منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK پشتیبانی 6.82 دلار را مجدداً آزمایش می کند زیرا خرس ها روند نزولی را افزایش می دهند

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK پشتیبانی 6.82 دلار را مجدداً آزمایش می کند زیرا خرس ها روند نزولی را افزایش می دهند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که خرس ها در حال گسترش کنترل خود بر بازار هستند زیرا LINK پشتیبانی 6.82 دلار را مجدداً آزمایش می کند. قیمت به 6.87 دلار کاهش یافته است و مقاومت بعدی برای LINK/USD 6.97 دلار است. به نظر می رسد که حرکت صعودی اخیر نتوانست از سطوح مقاومت قوی عبور کند و منجر به کاهش قیمت شود.

بازار روز را با 7.02 دلار آغاز کرد و بلافاصله شاهد یک حرکت نزولی بود و در چند ساعت ابتدایی معاملات تا 6.83 دلار کاهش یافت. بقیه روز شاهد بهبودی جزئی بودیم اما همچنان زیر 7 دلار باقی ماند.

نمودار قیمت 1 روزه پیوند/دلار: خرس‌ها شانس افزایش ارتفاع را برای Fantom از بین می‌برند

نمودار قیمت 1 روزه برای تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که LINK برای امروز نیز از یک حرکت نزولی پیروی می کند، زیرا خرس ها به طور مداوم در پیشروی هستند. تلاش آنها قیمت را به 6.87 دلار کاهش داد و 1.53 درصد در 24 ساعت گذشته از دست داد. از سوی دیگر، حجم معاملات 24 ساعته نیز با کاهش همراه بوده و اکنون با ارزش بازار 3.36 میلیارد دلار در زمان نگارش به 246 میلیون دلار رسیده است.

تصویر 358
نمودار قیمت 24 ساعته لینک/دلار، منبع: TradingView

با نگاهی به اندیکاتورهای فنی، خط MACD از زیر خط سیگنال عبور کرده است که نشان دهنده یک روند نزولی برای LINK در کوتاه مدت است. RSI همچنین با نزدیک شدن به سطوح زیر 43.57 شرایط فروش بیش از حد را نشان می دهد. میانگین متحرک نمایی (EMA) روند نزولی مشابهی را نشان می دهد زیرا متحرک نمایی 20 روزه از میانگین متحرک نمایی 50 روزه عبور کرده است. EMA 20 در حال حاضر 9.21 دلار است، در حالی که متحرک نمایی 50 روزه 7.24 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نمودار قیمت 4 ساعته: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد، پس از شکست قیمت به سمت پایین، تابع قیمت برای چند ساعت به نزول ادامه داد، اما گاوها تلاش کردند تا کنترل خود را دوباره به دست آورند، زیرا قیمت را به سمت بالا به سمت سطح مقاومت 6.97 دلار هل دادند. با این حال، خرس‌ها توانستند بر گاوها غلبه کنند و قیمت را به زیر 6.90 دلار برگردانند و از سطح حمایت 6.82 دلار عبور کنند.

تصویر 359
نمودار قیمت 4 ساعته لینک/دلار، منبع: TradingView

اندیکاتورهای MACD یک روند نزولی را برای LINK نشان می دهد زیرا خط MACD از زیر خط صفر در نمودار 4 ساعته عبور می کند. RSI در حال حاضر در سطوح زیر 60 قرار دارد که نشان‌دهنده وضعیت فروش بالقوه در کوتاه مدت است. EMA 20 در حال حاضر روی 6.97 دلار است که به عنوان یک سطح مقاومت قوی برای قیمت عمل می کند، در حالی که 50 EMA روی 6.82 دلار است که به عنوان یک سطح حمایت قوی برای LINK/USD عمل می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که خرس ها در حال حاضر تحت کنترل هستند و هر گونه شانس افزایش بیشتر برای LINK در کوتاه مدت را از بین برده اند. معامله‌گران باید مراقب شکست‌ها یا بازگشت‌ها در سطوح کلیدی باشند تا حرکت بعدی خود را تعیین کنند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.