منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK با 7.00 دلار رد شد، به زیر پشتیبانی 6.50 دلار سقوط کرد

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK با 7.00 دلار رد شد، به زیر پشتیبانی 6.50 دلار سقوط کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای حرکت نزولی به 6.00 دلار را نشان می دهد
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 6.16 دلار است
  • LINK در مرز 6.78 دلار با مقاومت روبرو می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که LINK نتوانسته است از سطح مقاومت 7.00 دلار عبور کند و با افزایش فشار فروش در نمودارهای کوتاه مدت، به زیر سطح 6.50 دلار سقوط کرده است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو صعودی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت کردند. بازیگران اصلی عبارتند از SHIB و SOL که به ترتیب 7.42 و 5.92 درصد کاهش را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK در 7.50 دلار رد شد

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK در 7.00 دلار رد شد، به زیر 6.50 دلار سقوط کرد پشتیبانی 1
شاخص های فنی برای LINK/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر نزولی است که در رنگ قرمز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، این اندیکاتور حرکت نزولی کم را در ساعات اخیر نشان می دهد همانطور که در ارتفاع کوتاه هیستوگرام مشاهده شد که نشان دهنده حرکت ضعیف فروش است. علاوه بر این، سایه روشن تر هیستوگرام نشان دهنده کاهش فشار فروش است زیرا قیمت به زیر 6.50 دلار می رسد.

EMA ها در حال حاضر در حدود موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در هفت روز گذشته همچنان پایین است. با این حال، همانطور که بازارها فعالیت نزولی را مشاهده می کنند، EMA ها به سمت خط میانگین پایین می آیند و 12-EMA پیشرو است. در ساعات اخیر، شیب پایین EMA ها حاکی از فعالیت کم معاملاتی در بازارهای لینک است.

RS در 15 روز گذشته در منطقه خنثی معامله شده است زیرا نوسانات قیمت برای Chainlink پایین مانده است. در زمان انتشار، این شاخص در اطراف سطح متوسط ​​در 50.00 معامله می شود و در 40.06 حرکت می کند و به سمت پایین حرکت می کند تا فشار فروش جزئی را نشان دهد. موقعیت فعلی فضا را برای حرکت بی ثبات در هر جهت باز می کند، در حالی که شیب فعلی نشان دهنده فشار فروش از سمت نزولی بازار است.

باندهای بولینگر تا 21 ژوئن در یک کانال گسترده حرکت می کردند اما با رکود قیمت در حدود 7.00 دلار به هم نزدیک شدند. در حالی که دیروز باندها در حال گسترش بودند، حرکت امروز به سمت 7.00 دلار نشان دهنده همگرایی بیشتر و نوسانات کم در نمودارهای میان مدت است. در زمان فشار، خط میانگین اندیکاتور مقاومتی را در علامت 6.78 دلار نشان می‌دهد، در حالی که حد پایین‌تر در علامت 6.16 دلار پشتیبانی می‌کند.

تجزیه و تحلیل فنی برای LINK/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink سیگنال فروش را با 14 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی که خرس ها را پشتیبانی می کنند، صادر می کند. از سوی دیگر، تنها چهار شاخص از خرس‌ها حمایت می‌کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی پایینی از خود نشان می‌دهند. در همان زمان، هشت اندیکاتور روی حصار می نشینند و هیچ یک از طرفین بازار را پشتیبانی نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت Chainlink این احساس را به اشتراک می گذارد و سیگنال فروش را با 14 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت رو به پایین را در مقابل دو شاخص نشان دهنده حرکت رو به بالا نشان می دهد. این تحلیل تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فشار خرید ضعیف برای دارایی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد. در همین حال، ده نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت Chainlink چه انتظاری داریم؟

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK در 7.00 دلار رد شد، به زیر 6.50 دلار رسید پشتیبانی 2
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که در حالی که گاوها تلاش دیگری برای رسیدن به مرز 7.50 دلار انجام داده اند، تلاش ناموفق باعث شده است که قیمت به زیر 7.00 دلار برسد. در حال حاضر، با تسلط خرس ها بر بازارها، قیمت به سمت سطح حمایت 6.00 دلار رو به پایین حرکت می کند.

معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که با افزایش فشار فروش در کوتاه مدت، LINK به سمت 6.00 دلار حرکت کند. این پیشنهاد توسط تحلیل‌های فنی میان‌مدت که تسلط نزولی را بر نمودارهای ۴ ساعته و ۲۴ ساعته نشان می‌دهد، تقویت می‌شود. به این ترتیب، می توان انتظار داشت که قیمت بین 6 تا 7.00 دلار با یک حرکت نزولی احتمالی تا مرز 5.50 دلار حرکت کند.