منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: نزولی ارزش LINK/USD را به 6.56 دلار کاهش می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: نزولی ارزش LINK/USD را به 6.56 دلار کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نزولی است زیرا ارزش کریپتو به زیر 7.00 دلار کاهش یافته است. LINK/USD پس از یک دوره کوتاه تثبیت بین 6.70 و 6.80 دلار در حال حاضر با قیمت 6.56 دلار معامله می شود. جفت LINK/USD قبلاً پشتیبانی را در 6.49 دلار پیدا کرده بود اما قادر به حرکت به سمت بالاتر نبود و به زیر آن رسید. مقاومت LINK/USD در 6.75 دلار است که در صورت شکستن می تواند منجر به حرکت به سمت 7.00 دلار شود.

تحلیل قیمت Chainlink در 24 ساعت گذشته 2.17 درصد کاهش یافته است زیرا ارزش این ارز دیجیتال در حال حاضر 6.56 دلار است. ارزش بازار کریپتو در حال حاضر 3.2 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته برای LINK 288 میلیون دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای نمودار قیمت یک روزه: پشتیبانی از LINK/USD با قیمت 6.49 دلار وجود دارد.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Chainlink نشان می دهد که کریپتو در 24 ساعت گذشته روند نزولی داشته است. این کریپتو در قیمت 6.49 دلار پشتیبانی پیدا کرده بود، اما نتوانست بالاتر از آن حرکت کند و زیر آن شکسته شد. در حال حاضر، LINK/USD نزدیک به سطح حمایت معامله می‌شود و نقض بیشتر زیر آن می‌تواند منجر به حرکت به سمت 6.00 دلار شود.

تصویر 1
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD. منبع: منبع: TradingView

میانگین متحرک نشان داده شده در نمودار 1 روزه نزولی است زیرا میانگین متحرک 50 روزه از میانگین متحرک 200 روزه عبور کرده است. این نشان می دهد که بازار در فاز نزولی قرار دارد و احتمال ادامه کاهش قیمت ها وجود دارد. شاخص قدرت نسبی در 36.3 قرار دارد و نزدیک به منطقه فروش بیش از حد است که نشان می دهد که قیمت ها احتمالاً در آینده نزدیک باز می گردند. باندهای بولینگر نیز به یکدیگر نزدیک هستند و این نشان می دهد که بازار در حال تثبیت است و احتمال شکست به زودی وجود دارد.

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت باز نشان می دهد. این بدان معنی است که قیمت ChainLink بیشتر مستعد حرکت به سمت هر دو افراطی است و پویایی نزولی بیشتری را نشان می دهد. حد بالایی باند Bollinger 7.12 دلار است که همچنین خط مقاومت 4 ساعته LINK/USD است در حالی که مرز پایین 6.42 دلار با قیمت فعلی بازار و سطح حمایت فوری منطبق است.

تصویر
نمودار قیمت 4 ساعته LINK/USD. منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه اشباع فروش با ارزش 35.72 قرار دارد. این بدان معنی است که LINK در حال حاضر کمتر از ارزش گذاری شده است و ممکن است در کوتاه مدت یک بازگشت قیمت رخ دهد و قیمت دارایی را تا حدود 7 دلار افزایش دهد. با این حال، اگر RSI همچنان سقوط کند، روند نزولی را تایید می‌کند و ممکن است به پایین‌ترین سطح تاریخ LINK منجر شود. 50-MA در 6.78 دلار قرار دارد و همچنان به نزول خود ادامه می دهد در حالی که 200-MA بسیار پایین تر در 5.87 دلار قرار دارد. این نشان می دهد که روند کلی بازار در میان مدت نزولی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال یک روند نزولی قوی با فضای بسیار بیشتری برای فعالیت نزولی دنبال می کند. با این حال، خرس‌ها در حال حاضر بازار را در اختیار گرفته‌اند و کاهش نوسان به نفع خرس‌ها است. در نتیجه، آنها احتمالاً در کوتاه مدت قیمت ها را به سمت 6.49 دلار سوق خواهند داد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.