منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK پس از یک چرخش صعودی به 6.24 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK پس از یک چرخش صعودی به 6.24 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که بازار در حال حاضر در یک روند صعودی با ارزش LINK به 6.24 دلار است. این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته بیش از 8 درصد افزایش داشته است زیرا پس از یک هفته تثبیت صعودی شد. قیمت Chainlink در حال نزدیک شدن به سطح مقاومت بسیار مهم در 6.25 دلار است و ممکن است به زودی شکسته شود. پشتیبانی از این ارز دیجیتال 5.47 دلار است. قیمت چین لینک در حال حاضر 6.24 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته افزایش قیمتی جزئی داشته است.

تصویر 281
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

ارزش بازار این ارز دیجیتال 2,920,205,733 دلار است و حجم معاملات آن در بازه زمانی مشابه 678,515,780 دلار است. این دارایی دیجیتال در حال حاضر دهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است. تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که جفت LINK/USD به مدت یک هفته بین حمایت 4.50 دلار و مقاومت در 5.80 دلار تثبیت شده بود. کریپتوکارنسی دیروز با صعود از مرز 6 دلار صعودی شد. دارایی دیجیتال قبل از تصحیح پایین به بالاترین سطح 6.48 دلار رسید، Chainlink یکی از دارایی های دیجیتالی با بهترین عملکرد در 24 ساعت گذشته بوده است.

عملکرد قیمت پیوند زنجیره ای در نمودار روزانه: پشتیبانی LINK/USD با قیمت 5.47 دلار وجود دارد

تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته Chainlink روند صعودی بازار را تأیید می کند زیرا قیمت یک حرکت صعودی را در 24 ساعت گذشته پوشش داده است. فروشندگان در هفته گذشته بازار را تحت کنترل داشتند، زیرا موج نزولی در حال گسترش بود. اما امروز، افزایش غیرمنتظره ای توسط این ارز دیجیتال تجربه شد زیرا ارزش آن قبل از یک اصلاح جزئی به 6.24 دلار رسید. جفت LINK/USD در حال حاضر نزدیک به سطح 6.24 دلار معامله می شود و ممکن است به زودی حرکت صعودی خود را از سر بگیرد. از جنبه نزولی، نزدیکترین سطوح پشتیبانی در 5.47 دلار وجود دارد. اگر قیمت به زیر این سطوح برسد، ممکن است موج نزولی جدیدی در بازار آغاز شود.

تصویر 283
نمودار قیمت 1 روزه لینک/دلار، منبع: TradingView

اندیکاتور باند بولینگر نشان می دهد که بازار در جلسات معاملاتی آتی با نوسانات بالایی روبرو خواهد شد. شاخص واگرایی میانگین متحرک یک متقاطع صعودی را تشکیل داده است که ممکن است منجر به افزایش قیمت Chainlink شود. شاخص RSI در حال حاضر بالاتر از سطح 50 است که نشان می دهد بازار در روند صعودی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای در یک بازه زمانی 4 ساعته: جفت LINK/USD گاوها برای حفظ کنترل دست از پا می افتند

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink نشان می دهد که بازار در حال حاضر با سطح مقاومت قوی 6.25 دلار روبرو است. اگر قیمت از این سطح خارج شود، ممکن است تا مرز 8 دلار افزایش یابد. سطح پشتیبانی از این ارز دیجیتال 5.47 دلار است. اندیکاتور MACD در نمودار قیمت چهار ساعته نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی است زیرا خط سیگنال بالای هیستوگرام است.

تصویر 282
نمودار قیمت 4 ساعته لینک/دلار، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر نزدیک به سطح 60 است که نشان می دهد بازار بیش از حد خرید است. اندیکاتور باند بولینگر در نمودار 4 ساعته نشان می دهد که بازار بالاتر از خط بولینگر بالایی است، که نشان دهنده خرید بیش از حد ارز دیجیتال است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که قیمت در حال حاضر در یک روند صعودی است زیرا بازار شاهد افزایش قیمت است. روند فعلی بازار برای Chainlink صعودی است زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است. شاخص های فنی همگی به افزایش بیشتر قیمت ها در آینده نزدیک اشاره می کنند. با این حال، اگر قیمت‌ها شروع به کاهش کنند، نزدیک‌ترین سطوح پشتیبانی 5.47 دلار است و Chainlink (LINK) در 24 ساعت گذشته شاهد افزایش قیمت جزئی بوده است زیرا دارایی دیجیتال در حدود سطح قیمت 6.24 دلار معامله می‌شود.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.