منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK پس از دریافت پشتیبانی به 6.91 دلار بازمی گردد

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK پس از دریافت پشتیبانی به 6.91 دلار بازمی گردد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان دهنده تحولات مثبت برای خریداران است زیرا گاوها در به دست آوردن مجدد حمایت موفق بوده اند. قیمت ها به تدریج در حال افزایش هستند و طولی نمی کشد که از سطح فعلی خود که 6.91 دلار است فراتر می روند. سطح مقاومت 6.99 دلار هنوز با ارزش فعلی قیمت فاصله زیادی دارد. اگر حرکت صعودی در طول 24 ساعت آینده افزایش یابد، حتی ممکن است از آن فراتر رود.

نمودار قیمت 1 روزه پیوند/دلار: قیمت پس از بازگشت صعودی افزایش می یابد

طبق آخرین به‌روزرسانی‌ها، نمودار قیمت یک روزه برای تحلیل قیمت Chainlink نشان می‌دهد که ارزش ارزهای دیجیتال امروز در حال افزایش است. نمودار نشان می دهد که گاوها تلاش هایی برای بازگشت انجام داده اند و امروز گاوها در بازپس گیری کنترل موفق بوده اند.

طبق مطالعه قیمت‌گذاری Chainlink، سطح قیمت‌ها در حال افزایش است و امروز به 6.91 دلار رسیده است. میانگین متحرک (MA)، که اساساً میانگین تمام مقادیر قیمت است، در حال حاضر 7.06 دلار یا کمی بیشتر از قیمت فعلی است. ارزش سکه طی 24 ساعت گذشته 1.26 درصد افزایش داشته است، در حالی که در 7 روز گذشته 5.97 درصد کاهش داشته است.

پیوند 1d
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر در حال باریک شدن هستند زیرا ظاهراً نوسانات در حال کاهش است، باند بالا به 7.75 دلار و باند پایین به ارزش 6.43 دلار رسیده است. حد بالایی و پایینی اندیکاتور نوسانات نشان دهنده سطوح مقاومت و حمایت برای جفت ارز دیجیتال است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در سمت افزایش است و اندکی به شاخص 47 در نمودار قیمت یک روزه افزایش یافته است.

نمودار 4 ساعته LINK/USD: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

همانطور که روند صعودی از سر گرفته می شود، تحلیل 4 ساعته قیمت Chainlink نیز افزایش قیمت را پیش بینی می کند. شمعدان های سبز رنگ بیشتری در چند ساعت گذشته روی نمودار ظاهر می شوند که برای گاوها بسیار خوب بوده است. با این حال، نوسان قیمت به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

لینک 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته LINK/USD. منبع: TradingView

قیمت تا 6.91 دلار افزایش یافته است که به سختی بالاتر از میانگین متحرک نمودار 6.87 دلار است. سطح پایین نوسانات به طور کلی یک نشانه حمایتی برای ارزهای دیجیتال است.

باندهای بولینگر، که برای پیش‌بینی جهت ارزهای دیجیتال بسیار مهم هستند، در حال حاضر ارزش ۷.۰۴ دلار را برای باند بالا و ۶.۷۸ دلار را برای باند پایین نمایش می‌دهند. امتیاز RSI نیز افزایش یافته است، اما اکنون این اندیکاتور به صورت افقی در شاخص 45 قرار دارد که به مراتب بهتر از امتیاز روزهای گذشته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

افزایش سطح قیمت توسط تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای 1 روزه و 4 ساعته فوق پیش بینی می شود. از امروز، بازار نیز به نفع گاوها بوده است. قیمت با موفقیت از 6.90 دلار پس از به دست آوردن تدریجی سرعت عبور کرد.

اگر فشار از طرف خریداران افزایش یابد، این احتمال وجود دارد که گاوها دوباره مزیت را به دست آورند. با این حال، نوسان قیمت شروع به تحت‌تاثیر مقاومت 6.99 دلاری می‌کند، بنابراین احتمال پیشرفت ممکن است حداقل باشد.