منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: گاوهای LINK با افزایش قیمت به 7.57 دلار روند صعودی خود را حفظ می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: گاوهای LINK با افزایش قیمت به 7.57 دلار روند صعودی خود را حفظ می کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت Chainlink یک روند صعودی را نشان می دهد زیرا یک حرکت صعودی قیمت در 24 ساعت گذشته ثبت شده است. بازار طی چند روز گذشته روند صعودی را دنبال کرده و قیمت نیز بهبود قابل توجهی داشته است. روند مشابهی امروز نیز مشاهده شد، زیرا حرکت صعودی قوی تر شده و پس از تسلط مجدد بر بازار، ارزش LINK/USD را تا 7.57 دلار افزایش داده است.

نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD: با ادامه روند صعودی گاوها، ارز دیجیتال 9.67 درصد افزایش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Chainlink روند صعودی را برای جفت ارزهای دیجیتال تایید می کند، زیرا گاوها حتی امروز نیز در نمودار قیمت پیشرو هستند. هفته ای که گذشت برای خریداران بسیار مطلوب بود. روند امروز بار دیگر ثابت کرد که در سمت حمایتی قرار دارد، زیرا قیمت تا سطح 7.57 دلار افزایش یافته و 9.67 درصد ارزش در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است. در همین حال، ارزش میانگین متحرک (MA) نیز در 6.61 دلار معامله شده است.

لینک 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD. منبع: Tradingview

نوسانات فزاینده نشان دهنده روندهای آتی است و می توان پیش بینی کرد که ممکن است روندهای صعودی بیشتری در آینده مشاهده شود. ارزش بالای Bollinger Bands به 7.24 دلار افزایش یافته است، زیرا قیمت بالاتر از آن معامله می شود، در حالی که ارزش پایین آن 5.63 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به دلیل روند خرید مستمر مشاهده شده در سه روز گذشته به سمت شاخص 63 حرکت کرد و به حرکت به سمت منطقه اشباع خرید ادامه داد.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که قیمت امروز بهبود یافته است، اما اصلاحی نیز در پایان جلسه معاملاتی قبلی مشاهده شد. با این حال، این اصلاح کوچک بود و به عملکرد قیمت امروز نفوذ نکرد. شتاب خرید امروز تشدید شد و خریداران اکنون در حال تسلط بر بازار هستند زیرا قیمت در حال حرکت به سمت بالا است. قیمت به 7.60 دلار افزایش یافته است که همچنان در نقطه بالاتری نسبت به میانگین متحرک خود قرار دارد و در سطح 7.15 دلار قرار دارد.

لینک 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته LINK/USD. منبع: TradingView

اگر در مورد مقادیر باندهای بولینگر بحث کنیم، ارزش بالای آن 7.57 دلار و مقدار پایین آن 6.17 دلار است. قیمت از حد باندهای بولینگر بالاتر رفته است زیرا حرکت صعودی کاملاً تهاجمی است. منحنی RSI یک حرکت رو به بالا را نشان می دهد و امتیاز به شاخص 72 در منطقه خرید بیش از حد در نمودار 4 ساعته افزایش یافته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تحلیل قیمت 1 روزه و 4 ساعته Chainlink نشان می دهد که قیمت امروز به طور قابل توجهی بهبود یافته است. قیمت پس از ارتقاء مداوم در سه روز گذشته تا 7.60 دلار افزایش یافته است. ما انتظار داریم که سکه امروز به روند صعودی بیشتری ادامه دهد زیرا حرکت صعودی سالم به نظر می رسد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.