منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK به 17.00 دلار برمی گردد، آیا گاوها می توانند از 18.00 دلار عبور کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK به 17.00 دلار برمی گردد، آیا گاوها می توانند از 18.00 دلار عبور کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای حرکت صعودی را به 18.00 دلار نشان می دهد
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 16.92 دلار است
  • LINK در سطح 17.32 دلار با مقاومت روبرو می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که LINK در چند روز گذشته با محو شدن حرکت صعودی برای شکستن از مرز 7.00 دلار تلاش کرده است. امروز، قیمت به بالاتر از سطح رسیده است، اما آیا گاوها می توانند در برابر خرس ها مقاومت کنند؟

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو صعودی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت کردند. بازیکنان اصلی شامل RUNE و AVAX هستند که به ترتیب شیب 20.46 و 17.11 درصد را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK تلاش دیگری با قیمت 17 دلار انجام می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK به 17.00 دلار باز می گردد، آیا گاوها می توانند از 18.00 دلار عبور کنند.
شاخص های فنی برای LINK/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. از سوی دیگر، اندیکاتور حرکت صعودی ضعیفی را که در ارتفاع کوتاه هیستوگرام مشاهده می شود، نشان می دهد. با این حال، این به این دلیل است که این اندیکاتور به تازگی یک متقاطع صعودی را مشاهده کرده است و سایه تیره حاکی از افزایش حرکت در نمودارهای کوتاه مدت است.

EMA ها در حال حاضر در حدود موقعیت متوسط ​​معامله می شوند، زیرا حرکت خالص قیمت در هفت روز گذشته همچنان پایین است. با این حال، همانطور که بازارها فعالیت نزولی را مشاهده می کنند، EMA ها به سمت خط میانگین به سمت پایین حرکت می کنند و 12-EMA پیشرو است. در ساعات اخیر شیب رو به پایین EMA ها کاهش یافته است و دو EMAstrade نزدیک به هم نشان دهنده تغییر سرعت برای حرکت قیمت است.

RSI در 13 ژوئن به منطقه فروش بیش از حد فروخته شد اما از آن زمان به دلیل تثبیت قیمت در حدود 16.00 دلار به منطقه خنثی بازگشت. در زمان انتشار، این شاخص در اطراف سطح متوسط ​​در 50.00 معامله می شود و در 58.37 حرکت می کند تا فشار خرید را نشان دهد. موقعیت فعلی فضا را برای حرکت بی ثبات در هر جهت باز می کند، در حالی که شیب فعلی فشار کم را از سمت صعودی بازار نشان می دهد.

باندهای بولینگر تا چند روز پیش در یک کانال گسترده حرکت می کردند، اما با رکود قیمت در حدود 7.00 دلار به هم نزدیک شدند. در حال حاضر، باریک شدن شاخص ها حاکی از کاهش نوسانات قیمت است زیرا هر دو طرف بازار برای تسلط تلاش می کنند. در زمان فشار، خط میانگین اندیکاتور از علامت 6.92 دلار پشتیبانی می کند، در حالی که حد بالایی سطح مقاومت را در علامت 7.32 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای LINK/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink یک سیگنال خرید را با 14 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی که از گاوها حمایت می کنند، صادر می کند. از سوی دیگر، تنها یکی از شاخص‌ها از خرس‌ها حمایت می‌کند که در ساعات اخیر حضور کم یا بدون نزولی نشان می‌دهند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته Chainlink این احساس را ندارد و یک سیگنال فروش با 10 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل هفت اندیکاتور نشان دهنده حرکت رو به بالا است. این تحلیل تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فشار خرید قوی برای دارایی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت Chainlink چه انتظاری داریم؟

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK به 17.00 دلار برمی گردد، آیا گاوها می توانند از 18.00 دلار عبور کنند.
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تحلیل قیمت Chainlink نشان می‌دهد که گاوها تلاش دیگری برای رسیدن به مرز 17.00 دلار انجام داده‌اند و با موفقیت به مرز 7.13 دلار می‌رسند، با این حال، فعالیت نزولی همچنان بر عملکرد قیمت در نمودارهای میان‌مدت تأثیر می‌گذارد.

معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که LINK به سمت علامت 8.00 دلار حرکت کند، اگر گاوها از مرز 7.20 دلار عبور کنند. با این حال، اگر حرکت صعودی مانند زمان انتشار پایین باقی بماند، قیمت در حدود 7.00 دلار حرکت می کند. در هر صورت حرکت به زیر 6.60 دلار بعید است.