منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: قیمت های LINK پس از یک دوره نزولی قوی، ارزش خود را در 6.72 دلار از دست می دهند

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: قیمت های LINK پس از یک دوره نزولی قوی، ارزش خود را در 6.72 دلار از دست می دهند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که قیمت های LINK در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارند زیرا قیمت ها در 24 ساعت گذشته 18.8 درصد کاهش یافته است. قیمت فعلی معامله برای LINK 6.72 دلار است و پشتیبانی در 6.0 دلار موجود است. با این حال، با فروش اخیر، این احتمال وجود دارد که قیمت ها در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهند. بازار طی چند روز گذشته شاهد اقدامات شدید فروش بوده است زیرا قیمت ها بیش از 40 درصد کاهش یافته است. این فروش ناشی از فروش عمومی بازار است که در کل بازار ارزهای دیجیتال شاهد بوده است.

قیمت فعلی Chainlink 6.72 دلار با حجم معاملات 770820649.35 دلار است. Chainlink در حال حاضر 0.29 درصد از کل بازار ارزهای دیجیتال را با ارزش کل بازار 2,704,034,135 دلار در اختیار دارد. Chainlink در حال حاضر در رتبه 22 قرار دارد زیرا قیمت ها در محدوده 6.09 تا 8.08 دلار قرار دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای در نمودار روزانه: با یافتن حمایت قیمت ها در 6.0 دلار، فشار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که قیمت ها در چند روز گذشته روند نزولی داشته اند زیرا قیمت ها بیش از 40 درصد کاهش یافته است. با این حال، به نظر می‌رسد که قیمت‌ها در 6.0 دلار حمایت پیدا کرده‌اند که احتمالاً در کوتاه‌مدت تسکین می‌دهد. قیمت فعلی معاملات 6.72 دلار است و پشتیبانی فوری 5.5 دلار است. MACD نشان می دهد که قیمت ها در حال حاضر در یک روند نزولی هستند زیرا خط MACD زیر خط سیگنال قرار دارد. RSI همچنین در منطقه اشباع فروش قرار دارد که نشان می دهد قیمت ها در حال حاضر تحت فشار هستند.

تصویر 199
شاخص های فنی برای LINK/USD توسط Tradingview

روند نزولی کنونی احتمالاً در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت زیرا انتظار می‌رود قیمت‌ها حمایت 6.0 دلار را مجدداً آزمایش کنند. شکستن به زیر این سطح می تواند منجر به کاهش قیمت ها تا 5.0 دلار در کوتاه مدت شود. SMA50 (خط زرد) نیز روند نزولی دارد که یک شاخص نزولی بیشتر است. با این حال، به نظر می رسد SMA200 (خط آبی) با قیمت 7.0 دلار پشتیبانی می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای در نمودار 4 ساعته: قیمت LINK 18.80٪ کاهش می یابد

در 4 ساعت گذشته، تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که قیمت ها از یک روند کاهشی پیروی می کنند. قیمت فعلی معامله 6.72 دلار است و مقاومت فوری در 7.0 دلار است. خط MACD در حال حاضر زیر خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد قیمت ها در یک روند نزولی قرار دارند.

شاخص قدرت نسبی (RSI) 33 است که یک سهام ارز دیجیتال با ثبات را نشان می دهد. این بدان معنی است که Chainlink وارد منطقه کم ارزش شده است. علاوه بر این، به نظر می رسد RSI اندکی به سمت بالا حرکت می کند، که نشان دهنده رشد تدریجی بازار است. افزایش RSI نشان دهنده فعالیت های خرید غالب و حرکت احتمالی به سمت ثبات ارز دیجیتال است.

تصویر 198
شاخص های فنی برای LINK/USD توسط Tradingview

نوسانات بازار در حال حاضر بالاست و انتظار می‌رود که قیمت‌ها در کوتاه‌مدت به کاهش خود ادامه دهند. متحرک نمایی 200 روزه در حال حاضر 7.15 دلار است و روند نزولی دارد که یک شاخص نزولی بیشتر است. انتظار می‌رود قیمت‌ها در کوتاه‌مدت در سطح 6.0 دلار حمایت شوند و شکستن زیر این سطح می‌تواند منجر به کاهش قیمت‌ها تا 5.0 دلار در کوتاه‌مدت شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می‌دهد که جفت LINK/USD در یک روند نزولی قرار دارد و در صورت حاکم شدن شرایط فعلی بازار، می‌تواند به معاملات پایین‌تر ادامه دهد. به نظر می رسد خرس ها 5.0 دلار را در کوتاه مدت هدف گذاری کرده اند، در حالی که گاوها ممکن است تلاش کنند قیمت ها را به 7.0 دلار برسانند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.