منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK به بالای 6.00 دلار صعود می کند، چشم 6.30 دلار بعدی

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK به بالای 6.00 دلار صعود می کند، چشم 6.30 دلار بعدی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای حرکت صعودی را به 6.30 دلار نشان می دهد
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 6.00 دلار است
  • LINK در مرز 6.15 دلار با مقاومت روبرو می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که عمل قیمت LINK پس از افت ناگهانی به سطح قیمت 5.70 دلار به سطح 6.00 دلار بازگشته است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته احساسات منفی بازار را مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت کردند. بازیگران اصلی شامل ETH و BTC هستند که به ترتیب 2.43 و 2.04 درصد کاهش را ثبت کردند.

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK 6.05 دلار بازیابی می کند

تصویر 365
شاخص های فنی برای LINK/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، اندیکاتور حرکت صعودی پایینی را که در ارتفاع پایین هیستوگرام بیان می‌شود، نشان می‌دهد. از سوی دیگر، سایه تیره‌تر هیستوگرام نشان‌دهنده یک حرکت صعودی فزاینده است و نشان می‌دهد که قیمت به سمت بالا حرکت می‌کند.

EMAها در حال حاضر نزدیک به موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته همچنان پایین است. با این حال، همانطور که دو EMA از هم جدا می شوند و به سمت بالا حرکت می کنند، فعالیت صعودی افزایش می یابد. در حال حاضر، 12-EMA در حال حرکت به سمت خط میانگین است که نشان دهنده افزایش فعالیت خرید در بازارها است.

RSI دیروز با کاهش شاخص به سطح 31.55 واحد کاهش یافت اما از آن زمان به موقعیت میانگین بازگشته است. در حال حاضر شاخص با شیب اندک صعودی روی 53.65 نوسان دارد. نشانگر هیچ سیگنالی صادر نمی کند در حالی که شیب ملایم فشار بازار کم را نشان می دهد.

باندهای بولینگر دیروز با کاهش قیمت به زیر 5.80 دلار گسترش یافتند، اما از آن زمان با بازگشت قیمت به مرز 6.00 دلار، همگرایی نشان دادند. در زمان انتشار، خط پایین این اندیکاتور پشتیبانی را در 5.608 دلار فراهم می کند در حالی که حد بالایی سطح مقاومت را در 6.351 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای LINK/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink یک سیگنال خرید صادر می کند، با 11 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از گاوها حمایت می کند. از سوی دیگر، شش شاخص از خرس ها حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور نزولی قابل توجهی را نشان می دهند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار نشسته اند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت Chainlink این احساس را ندارد و سیگنال فروش را با 14 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل سه اندیکاتور نشان می دهد که حرکت رو به بالا را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل نشان می دهد که تسلط نزولی در نمودارهای میان مدت در حالی که فشار خرید پایین برای دارایی در همان بازه زمانی وجود دارد. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت Chainlink چه انتظاری داریم؟

تصویر 364
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که فشار نزولی که باعث کاهش قیمت به 5.70 دلار شد، عمدتاً به دلیل بازگشت سریع گاوها به سطح 6.00 دلار تبخیر شده است.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که LINK به سمت علامت 6.30 دلار حرکت کند، جایی که مقاومت کوتاه مدت بعدی قرار دارد. این پیشنهاد با تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت که یک تسلط صعودی را نشان می دهد، تقویت می شود. از سوی دیگر، اگر اندیکاتور 24 ساعته در چند ساعت آینده تغییر کند، قیمت ممکن است آغازگر صعودی صعودی به سطح 6.60 دلار باشد.