منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK به سرعت به بالای 26 دلار بازمی گردد، یک بالاترین پایین دیگر که امروز تعیین می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK به سرعت به بالای 26 دلار بازمی گردد، یک بالاترین پایین دیگر که امروز تعیین می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت لینک زنجیره ای امروز صعودی است.
  • LINK/USD دیروز به پایین تر از 25 دلار رسید.
  • بهبودی بالاتر از سطح پایین قبلی که امروز صبح مشاهده شد.

تحلیل قیمت لینک زنجیره‌ای امروز صعودی است، زیرا پس از کاهش اندکی پایین‌تر دیروز بالای سطح ۲۵ دلار، انتظار بهبودی بیشتر را داریم. بنابراین، LINK/USD باید امروز صعودی بیشتری داشته باشد، با علامت 28 به عنوان مقاومت بعدی.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK به سرعت به بالای 26 دلار بازمی گردد، یک بالاترین پایین دیگر که امروز تعیین می شود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار به طور کلی شاهد بازگشت حرکت صعودی طی 24 ساعت گذشته بود زیرا فروشندگان خسته شده بودند. بیت کوین 2.72 درصد رشد کرد در حالی که اتریوم 2.18 درصد رشد کرد. در همین حال، Avalanche (AVAX) با افزایش بیش از 11 درصدی در بین بهترین عملکردها قرار دارد.

حرکت قیمت لینک زنجیره ای در 24 ساعت گذشته: Chainlink پایین تر از 25 دلار است، روز را صعودی شروع می کند.

LINK/USD در محدوده 25.20 تا 26.79 دلار معامله شد که نشان دهنده مقدار متوسطی از نوسانات در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 20 درصد افزایش یافته و در مجموع به 949.7 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 12.49 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه 19 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته LINK/USD: LINK برای تعیین بالاترین سطح امروز؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم قیمت Chainlink را ببینیم که به سرعت از دست دادن دیروز خود را ردیابی می‌کند، زیرا امروز باید یک بالاترین پایین‌تر دیگر تعیین شود.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK به بالای 26 دلار بازمی گردد، بالاترین پایین دیگری که امروز تعیین می شود؟
نمودار 4 ساعته LINK/USD. منبع: TradingView

قیمت Chainlink از زمانی که نوسان اصلی جدید در 38 دلار در 10 نوامبر تعیین شد، شتاب نزولی قوی داشته است. پس از افت اولیه به 33 دلار، یک ادغام تا اواسط ماه دنبال شد، زمانی که یک جهش کاهش دیگر مشاهده شد.

پشتیبانی در ابتدا به 28 دلار رسید، با فشار بیشتر در 18 نوامبر، LINK/USD به 26 دلار رسید. پس از بهبودی جزئی در آخر هفته، فروشندگان بار دیگر در روز دوشنبه بازار را به دست گرفتند و به آرامی بازار را پایین آوردند تا اینکه دیروز دوباره قیمت 26 دلار آزمایش شد.

قیمت Chainlink نمی‌توانست برای مدت طولانی باقی بماند، به زیر سطح حمایت رسید و پایین‌تر از 25 دلار را ایجاد کرد. از آن زمان به بعد، LINK/USD بهبود سریعی را در بالای 26 دلار داشته است، که احتمالاً بعداً امروز آزمایش خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: نتیجه گیری

تحلیل قیمت زنجیره‌ای امروز نزولی است، زیرا در حال حاضر شاهد اصلاح قوی هستیم که به دنبال ایجاد یک سطح پایین‌تر دیگر است. بنابراین، LINK/USD باید بعداً امروز صعودی بیشتری داشته باشد زیرا بازار هنوز به اوج خود نرسیده است.

در حالی که منتظر هستید تا Chainlink بیشتر حرکت کند، مقالات ما را در مورد بهترین کیف پول رمزنگاری 2021، Decred Wallet و Ripple vs SEC ببینید.