیز با حاشیه قابل توجهی در حال افزایش است که نشان دهنده عدم اطمینان است و ممکن است بیشتر به نفع خرس ها باشد. اگرچه گاوهای نر مقداری رقابت را فراهم کردند، خرس‌ها در حال حاضر پیشتاز هستند.

تصویر 451
نمودار قیمت 24 ساعته لینک/دلار، منبع: TradingView

باندهای بولینگر وضعیت نوسانی را نشان می دهد زیرا انتهای بالاتر باند در علامت 7.22 دلار قرار دارد در حالی که انتهای پایین در علامت 5.44 دلار قرار دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) 60.62 است که در حال حاضر نزدیک به ارقام خرید بیش از حد است. اندیکاتور MA یک متقاطع نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت در حال حاضر 6.73 دلار است و احتمالاً بیشتر کاهش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت پیوند زنجیره ای: روند نزولی در میان نوسانات محدود حاکم است

تحلیل 4 ساعته قیمت Chainlink نشان می‌دهد که خرس‌ها به ترتیب با کاهش قیمت به 6.89 دلار، مقاومت فوق‌العاده‌ای در برابر افزایش قیمت به دلیل حرکت صعودی قبلی ارائه می‌کنند. نوسانات هنوز وجود دارد، اما به نظر می رسد در این زمان دوباره در یک روند محدود قرار دارد، همانطور که در نمودار 4 ساعته دیده می شود، که ممکن است در آینده نزدیک بالشتکی برای گاوها ایجاد کند.

تصویر 452
نمودار قیمت 4 ساعته لینک/دلار، منبع: TradingView

مقادیر باندهای بولینگر به شرح زیر است. باند بالایی بولینگر به علامت 7.18 دلار می رسد در حالی که باند پایینی روی علامت 6.23 دلار است. شاخص RSI نیز به سمت یک محدوده خنثی عقب نشینی می کند و طبق تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin این رقم 57.81 است. میانگین متحرک (MA) 6.93 دلار بوده است اما به احتمال زیاد به زودی افزایش خواهد یافت.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

از تحلیل قیمت Chainlink بالا، می‌توان گفت که فروشندگان بر بازار تسلط داشتند، که با حرکت نزولی باورنکردنی که حرکت قیمت را دیکته می‌کند ثابت شد. انتظار می‌رود روند نزولی در آینده نزدیک ادامه یابد و LINK ممکن است شاهد کاهش بیشتر قیمت باشد، مگر اینکه بتواند شتاب صعودی خود را بازپس گیرد.