منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK به 6.400 دلار سقوط می کند، آیا گاوها می توانند سطح را حفظ کنند

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK به 6.400 دلار سقوط می کند، آیا گاوها می توانند سطح را حفظ کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان دهنده ثبات در منطقه قیمت 6.200-6.400 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 6.400 دلار است
  • LINK با مقاومت 6.600 دلار و 6.701 دلار مواجه است

تحلیل قیمت زنجیره‌ای نشان می‌دهد که با تسخیر بازار توسط خرس‌ها، قیمت LINK تا مرز 6.400 دلار کاهش یافته است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته احساسات منفی بازار را مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت کردند. بازیگران اصلی شامل XCN و TON هستند که به ترتیب 7.19 و 6.63 درصد کاهش را ثبت کردند.

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK به 6.400 دلار باز می گردد

تصویر 305
شاخص های فنی برای LINK/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر نزولی است، همانطور که در رنگ قرمز هیستوگرام بیان می شود. علاوه بر این، اندیکاتور حرکت نزولی ثابتی را که در ارتفاع متوسط ​​هیستوگرام مشاهده می‌شود، نشان می‌دهد. از سوی دیگر، سایه روشن‌تر این اندیکاتور نشان می‌دهد که حرکت نزولی شروع به کاهش کرده است زیرا عملکرد قیمت در مرز 6.400 دلار پشتیبانی می‌شود.

EMA ها در حال حاضر کمتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته منفی است. با این حال، هنگامی که دو EMA شروع به همگرایی می کنند، 12 EMA شروع به نشان دادن چرخش به سمت بالا کرده است که نشان دهنده افزایش پتانسیل خرید است. در زمان انتشار، هر دو EMA به سمت پایین حرکت می کنند که نشان دهنده فعالیت فروش قوی است.

RSI مدتی است که در منطقه خنثی معامله می شود اما در 14 روز گذشته بالاتر از سطح متوسط ​​معامله می شود. اکنون شاخص تا سطح 39.59 واحد سقوط کرده است که در آن لحظه به حرکت در می آید. این اندیکاتور در حال حاضر هیچ سیگنالی صادر نمی کند در حالی که حرکت افقی نشان دهنده مبارزه برای تسلط بین گاوها و خرس ها است.

باندهای بولینگر در حال گسترش هستند تا حرکت نزولی اخیر را تسهیل کنند. با این حال، قیمت در مرز 6.400 دلار پشتیبانی می‌شود که ممکن است گاوها را قادر سازد تا دوباره قیمت را تثبیت کنند. در زمان پرس، خط پایین اندیکاتور پشتیبانی از 6.388 دلار را فراهم می کند در حالی که خط میانگین سطح مقاومت را در علامت 6.701 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای LINK/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink سیگنال فروش را صادر می کند، با 15 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی که از خرس ها پشتیبانی می کنند. از سوی دیگر، تنها یکی از شاخص ها از گاوهای نر حمایت می کند که در ساعات اخیر حضور صعودی پایینی از خود نشان می دهند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار نشسته اند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته Chainlink این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین یک سیگنال فروش با 15 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها سه شاخص نشان می دهد که حرکت رو به بالا را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل نشان می‌دهد که در نمودارهای میان‌مدت تسلط نزولی وجود دارد در حالی که فشار خرید پایین برای دارایی در همان بازه زمانی وجود دارد. در همین حال، هشت نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند

از تحلیل قیمت Chainlink چه انتظاری داریم؟

تصویر 304
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می‌دهد که رد شدید در مرز 7.00 دلار، خرس‌ها را قادر می‌سازد تا یک رالی را آغاز کنند و باعث کاهش قیمت تا مرز 6.400 دلار شود. با این حال، گاوها در سطحی حمایت کوتاه مدت پیدا می کنند که ممکن است کار را برای خرس ها سخت کند.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که LINK در سطح قیمت 6.4000 دلار تثبیت شود زیرا حمایت قوی در سطح است. با این حال، مشخصات فنی میان مدت به شدت نزولی هستند که نشان دهنده حرکت نزولی بیشتر است. در صورت شکست نزولی، سطح حمایت بعدی در 6.200 دلار قرار دارد و سپس در پایین تر از 5.600 دلار قرار دارد.