منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK در 7.00 دلار رد شد، انتظار می رود کاهش بیشتری داشته باشد

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK در 7.00 دلار رد شد، انتظار می رود کاهش بیشتری داشته باشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای حرکت نزولی به 6.50 دلار را نشان می دهد
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 6.80 دلار است
  • LINK در مرز 7.00 دلار با مقاومت روبرو می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که قیمت در سطح مقاومت 7.00 دلار رد شده است و دوباره شروع به حرکت نزولی کرده است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته احساسات متفاوتی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی متفاوتی را ثبت می‌کنند. بازیگران اصلی شامل XRP و ICP هستند که به ترتیب 2.43 درصد شیب و 1.71 درصد کاهش را ثبت کردند.

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK به 280 دلار برمی گردد

11111111
نشانگر فنی برای LINK/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، این اندیکاتور حرکت صعودی پایینی را نشان می دهد، همانطور که در ارتفاع پایین اندیکاتور در ساعات اخیر مشاهده شد. علاوه بر این، سایه روشن‌تر هیستوگرام نشان‌دهنده کاهش فعالیت خرید در کوتاه‌مدت است زیرا عمل قیمت از مقاومت 7.00 دلار رد می‌شود.

EMAها در حال حاضر نزدیک به موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته همچنان پایین است. با این حال، با کاهش دو EMA، انتظار می‌رود که فعالیت نزولی افزایش یابد و 12-EMA با 26-EMA همگرا شود. در حال حاضر، EMA ها افزایش فشار فروش را با بازگشت قیمت به سمت مرز 6.80 دلار پیشنهاد می کنند.

RSI چند روز پیش در منطقه اشباع فروش معامله می شد، زیرا شاخص به زیر سطح 30.00 واحد کاهش یافت. از آن زمان، اندیکاتور به سمت منطقه اشباع خرید حرکت کرد، اما اکنون به موقعیت میانگین در 51.08 بازگشته است. از سوی دیگر، شیب افقی این شاخص حاکی از مبارزه بین خریداران و فروشندگان برای تسلط است.

باندهای بولینگر اخیراً با شکستن قیمت از مرز 7.00 دلار متفاوت بودند. با این حال، از آنجایی که اقدام قیمت در 7.092 دلار رد شد، باندها شروع به همگرایی کردند که نشان دهنده افزایش ثبات قیمت در سطح قیمت است. خط پایین این اندیکاتور در حال حاضر پشتیبانی را در علامت 7.038 دلار ارائه می دهد، در حالی که خط بالایی مقاومت در علامت 6.724 دلار را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای LINK/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink سیگنال فروش را صادر می کند که 11 از 26 شاخص فنی اصلی از خرس ها پشتیبانی می کنند. از سوی دیگر، تنها شش شاخص از گاوها حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی قابل توجهی را نشان می دهند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار نشسته اند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت زنجیره زنجیره ای این احساس را برجسته می کند و همچنین سیگنال فروش را با 15 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت رو به پایین در مقابل تنها یک شاخص نشان دهنده حرکت صعودی است. تجزیه و تحلیل تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فشار خرید کمی را برای دارایی در همان بازه زمانی نشان می دهد. در همین حال، ده اندیکاتور خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت Chainlink چه انتظاری داریم؟

22222222
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که پس از صعود به بالای مرز 7.00 دلار، گاوها قادر به ادامه بیشتر یا حفظ سطح حمایت در سطحی که منجر به سقوط در زیر می شود، نبودند. در حال حاضر، قیمت به زیر مرز 6960 دلار بازگشته است و فشار نزولی همچنان در حال افزایش است.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که LINK با تسلط خرس ها بر بازارها به حرکت رو به پایین ادامه دهد. در حال حاضر، می توان انتظار داشت که قیمت به 6.50 دلار سقوط کند، جایی که سطح پشتیبانی کلیدی بعدی قرار دارد. این پیشنهاد با تجزیه و تحلیل فنی 4 و 24 ساعته تقویت شده است.