منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK پشتیبانی را در 6.00 دلار پیدا می کند

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK پشتیبانی را در 6.00 دلار پیدا می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد حرکت جانبی در اطراف علامت 6.00 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 5.91 دلار است
  • LINK در مرز 6.41 دلار با مقاومت روبرو می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که LINK تا مرز 16.00 دلار سقوط کرده است زیرا خرس ها همچنان بر بازار تسلط دارند. در حال حاضر، گاوها حمایت 16.00 دلاری پیدا می‌کنند، اما مشخص نیست که آیا خریداران می‌توانند آن را حفظ کنند یا خیر.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو صعودی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی مثبت را ثبت کردند. بازیکنان اصلی شامل ATOM و ONT هستند که به ترتیب شیب 12.79 و 6.70 درصد را ثبت می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK به پشتیبانی 6.00 دلار سقوط می کند

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK پشتیبانی را در 6.00 دلار پیدا می کند
شاخص های فنی برای LINK/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر نزولی است که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، این اندیکاتور حرکت صعودی پایینی را در ساعات اخیر نشان می دهد همانطور که در ارتفاع کوتاه هیستوگرام مشاهده شده است که نشان دهنده حرکت ضعیف فروش است. صرف نظر از این، سایه تیره‌تر هیستوگرام نشان‌دهنده کاهش فشار فروش است زیرا قیمت بالاتر از حمایت 6.00 دلار تثبیت می‌شود.

EMAها در حال حاضر زیر موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در هفت روز گذشته منفی است. با این حال، همانطور که بازارها فعالیت صعودی را مشاهده می کنند، EMA ها به سمت خط میانگین حرکت می کنند و 12-EMA پیشرو است. در ساعات اخیر، شیب پایین EMA ها حاکی از فعالیت کم معاملاتی در بازارهای لینک است.

دیروز RS وارد منطقه اشباع فروش شد اما از آن زمان به بازار اخیر بازگشت. در زمان انتشار، این شاخص نزدیک به سطح میانگین 50.00 معامله می شود و روی 42.64 حرکت می کند و به سمت بالا حرکت می کند تا فشار خرید خفیفی را نشان دهد. موقعیت فعلی فضای کمی برای حرکت رو به پایین بیشتر باقی می گذارد، در حالی که شیب فعلی فشار کم را از هر طرف بازار نشان می دهد.

باندهای بولینگر در یک کانال نزولی حرکت کرده است زیرا قیمت به آرامی از مرز 7.50 دلار به سطح حمایت 6.00 دلار حرکت کرد. در چند روز گذشته با کاهش نوسان قیمت در نمودارهای کوتاه مدت، باندها به هم نزدیک شدند. در حال حاضر، خط میانگین اندیکاتور مقاومتی را در علامت 6.15 دلار نشان می‌دهد، در حالی که حد پایین‌تر در علامت 5.90 دلار پشتیبانی می‌کند.

تجزیه و تحلیل فنی برای LINK/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink یک سیگنال فروش با 12 از 26 شاخص فنی اصلی که از خرس ها پشتیبانی می کنند، صادر می کند. از سوی دیگر، تنها پنج شاخص از گاوهای نر حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی پایینی از خود نشان می دهند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار نشسته اند و هیچ یک از طرفین بازار را پشتیبانی نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت لینک زنجیره ای این احساس را به اشتراک می گذارد و سیگنال فروش را با 14 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها دو اندیکاتور نشان می دهد که حرکت رو به بالا را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فشار خرید ضعیف برای دارایی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد. در همین حال، ده اندیکاتور خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت Chainlink چه انتظاری داریم؟

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK پشتیبانی را در 6.00 دلار پیدا می کند
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که رد 7.50 دلار شروع یک رالی نزولی کوتاه مدت برای LINK بود. در حال حاضر، در حالی که گاوها تلاش می کنند تا با آن مقابله کنند، قیمت در مرز 6.00 دلار پشتیبانی می شود. با این حال، خرس بیت کوین در اکثر آلتکوین ها منعکس می شود زیرا BTC به زیر 20000 دلار می رسد.

معامله‌گران می‌توانند انتظار داشته باشند که LINK در حوالی مرز 6.00 دلار حرکت کند، زیرا در حالی که گاوها در سطح حمایت می‌شوند، فشار نزولی همچنان بر عملکرد قیمت تأثیر می‌گذارد. این پیشنهاد توسط تحلیل‌های فنی میان‌مدت تقویت می‌شود که تسلط نزولی بر نمودارهای ۴ ساعته و ۲۴ ساعته را نشان می‌دهد، اما حرکتی رو به کاهش بر نمودارهای کوتاه‌مدت دارد. به این ترتیب، می توان انتظار داشت که قیمت بین 5.90 تا 6.50 دلار با حرکت صعودی احتمالی تا مرز 7.00 دلار حرکت کند.