منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK پس از سقوط فلش، پشتیبانی را در 5.88 دلار پیدا می کند

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK پس از سقوط فلش، پشتیبانی را در 5.88 دلار پیدا می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink، سکه دیروز شاهد افت شدید بود تا اینکه امروز به حمایت 5.88 دلار رسید. دیروز قیمت LINK به طور قابل توجهی از 6.45 دلار به 5.88 دلار کاهش یافت. اکثریت سکه ها دیروز ارزش خود را از دست دادند و کل بازار ارزهای دیجیتال را شوکه کرد و LINK نیز در کنار بازار بزرگتر کریپتو، افت شگفت انگیزی را تجربه کرد. از 14 دسامبر 2022، LINK در نتیجه فشار نزولی مداوم در یک روند نزولی قرار گرفته است. با این حال، کمک ها از آن زمان رسیده است، و برای هشت ساعت گذشته، LINK در حال بهبود است. قیمت در حال حاضر 5.91 دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه پیوند/دلار: با وجود بهبود، فشار خرس همچنان ادامه دارد

در چند هفته قبل، خرس‌ها با دوره‌های کوتاهی که گاوها پیشتاز بودند، برتری را حفظ کردند. روند صعودی بازار امروز به دلیل کاهش بیش از 7.75 درصدی قیمت LINK در 24 ساعت گذشته، نسبت به گذشته بارزتر است. قیمت امروز LINK/USD تا حدودی افزایش یافته است و در حال حاضر به مرز 5.91 دلار نزدیک شده است. مقدار میانگین متحرک (MA) 6.55 است که کمی بالاتر از قیمت فعلی است.

پیوند 1d 1
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD. منبع: TradingView

این واقعیت که نوسانات در حال افزایش است نشان می دهد که احتمال بازگشت روند نزولی در روزهای آینده وجود دارد. هر دو مقادیر باند بولینگر بالا و پایین در حال واگرایی هستند. در حال حاضر، باند بالاتر در 7.91 دلار است که مخفف مقاومت است، در حالی که باند پایین در 5.99 دلار است، جایی که قیمت در جهت خود حرکت می کند. با توجه به روند منفی، امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نزدیک به لبه منطقه کم فروش در شاخص 34 کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل چهار ساعته قیمت Chainlink نشان می دهد که امروز در یک روند صعودی خواهد بود. در چند ساعت اخیر قیمت کمی بهبود یافته است. جدیدترین حرکت قیمت صعودی بوده است و گاوها از فشار فزاینده فرار کرده اند. قیمت در حال حاضر به طور قابل توجهی بهتر است، در 5.91 دلار، و پیش بینی می شود در طول چهار ساعت آینده حتی بیشتر افزایش یابد. از آنجایی که خرس‌ها قبلاً پیشتاز بودند، ارزش میانگین متحرک به 6.19 دلار کاهش یافته است.

پیوند 4 ساعت 1
نمودار قیمت 4 ساعته LINK/USD. منبع: TradingView

نوسانات افزایش یافته است، که نشان می دهد روندها ممکن است به زودی در نتیجه فشار منفی تغییر کند. ارزش فعلی برای باندهای بولینگر بالا و پایین به ترتیب 7.13 دلار و 5.84 دلار است. اگرچه منحنی RSI همچنان در شاخص 20 در ناحیه کم فروش در امتیاز پایین تری قرار دارد، منحنی آن اندکی رو به بالا است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink به صورت روزانه و ساعتی نشان می دهد که خرس ها در نتیجه کاهش شدید قیمت در روز گذشته کنترل بازار را در دست دارند. پس از یافتن حمایت، قیمت در حال حاضر در حدود 5.91 دلار در حال تثبیت است و پیش بینی می شود در چند ساعت آینده ارزش آن افزایش یابد. با این حال، قیمت ساعتی نیز دلگرم کننده است زیرا قیمت در چهار ساعت گذشته افزایش یافته است.