منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: قیمت LINK به 5.95 دلار کاهش می یابد، یک نقطه منفی دیگر که باید دنبال کنید؟

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: قیمت LINK به 5.95 دلار کاهش می یابد، یک نقطه منفی دیگر که باید دنبال کنید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای برای امروز 30 ژوئن 2022 یک روند نزولی را نشان می دهد. قیمت‌ها در چند روز گذشته روندی نزولی را طی کرده‌اند و در حال حاضر، زیر مرز 6 دلار معامله می‌شوند.LINK در حال حاضر پس از رسیدن به بالاترین قیمت روزانه 6.21 دلار، با قیمت 5.96 دلار معامله می‌شود. حجم 24 ساعته LINK به 1.31 میلیارد دلار می‌رسد. ارزش بازار 5.79 میلیارد دلار است. قیمت دارایی دیجیتال در حال حاضر با مقاومت قوی در منطقه 7 دلار مواجه شده است که ثابت شده است که شکستن مهره ای سخت است.

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: تحلیل تکنیکال

تصویر 412
نمودار قیمت 1 روزه لینک/دلار، منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که کیف پول دیجیتال بین 5.8 تا 6.2 دلار معامله می شود. خرس ها فشار فروش خود را افزایش داده اند و در نتیجه قیمت ها به زیر سطح 6 دلار کاهش یافته است. پشتیبانی فوری از قیمت‌های LINK 5.5 دلار است، و اگر قیمت‌ها به زیر این سطح برسند، می‌توانند به 4.5 دلار کاهش پیدا کنند. شاخص RSI در حال حاضر روی 46.24 است که نشان می‌دهد دارایی دیجیتال در منطقه فروش بیش از حد است. نشانگر MACD نزولی است زیرا خط سیگنال بالای کندل استیک ها قرار دارد. باندهای بولینگر گسترده هستند که نشان دهنده نوسانات بالا در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای در نمودار قیمت 4 ساعته: روند نزولی احتمالا ادامه خواهد داشت

نمودار قیمت 4 ساعته LINK روند نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت ها در حال کاهش مداوم بوده اند. قیمت ها بالا و پایین تر را تشکیل داده اند که نشان دهنده حرکت نزولی در بازار است. شاخص های فنی نیز نشان دهنده یک احساس نزولی در بازار هستند. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 45.66 قرار دارد و پایین تر است که نشان می دهد احتمالاً فشار فروش در بازار ادامه خواهد داشت. نشانگر MACD نزولی است زیرا خط سیگنال بالای کندل استیک ها قرار دارد. باندهای بولینگر گسترده هستند که نشان دهنده نوسانات بالا در بازار است.

تصویر 411
نمودار قیمت 4 ساعته لینک/دلار، منبع: TradingView

با توجه به ماهیت نزولی بازار، انتظار می‌رود که قیمت‌ها بیشتر کاهش یابد و سطوح حمایتی را مجددا آزمایش کنند. اگر قیمت ها به زیر 4.5 دلار برسند، می توانند تا 3.5 دلار کاهش پیدا کنند. از سوی دیگر، اگر قیمت‌ها موفق به حفظ بالای 6 دلار شوند، ممکن است به سمت 7.5 دلار صعود کنند. قیمت‌ها احتمالاً در کوتاه‌مدت قبل از ایجاد یک جهت بیشتر، نوسان خواهند داشت.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که احساسات بازار در حال حاضر نزولی است زیرا قیمت ها در حال کاهش هستند. شاخص های فنی نیز نشان دهنده احساس نزولی در بازار هستند. بنابراین، انتظار می‌رود در کوتاه‌مدت کاهش قیمت‌ها ادامه یابد. به سرمایه گذاران توصیه می شود در این مرحله محتاط باشند و قبل از هر تصمیمی منتظر ثبات قیمت ها باشند.