منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK پس از یک دوره نزولی فوق العاده به 7.19 دلار سقوط می کند

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK پس از یک دوره نزولی فوق العاده به 7.19 دلار سقوط می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای برای امروز نشان می دهد که LINK/USD پس از یک دوره نزولی قوی به 7.19 دلار سقوط کرده است. توکن LINK حمایتی را در 7.17 دلار پیدا کرد و مقاومت در 7.70 دلار یافت شد و اگر خرس ها به فشار بر بازار ادامه دهند، می توانیم شاهد صعود LINK/USD به سمت 6.60 دلار باشیم در حالی که گاوها تلاش می کنند بازار را بالا ببرند. قیمت لینک زنجیره ای به 8.00 دلار می رسد.

توکن Chainlink در دو روز گذشته روند نزولی داشته است، زیرا حدود 5.28 درصد از ارزش خود را از دست داده است. توکن LINK معاملات روز خود را با 7.32 دلار آغاز کرد و قبل از اینکه خرس ها کنترل خود را به دست گیرند و بازار را تا 7.19 دلار پایین بیاورند، به بالاترین سطح 7.70 دلار رسید، جایی که در حال حاضر معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نمودار قیمت 24 ساعته: LINK به 7.19 دلار باز می گردد

نمودار قیمت 24 ساعته Chainlink نشان می دهد که سکه در 24 ساعت گذشته در یک روند نزولی قرار داشته است زیرا گاوها در تلاش بودند تا بازار را بالا ببرند اما تاکنون ناموفق بوده اند زیرا خرس ها همچنان به بازار فشار می آورند. حجم معاملات 24 ساعته برای توکن LINK 417 میلیون دلار و ارزش بازار آن 3.53 میلیارد دلار است.

تصویر 155
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD. منبع: TradingView

واگرایی میانگین متحرک 1 روزه برای Chainlink در حال حاضر روند نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت زیر خط سیگنال و خط MACD زیر خط صفر است. شاخص قدرت نسبی برای Chainlink در حال حاضر در 59.34 است و نشان می دهد که بازار در حال حاضر در قلمرو فروش بیش از حد است. EMA برای Chainlink در حال حاضر 7.46 دلار است و به سمت EMA 50 می رود که 7.37 دلار است، در حالی که EMA 200 فاصله زیادی دارد و 7.50 دلار است.

نمودار قیمت 4 ساعته پیوند/دلار: قیمت کاهشی که در تلاش خرس‌ها برای رهبری ثبت شده است

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که پس از اینکه خرس ها توانستند زمینه های خود را در نمودار کندل استیک حفظ کنند، قیمت یک بار دیگر کاهش می یابد. شکست قیمت در 7.70 دلار، 7.60 دلار و 7.50 دلار صعودی بود، زیرا گاوها توانستند بازار را بالا ببرند اما به سرعت با خرس‌ها مواجه شدند که بازار را به عقب راندند. کاهش بیشتر در ساعات آینده قابل انتظار است و قیمت ممکن است از سطح فعلی خود یعنی 7.17 کمتر شود.

تصویر 156
LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته. منبع: TradingView

میانگین متحرک نمایی برای Chainlink در بازه زمانی 4 ساعته در حال حاضر 7.42 دلار است که فشار نزولی عمده بر حرکت قیمت را تایید می کند. نشانگر MACD در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد زیرا خط سیگنال بسیار زیر خط MACD قرار دارد و یک تقاطع نزولی بیشتر در شرف وقوع است. امتیاز RSI در 4 ساعت گذشته به شدت کاهش یافته و به شاخص 42.92 نیز رسیده است که نشان از فعالیت فروش در بازار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

برای نتیجه گیری، همانطور که از تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه و 4 ساعته Chainlink تایید شده است، قیمت در 24 ساعت گذشته متحمل ضرر شده است. خرس‌ها در تلاش هستند تا موقعیت بالای خود را در نمودارهای قیمت حفظ کنند و قیمت را به سطح 7.19 دلار کاهش داده‌اند. کاهش بیشتر در ارزش سکه در ساعات آینده بسیار محتمل است، زیرا پیش بینی ساعتی به نفع روند نزولی پس از کاهش مداوم ارزش سکه است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.