منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: خرس ها راه را برای بهبود بیشتر در بالای 30.54 دلار مسدود می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: خرس ها راه را برای بهبود بیشتر در بالای 30.54 دلار مسدود می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • قیمت به 30.165 دلار کاهش یافته است.
  • تحلیل قیمت لینک زنجیره ای کاهش قیمت را نشان می دهد.
  • پشتیبانی به طور قابل توجهی در 23.53 دلار قوی است.

این ارز رمزنگاری شده بار دیگر با زیان مواجه شده است زیرا حرکت نزولی بهبود یافته است. قیمت در هفته گذشته کاهش چشمگیری داشته است و حتی امروز نیز کاهش قابل توجهی در قیمت گزارش شده است. اگرچه یک فاصله زمانی صعودی مانع از بهبود بیشتر خرس ها شد، 24 ساعت گذشته دوباره برای فروشندگان مطلوب بود. در نتیجه روند نزولی قیمت به 30.2 دلار کاهش یافته است.

نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD: قیمت با از دست دادن ثبات در 30 دلار، تمایل نزولی را نشان می دهد

تحلیل قیمت یک روزه Chainlink بار دیگر حمایت از خرس ها را نشان می دهد. خرس ها توانسته اند در 24 ساعت گذشته برنده شوند زیرا قیمت تا 30.165 دلار کاهش یافته است. اگرچه گاوها توانستند در چند روز گذشته برتری خود را حفظ کنند، اما روند امروز دوباره در سمت نزولی قرار گرفته است. شکست اخیر قیمت را زیر سطح میانگین متحرک (MA) یعنی 30.55 دلار نیز نشان داده است.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: خرس ها راه را برای بازیابی بیشتر از 30.54 دلار مسدود می کنند
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD. منبع: TradingView

خط روند کوتاه مدت نیز نزولی است که به این معنی است که خرس ها در موقعیت غالب هستند. باند بولینگر بالایی به 33.00 دلار رسیده است در حالی که باند بولینگر پایینی خود را در 23.53 دلار تغییر مکان داده است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به دلیل روند نزولی به 55.53 کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: با قدرت نشان دادن خرس ها، کریپتوکارنسی مسیر نزولی را دنبال می کند

تحلیل چهار ساعته قیمت Chainlink تایید می کند که یک روند نزولی از چند ساعت گذشته در اوج خود بوده است. خرس ها با پایین آوردن قیمت به سطح 30.171 دلار، برتری خود را کاملاً کارآمد حفظ کردند. قیمت ممکن است به سمت پایین ترین سطح جدید حرکت کند و همچنین به نظر می رسد حرکت نزولی هر ساعت تشدید می شود. میانگین متحرک هنوز بسیار بالاست و در حال حاضر در موقعیت 30.89 دلار قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: خرس ها راه را برای بازیابی بیشتر از 30.54 دلار مسدود می کنند
نمودار قیمت 4 ساعته LINK/USD. منبع: TradingView

نوسانات به طور قابل توجهی کاهش یافته است به همین دلیل میانگین باندهای بولینگر در حال حاضر 30.352 دلار است. در حالی که ارزش باند بولینگر بالا اکنون به 31.93 دلار تغییر کرده است و ارزش باند بولینگر پایین اکنون به 28.77 دلار رسیده است. امتیاز RSI نیز به دلیل روند نزولی کاهش یافته و به 46.2 رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: خرس ها راه را برای بهبود بیشتر در بالای 30.54 دلار مسدود می کنند
نمودار شاخص های فنی LINK/USD. منبع: TradingView

گاوها در چند ماه گذشته بر نمودارهای قیمت حاکم بوده اند، زیرا قیمت پیشرفت قابل توجهی را نشان داده است. این بیشتر توسط نمودار شاخص های فنی برای LINK/USD تأیید می شود که نشان دهنده روند صعودی است. در مجموع 13 اندیکاتور در موقعیت خرید، 10 اندیکاتور در موقعیت خنثی و تنها سه اندیکاتور در موقعیت فروش قرار دارند.

نشانگر میانگین متحرک نیز با دادن سیگنال خرید، افزایش شدید قیمت را دیکته می کند. ما می توانیم ببینیم که 12 اندیکاتور در موقعیت خرید وجود دارد، در حالی که تنها دو اندیکاتور در موقعیت فروش و یک اندیکاتور در موقعیت خنثی قرار دارند. اسیلاتورها امروز در سمت خنثی قرار دارند زیرا 9 نوسانگر در منطقه خنثی وجود دارد و هر کدام یک نشانگر در هر دو منطقه فروش و خرید قرار دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

نزولی در قیمت LINK/USD در 24 ساعت گذشته مشاهده شده است، زیرا خرس ها در حال بازیافتن قدرت خود هستند. پس از تغییر ناگهانی روندها، قیمت به سطح 30.16 دلار کاهش یافت. ارزش این ارز دیجیتال در چهار ساعت گذشته نیز کاهش یافته است، به این معنی که ساعات نزدیک ممکن است شرایط نامطلوبی را نیز به همراه داشته باشد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.