منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK پس از یک روند صعودی پی در پی به 7.04 دلار افزایش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK پس از یک روند صعودی پی در پی به 7.04 دلار افزایش یافت.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای برای امروز نشان دهنده روند مثبت است. Chainlink (LINK) در 24 ساعت گذشته یک روند صعودی عالی داشته است. این سکه در حال حاضر با قیمت 7.04 دلار معامله می شود و 3.16 درصد افزایش یافته است. ارزش بازار سکه نیز به 3.3 میلیارد دلار رسیده و حجم معاملات 24 ساعته سکه نیز افزایش یافته و در حال حاضر 313 میلیون دلار است. سکه روز خود را با 6.75 دلار آغاز کرد و به بالاترین سطح 7.11 دلار رسید. گاوها توانسته اند قیمت ها را بالاتر ببرند و در حال حاضر با مقاومت 7.11 دلاری روبرو هستند.

عملکرد قیمت پیوند زنجیره ای در نمودار روزانه: LINK در 7.04 دلار حرکت می کند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Chainlink نشان می دهد که قیمت LINK در سمت صعودی قرار می گیرد زیرا قیمت های LINK پس از یک روند صعودی متوالی به 7.04 دلار نزدیک می شود. در حال حاضر، به نظر می رسد خریداران کنترل قیمت ها را از 6.75 دلار به 7.11 دلار افزایش داده اند.

تصویر 218
نمودار قیمت 1 روزه لینک/دلار، منبع: TradingView

شرایط فعلی بازار به نفع گاوها است زیرا اندیکاتور RSI بسیار بالاتر از سطح 60 است و در حال حاضر در 64.65 معامله می شود. نشانگر MACD نیز در منطقه صعودی قرار دارد زیرا خط سیگنال به خوبی بالای هیستوگرام قرار دارد. میانگین‌های متحرک نیز نشان‌دهنده یک روند صعودی است زیرا MA 50 روزه بسیار بالاتر از MA 200 روزه است.

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای در نمودار قیمت 4 ساعته: LINK/USD با مقاومت 7.11 دلار مواجه است.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink نشان می دهد که قیمت های LINK در حال حاضر با مقاومت 7.11 دلار روبرو هستند و برای کنترل گاوها نیاز به شکستن بالاتر از این سطح است. خرس ها نیز ممکن است از این موقعیت سوء استفاده کنند و قیمت ها را پایین بیاورند. سطوح پشتیبانی برای LINK در 6.75 دلار است و شکستن زیر این سطح ممکن است منجر به روند نزولی شود.

تصویر 219
نمودار قیمت 4 ساعته لینک/دلار، منبع: Tradingview

شاخص قدرت نسبی در حال حاضر در 55.07 معامله می شود و بسیار بالاتر از سطح 50 است که نشان دهنده روند صعودی است. خط MACD در 0.0004 است و بسیار بالاتر از خط سیگنال قرار دارد که نشان دهنده روند صعودی است. MA 50 روزه و MA 200 روزه هر دو نشان دهنده روند صعودی هستند و ممکن است بازار به حرکت در جهت صعودی ادامه دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال یک روند صعودی قوی را با فضای بسیار بیشتری برای فعالیت های صعودی دنبال می کند. گاوها در حال حاضر بازار را تسخیر کرده‌اند و کاهش نوسانات به نفع گاوها است و ممکن است بتوانند قیمت LINK را به میزان قابل توجهی افزایش دهند و در کوتاه‌مدت سطح 8 دلار را هدف بگیرند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.