منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: شکست صعودی LINK/USD را از سطح 6.54 دلار عبور می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: شکست صعودی LINK/USD را از سطح 6.54 دلار عبور می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای از احساسات صعودی بازار حمایت می کند زیرا گاوها موفق شده اند کنترل دقیق قیمت های LINK را در دست بگیرند. قیمت های زنجیره ای با درصد قابل توجهی از 5.51 افزایش یافته است و قیمت ها به 6.54 دلار افزایش یافته است. پشتیبانی از قیمت های LINK در 6.18 دلار ایجاد شده است، در حالی که مقاومت در حال حاضر در 6.69 دلار است. سطوح کلیدی بعدی که باید تماشا کنید 7.21 دلار و 7.73 دلار خواهد بود. ارزش بازار نیز 5.44 درصد افزایش یافته و در حال حاضر در 3,053,066,875 دلار قرار دارد. حجم معاملات 24 ساعته نیز افزایش یافته و در حال حاضر 423,490,348 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای در نمودار قیمت یک روزه: قیمت LINK/USD 5.51 درصد افزایش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای در 24 ساعت گذشته در مجموع 7.86 درصد افزایش یافته است زیرا گاوها کنترل بازار را به دست گرفته اند. شکست صعودی که در تحلیل قبلی قیمت Chainlink پیش بینی شده بود، با افزایش قیمت های LINK/USD از سطح 6.54 دلار به نتیجه رسید. سطوح حمایت کلیدی در 6.18 دلار تعیین شد که به گاوها اجازه داد کنترل بازار را در دست بگیرند و قیمت ها را بالاتر ببرند. قیمت‌های LINK/USD در حال حاضر در سطح 6.69 دلار با مقاومت روبرو هستند، با این حال، اگر گاوها بتوانند حرکت خود را حفظ کنند، می‌توانیم شاهد عبور قیمت‌ها از این سطح و هدف قرار دادن سطوح 7.21 و 7.73 دلار باشیم.

تصویر 164
نمودار قیمت 1 روزه لینک/دلار، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی در حال حاضر بالاتر از سطح 50 است که به نفع گاوهای نر در بازار است. شاخص واگرایی میانگین متحرک نشان می دهد که حرکت صعودی همچنان در بازار قوی است زیرا خط MACD بالای خط سیگنال قرار دارد. به نظر می رسد قیمت LINK/USD بیش از قیمت میانگین متحرک حرکت می کند که به نفع گاوهای نر در بازار است.

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

نمودار قیمت 4 ساعته برای تحلیل قیمت Chainlink نشان می‌دهد که قیمت‌های LINK/USD در یک روند صعودی ثابت بوده‌اند، زیرا احساسات بازار به نفع گاوها است. جفت LINK/USD اوج های بالاتر و پایینی های بیشتری ایجاد کرده است که نشان می دهد گاوها کنترل کامل بازار را در دست دارند. خرس ها چند بار سعی کرده اند وارد بازار شوند اما به سرعت توسط گاو نر رد شده اند.

تصویر 165
نمودار قیمت 4 ساعته لینک/دلار، منبع: TradingView

شاخص RSI در منطقه اشباع خرید در حال حرکت است که نشان می دهد ممکن است قیمت ها در آینده نزدیک اصلاح شوند. با این حال، گاوها ممکن است هنوز مقداری حرکت برای بالا بردن قیمت ها باقی مانده باشند. اندیکاتور MACD در بالای خط سیگنال حرکت می کند که نشان می دهد حرکت صعودی همچنان در بازار قوی است. میانگین متحرک در حال حاضر به نفع گاوها است زیرا قیمت ها بیش از آن معامله می شوند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ChainLink

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال از یک روند صعودی پیروی می کند و فضای زیادی برای فعالیت در حد مثبت دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد شرایط فعلی بازار از رویکردی مثبت پیروی می‌کند، زیرا پتانسیل حرکت به سمت هر یک از افراط‌های صعودی را نشان می‌دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.