منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK نمی تواند از مثلث نزولی خارج شود، بعدی چیست؟

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK نمی تواند از مثلث نزولی خارج شود، بعدی چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 362
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که قیمت های LINK پس از یک دوره طولانی معاملات جانبی همچنان نزولی هستند. قیمت معاملات فعلی LINK پس از کاهش 7.10 دلاری در 24 ساعت گذشته، 7.10 دلار است. یک مثلث نزولی شکل گرفته است و قیمت ها نتوانسته اند از مقاومت 7.5 دلار عبور کنند. حمایت 6.5 دلاری برای روند کوتاه مدت LINK مهم است. شکستن زیر این سطح می تواند منجر به افزایش قیمت ها به 5.5 دلار یا پایین تر در کوتاه مدت شود. از سوی دیگر، حرکت به بالای ۷.۵ دلار می‌تواند قیمت‌ها را در کوتاه‌مدت ۸.۵ دلار یا بالاتر آزمایش کند.

قیمت چین لینک در 24 ساعت گذشته حجم معاملاتی 1.3 میلیارد دلاری و ارزش بازار 3.3 میلیارد دلاری داشته است. بازار شاهد مقداری فشار فروش در سطوح بالاتر بوده است و این منجر به کاهش قیمت‌ها به زیر 7.5 دلار شده است.LINK 0.35 درصد از کل بازار ارزهای دیجیتال را اشغال کرده و در حال حاضر از نظر ارزش بازار در رتبه 22 قرار دارد.

حرکت قیمت Chainlink (LINK) در 24 ساعت گذشته: پایین تر از 7.5 دلار است

تحلیل قیمت‌های زنجیره‌ای در 24 ساعت گذشته نشان می‌دهد که قیمت‌ها بین 7.01 دلار و 7.41 دلار معامله می‌شوند. مدتی است که قیمت‌ها در یک الگوی مثلث نزولی معامله می‌شوند و نمی‌توانند خود را در سطوح بالاتر حفظ کنند. نوسانات بازار برای قیمت LINK در حال حاضر بالا است، همانطور که باندهای برجسته بولینگر نشان می دهد. باند بالایی در سطح 7.41 دلار و باند پایینی در سطح 8.97 دلار قرار دارد، که نشان می‌دهد قیمت‌ها ممکن است در کوتاه‌مدت شاهد تثبیت‌هایی باشند.

تصویر 360
شاخص های فنی برای LINK/USDT توسط Tradingview

میانگین متحرک 50 روزه در سطوح 6.83 دلار و میانگین متحرک 200 روزه در سطوح 5.14 دلار است. همچنین، خطوط SMA به سمت پایین شیب دارند که نشان دهنده روند نزولی قیمت ها است. RSI استوکاستیک در حال حاضر سیگنال فروش می دهد زیرا خط %k از زیر خط %d عبور کرده است. شاخص قدرت نسبی (RSI) برای قیمت های LINK در حال حاضر در 53 سطح است و ماهیت خنثی دارد و روند مشخصی ندارد.

نقطه محوری قیمت های Chainlink در سطوح 7.15 دلار و سطوح پشتیبانی در سطوح 6.85 دلار، 6.55 دلار و 6.25 دلار است. سطوح مقاومت در سطوح 7.45 دلار، 7.75 دلار و 8.05 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: توسعه اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای روی قیمت 4 ساعته نشان می دهد که LINK یک الگوی مثلث نزولی تشکیل داده است و در حال حاضر با قیمت 7.10 دلار معامله می شود. قیمت ها نتوانسته اند از مقاومت 7.5 دلار خارج شوند و به زیر سطح 7.3 دلار بازگشته اند. بازار در حال حاضر نزولی است و شکستن به زیر سطح 6.5 دلار می تواند منجر به افزایش قیمت ها به 5.5 دلار در کوتاه مدت شود.

تصویر 361
شاخص های فنی برای LINK/USDT توسط Tradingview61

از سوی دیگر، حرکت به بالای ۷.۵ دلار می‌تواند قیمت‌ها را در کوتاه‌مدت ۸.۵ دلار یا بالاتر آزمایش کند. باندهای بولینگر در حال گسترش هستند که نشان دهنده افزایش نوسانات در بازار است. میانگین متحرک 50 روزه در سطوح 6.83 دلار و میانگین متحرک 200 روزه در سطوح 5.14 دلار است.

شاخص واگرایی میانگین متحرک (MACD) نشان می دهد که خط MACD از زیر خط سیگنال عبور کرده است که نشان دهنده روند نزولی قیمت ها است.

خط RSI در حال حاضر در سمت نزولی قرار دارد، اما نزدیک به سطح 50 است، که نشان می دهد ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت شاهد قدری تثبیت باشند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

به طور خلاصه، تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که بازار هنوز در یک روند نزولی است. خرس ها باید از سطح 7.5 دلار خارج شوند تا قیمت ها بالاتر بروند. اگر گاوها بتوانند خود را در سطوح بالاتر حفظ کنند، قیمت ها ممکن است سطح 8.5 دلار یا بالاتر را در کوتاه مدت آزمایش کنند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.