منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: ما انتظار داریم که لینک به زیر سطح پشتیبانی 26 دلار برسد

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: ما انتظار داریم که لینک به زیر سطح پشتیبانی 26 دلار برسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت زنجیره‌ای امروز نزولی است.
  • LINK/USD در حال حاضر با قیمت 26.8 دلار معامله می شود.
  • نزدیکترین پشتیبانی در 26 دلار.

تحلیل قیمت لینک امروز نزولی است، زیرا پیش‌بینی می‌کنیم که پس از رد صعود یک شبه، نزولی بیشتری داشته باشیم. در نتیجه، LINK/USD تقریباً مطمئناً برای آزمایش سطح پشتیبانی حیاتی 26 دلار بازخواهد گشت.

حرکت قیمت لینک زنجیره ای در 24 ساعت گذشته: Chainlink افزایش قیمت 29 دلار را رد می کند، بازدهی حرکت نزولی

قیمت LINK/USD در روز جمعه با 1.10 درصد کاهش به 30.56 دلار بسته شد، زیرا خرس‌ها با موفقیت از نزولی بالاتر از سطح محوری 30.00 دلار دفاع کردند. تجزیه و تحلیل نمودار نشان می دهد که Chainlink در طول ساعات معاملات آسیایی سعی در شکست صعودی داشت، اما بلافاصله توسط فروشندگانی که کنترل محکمی بر روی دادرسی داشتند تا زمانی که بازار دیرهنگام رخ داد، رد شد.

کندل امروزی دارای سایه بالایی بلند و بدنه کوچکی است که نشان می‌دهد گاوهای زنجیره‌ای نمی‌توانند حرکت کافی قبل از دفع شدن از سطوح مقاومت مهم ارائه شده در 06-14 سپتامبر ایجاد کنند. علاوه بر این، شکاف صبح دیروز در ساعت 02:38 UTC پر شده است، که به این معنی است که گاوها فشار اولیه خود را از دست داده اند. در نتیجه، LINK/USD احتمالاً از آزمایش پشتیبانی حیاتی ارائه شده توسط سطح قیمت 26 دلار امتناع خواهد کرد.

اگر خرس‌ها کنترل داشته باشند، LINK/USD معاملات محدودی را بین 26 دلار و حداکثر 06 تا 14 سپتامبر خواهد دید. [$34.72] قبل از بازگشت به پایین‌ترین سطح یک شبه در حدود 30 دلار در جلسات معاملاتی بعدی قبل از پایان این هفته. وقفه زیر میانگین متحرک 25 دوره ای [now at 29.00] می‌تواند در ایجاد فشار نزولی اضافی مؤثر باشد که احتمالاً LINK/USD را مجدداً آزمایش مهم اصلاحی فیبوناچی 50 درصدی نشان می‌دهد. [23.03].

با توجه به مقاومت قوی فوری ارائه شده توسط سطح قیمت 30 دلار، کاهش بیشتر قیمت Chainlink به سمت منطقه حمایت بحرانی مشخص شده محتمل ترین نتیجه است.

نمودار 4 ساعته LINK/USD: LINK بیشتر کاهش می یابد؟

در نمودار چهار ساعته، می‌توانیم ببینیم که قیمت Chainlink برای افزایش بیشتر در یک شب رد شده است، به این معنی که اواخر امروز کاهش خواهد یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: ما انتظار داریم که لینک به زیر سطح حمایت ۲۶ دلاری ۱ برسد
نمودار 4 ساعته LINK/USD. منبع: TradingView

قیمت Chainlink طی هفته گذشته در جهت نزولی به حرکت خود ادامه داده است. پس از شروع قدرتمند ماه نوامبر، زمانی که 10 درصد افزایش یافت، کاهش قابل توجهی منجر به افزایش قیمت جدید در 38 دلار شد.

این جفت در ابتدا به 32 دلار کاهش یافت و در طی چند روز تثبیت شد. روند نزولی در 15 نوامبر از سر گرفته شد و قیمت LINK را به 28 دلار کاهش داد. در 18 نوامبر، قیمت حتی بیشتر کاهش یافت و به 26 دلار رسید.

Chainlink در ماه مارس معاملات خود را با قیمت 30 دلار آغاز کرد اما از آن زمان تا کنون در این سطح نوسان داشته است. قیمت Chainlink در چند ماه گذشته کم و بیش در حدود 28 دلار ثابت مانده است. قیمت LINK/USD احتمالا امروز کاهش بیشتری خواهد داشت زیرا فشار فروش همچنان بالاست.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: نتیجه گیری

در حال حاضر، تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نزولی است، زیرا صعودی یک شبه رد شد و منجر به فروش دیگری در صبح امروز شد. انتظار می رود LINK/USD در اواخر امروز حتی بیشتر از این کاهش یابد و پشتیبانی 26 دلاری را آزمایش کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.