منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK با مقاومت 8 دلاری با سقوط بازار روبرو می شود

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK با مقاومت 8 دلاری با سقوط بازار روبرو می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان دهنده کاهش قیمت است زیرا خرس ها بار دیگر بازگشته اند. خط روند طی چند روز گذشته صعودی بود، اما امروز، برای بازار بسیار دلسرد کننده بود زیرا خرس‌ها در موقعیت مسلط قرار دارند و تنها در عرض چند ساعت ضرر زیادی را به همراه داشتند زیرا قیمت را به 7.40 دلار کاهش دادند. .

امروز وضعیت بسیار نگران کننده است زیرا ارز دیجیتال در تلاش برای یافتن حمایت است، اما با افزایش حرکت نزولی، بهبود قیمت امروز غیرممکن به نظر می رسد.

نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD: کاهش ارزش LINK تا سطح 7.4 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Chainlink پس از یک روند نزولی متوالی دوباره در جهت نزولی پیش می رود. قیمت امروز تا 7.40 دلار کاهش یافته است که برای ارزهای دیجیتال ضرر بسیار زیادی است زیرا در 24 ساعت گذشته 6.38 درصد ارزش خود را از دست داده است. انتظار می‌رود کاهش بیشتر سطح قیمت‌ها با افزایش زمان حرکت نزولی همراه باشد. سایر شاخص های مهم عبارتند از میانگین متحرک (MA) که در 7.37 دلار وجود دارد و ممکن است قیمت به زیر ارزش MA کاهش یابد.

لینک 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD. منبع: Tradingview

نوسانات کم است و ارزش باندهای بولینگر تغییر چندانی نکرده است. اکنون، ارزش بالایی در 7.9 دلار است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت است، در حالی که ارزش پایین تر در 6.3 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت برای LINK است. سطح شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در شرایط فعلی به شدت کاهش یافته و به شاخص 46 رسیده است که نشان دهنده فعالیت فروش قوی است زیرا بازار احساسات منفی را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink از روند نزولی پیروی می کند و همچنین قیمت همچنان محدوده را به سمت پایین پوشش می دهد. سطح قیمت ها پس از قرار گرفتن در یک روند نزولی در چهار ساعت گذشته در حال کاهش است و به سرعت کاهش یافته است. در حال حاضر، قیمت در مرز 7.41 دلار قرار دارد و انتظار می‌رود که از اینجا بیشتر کاهش یابد زیرا هنوز هیچ حمایت صعودی مشاهده نشده است. میانگین متحرک نسبتاً در موقعیت بالاتری قرار دارد زیرا در 7.79 دلار بالاتر از سطح قیمت معامله می شود.

لینک 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته LINK/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر منقبض شده‌اند که نشان‌دهنده نوسانات به سمت سمت کاهشی است، اما همگرایی ممکن است به دلیل روند نزولی قوی متوقف شود، باند بولینگر بالایی به 8.2 دلار رسیده است و باند بولینگر پایینی به مرز 6.6 دلار رسیده است. سطح قیمت به زیر خط میانگین نشانگر سقوط کرده است که نشان دهنده یک روند نزولی قوی در بازار است. امتیاز RSI نیز به دلیل روند نزولی به شدت در حال کاهش است و به زیر خط مرکزی منطقه خنثی در شاخص 49 رسیده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که قیمت امروز کاهش می یابد زیرا در 4 ساعت گذشته به سطح 7.4 دلار رسیده است. قیمت فقط در چند ساعت به طور قابل توجهی کاهش یافته است که به نظر می رسد سقوط دیگری در بازار باشد. شانس بیشتری برای کاهش ارزش این جفت ارز دیجیتال وجود دارد زیرا بیت کوین نیز تحت اصلاح شدید قرار دارد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.