منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK با افزایش حرکت صعودی به 7.81 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: LINK با افزایش حرکت صعودی به 7.81 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Chainlink برای امروز بسیار صعودی است زیرا سکه از 7.7 به 7.81 دلار افزایش یافت. گاوها پس از نزول در هفته گذشته پیشتاز شدند، اما به طور کلی قیمت ارزهای دیجیتال در محدوده قیمت بالاتری قرار دارد زیرا مقاومت بعدی در 7.92 دلار قرار دارد و حمایت از LINK/USD در 7.61 دلار است. در 24 ساعت گذشته نیز افزایش قیمت مشاهده شده است که برای خریداران بسیار دلگرم کننده است.

قیمت تا سطح 7.81 دلار افزایش یافته است، زیرا گاوها از دیروز با موفقیت خط روند صعودی خود را حفظ کرده اند. ارزش بازار سکه نیز به 3.83 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که حجم معاملات 24 ساعته سکه در حال حاضر 478 میلیون دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD: با افزایش قابل توجه حجم معاملات، LINK 2.23 درصد افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Chainlink نشان می دهد که قیمت امروز به طور قابل توجهی افزایش یافته است زیرا گاوها کنترل را دوباره به دست گرفتند. LINK/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 7.81 دلار معامله می شود. Chainlink گزارش می دهد که ارزش آن 2.23 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است زیرا گاوها امروز حرکت خوبی را نشان دادند. LINK همچنین افزایش 0.37 درصدی ارزش را در هفته گذشته گزارش می دهد که این نیز یک افزایش قابل توجه است.

تصویر 61
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD. منبع: TradingView

نوسانات نسبتاً خفیف بوده است، به این معنی که ممکن است در آینده روندهای صعودی بیشتری دنبال شود. در ادامه، ارزش باندهای بولینگر به این ترتیب است که باند بالایی در 7.92 دلار است که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که باند پایین در 7.61 دلار است که نشان دهنده حمایت است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) اکنون پس از افزایش قیمت در شاخص 52.99 متعادل می شود، اما از آنجایی که افزایش قیمت بسیار کند است، RSI نیز در یک خط افقی معامله می شود.

نمودار قیمت 4 ساعته LINK/USD: گاوها برای رسیدن به موفقیت بالای 7.81 دلار تلاش می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink نشان می دهد که فشار فروش شروع به افزایش کرده است زیرا پس از هشت ساعت افزایش قیمت اکنون در حال کاهش است. به طور کلی خط روند اخیر در نمودار 4 ساعته در 24 ساعت گذشته صعودی بوده است زیرا سکه در آخرین جلسه معاملاتی شروع به صعود کرد.

تصویر 60
LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته. منبع: TradingView

شاخص میانگین متحرک (MA) در بازه زمانی 4 ساعته در حال حاضر پس از افزایش اخیر روی 7.83 دلار است. باندهای بولینگر کمی گسترش یافته اند زیرا باند بالایی اکنون به 7.83 دلار و باند پایینی 7.62 دلار است. حرکت صعودی به RSI کمک کرد تا منحنی صعودی خفیف خود را حفظ کند زیرا امتیاز آن به 60.47 افزایش یافته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که سکه امروز ارزش قابل توجهی پیدا کرده است زیرا قیمت در سطح بالاتری افزایش یافته است. اما فشار فروش نیز در این مرحله بالاست که از تابع قیمت طی چهار ساعت گذشته نیز تایید می شود. انتظار داریم LINK پس از مدتی اصلاح، امروز دوباره به سمت بالا ادامه دهد. اگر حمایت صعودی دست نخورده باقی بماند، شکست بالای 7.92 دلار نیز ممکن است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.