منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK در بادهای مخالف نزولی گیر کرده است زیرا حمایت 6 دلاری متزلزل به نظر می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK در بادهای مخالف نزولی گیر کرده است زیرا حمایت 6 دلاری متزلزل به نظر می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای امروز پس از شکست اخیر بالای 6 دلار صعودی است. جفت LINK/USD اکنون با قیمت 6.72 دلار معامله می شود و با مقاومت 7.5 دلار روبرو می شود. از سوی دیگر، قیمت ها پشتیبانی 5.4 دلاری دارند. شکستن زیر این سطح می‌تواند شاهد کاهش LINK/USD به 4.8 دلار باشد.

جفت LINK/USD اکنون با قیمت 6.72 دلار معامله می شود و با مقاومت 7.5 دلار روبرو می شود. از سوی دیگر، قیمت ها پشتیبانی 5.4 دلاری دارند. شکستن زیر این سطح می تواند منجر به کاهش LINK/USD به 4.8 دلار در کوتاه مدت شود. در میان‌مدت، تحلیل قیمت Chainlink صعودی است و انتظار می‌رود که قیمت‌ها به سمت 10 دلار ادامه یابد. با این حال، در کوتاه مدت، احتمال عقب نشینی وجود دارد، به خصوص اگر LINK نتواند بالاتر از سطح مقاومت 7.5 دلار بسته شود.

با نگاهی به نمودار روزانه می بینیم که قیمت های چین لینک در چند روز گذشته روندی صعودی داشته است. قیمت ها از 4.8 دلار به سطح فعلی 6.82 دلار افزایش یافته است. شکست اخیر بالای 6 دلار یک پیشرفت صعودی است و می تواند شاهد ادامه صعود LINK به سمت سطح مقاومت 7.5 دلار باشد. با این حال، اگر قیمت ها نتوانند بالاتر از این سطح بسته شوند، طبق تحلیل قیمت Chainlink، عقب نشینی به سطح حمایت 5.4 دلار امکان پذیر است.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای برای یک روز: سیگنال های صعودی یا بادهای مخالف نزولی؟

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای برای یک روز نشان می دهد که گاوها قیمت ها را بالاتر می برند زیرا جفت LINK/USD با قیمت 6.82 دلار معامله می شود. قیمت‌ها اخیراً افزایش یافته‌اند، با شکست بیش از سطح مقاومت 6 دلار.

لینک usd 1d
منبع: TradingView

به نظر می رسد قیمت LINK/USD در حال حرکت بر روی قیمت میانگین متحرک است که یک شاخص صعودی است. همچنین یک واگرایی مثبت فزاینده بین قیمت و شاخص قدرت نسبی (RSI) وجود دارد. این شاخص‌ها نشان می‌دهند که بر اساس تحلیل قیمت Chainlink، قیمت‌های LINK احتمالاً در کوتاه‌مدت به افزایش خود ادامه خواهند داد. MACD نیز در حال افزایش است که یکی دیگر از شاخص های صعودی است. با این حال، خط MACD نزدیک به عبور از خط سیگنال است که می تواند یک توسعه نزولی باشد.

نمودار 4 ساعته LINK/USD: تحولات اخیر قیمت نزولی به نظر می رسد

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که جفت LINK/USD یک الگوی مثلث صعودی تشکیل داده است. این یک الگوی صعودی است و نشان می‌دهد که احتمالاً قیمت‌ها در کوتاه‌مدت افزایش خواهند یافت. قیمت ها در حال حاضر روی 6.82 دلار معامله می شوند و با مقاومت 7.5 دلار روبرو هستند. شکستن بالاتر از این سطح می تواند منجر به افزایش قیمت Chainlink به سمت سطح مقاومت 8 دلاری شود.

لینک usd 4h
منبع: TradingView

شاخص‌های فنی چهار ساعته صعودی هستند زیرا میانگین متحرک بالاتر از قیمت است، در حالی که شاخص قدرت نسبی سکه (RSI) بالای 50 است. MACD برای سکه در منطقه صعودی است و انتظار می‌رود که با ادامه روند صعودی ادامه یابد. در کنترل بازار

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که جفت LINK/USD در حال حاضر در یک روند صعودی قرار دارد و انتظار می رود در کوتاه مدت به افزایش خود ادامه دهد. قیمت ها دارای پشتیبانی 5.4 دلار هستند. شکستن زیر این سطح می تواند قیمت ها را به 4.8 دلار کاهش دهد. از سوی دیگر، قیمت ها در برابر 7.5 دلار مقاومت دارند. شکستن بالاتر از این سطح می تواند منجر به افزایش قیمت Chainlink به سمت سطح مقاومت 8 دلاری شود.

شاخص‌های فنی همگی صعودی هستند، که نشان می‌دهد طبق تحلیل قیمت Chainlink، قیمت‌ها احتمالاً در کوتاه‌مدت افزایش خواهند یافت. با این حال، در میان مدت، احتمال عقب نشینی وجود دارد زیرا خط MACD نزدیک به عبور از خط سیگنال است. سرمایه گذاران باید در این مرحله احتیاط کنند و منتظر یک شکست واضح بالای 7 دلار باشند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.