منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: حرکت صعودی با رسیدن LINK به 6.86 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: حرکت صعودی با رسیدن LINK به 6.86 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

گزارش تحلیل قیمت Chainlink در حال حاضر فعالیت گاو نر را نشان می دهد زیرا قیمت ها به طور قابل توجهی افزایش یافته و به مرز 6.86 دلار رسیده است. پس از یک دوره کوتاه سقوط، گاوها به حرکت خود ادامه دادند و در حال حاضر در حال بهبودی بیشتر هستند. از 21 نوامبر 2022، روند کلی LINK در جهت صعودی بوده است. فعالیت های صعودی اخیر کمتر بوده است، اما فشار خرید با افزایش قیمت افزایش یافته است. از آنجایی که نوسان قیمت در حال حاضر کند شده است، مقاومت بعدی برای LINK در 7.02 دلار قرار دارد، که همچنین ممکن است فشار فروش دوباره ظاهر شود.

نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD: LINK سود اسمی 0.64 درصد را گزارش می دهد.

با توجه به تحلیل قیمت یک روزه Chainlink، سکه صعودی است، همانطور که تابع قیمت برای امروز نشان می دهد. LINK/USD فقط بین 6.81 تا 6.99 دلار در نوسان بود. از زمان نوشتن این مقاله، سکه با قیمت 6.86 دلار در حال تغییر است که نسبت به روز گذشته 0.64 درصد افزایش قیمت داشته است. رشد 12.93 درصدی را نسبت به هفته قبل نشان داد. ارزش بازار نیز 0.62 درصد افزایش یافت و سلطه بازار برای LINK/USD 0.41 درصد ثبت شد.

پیوند 1d1
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD. منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) نشان می دهد که خریداران سهم زیادی در ارزش سکه نداشته اند، زیرا منحنی RSI تقریباً افقی است و امتیاز RSI 51 است. میانگین متحرک (MA) زیر سطح قیمت 6.39 دلار معامله می شود. SMA 20 به معاملات زیر منحنی SMA 50 ادامه می دهد.

LINK/USD نوسانات بالایی را نشان می دهد، به طوری که حد بالای باندهای بولینگر در حال حاضر با قیمت 8 دلار معامله می شود که نشان دهنده مقاومت است. حد پایین این اندیکاتور در علامت 5.18 دلار است که نشان دهنده پشتیبانی از ارز دیجیتال است. میانگین خط مرکزی باندهای بولینگر در حال حاضر 6.60 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink فعالیت صعودی آهسته را در نمودارها نشان می دهد زیرا تابع قیمت در نزدیکی سطح قیمت فعلی صاف می شود زیرا به نظر می رسد فشار فروش پس از بازه های زمانی کوتاه شروع می شود. پس از اصلاح چهار ساعت پیش، گاوها دوباره در صدر قرار گرفتند. این روند امروز همچنان صعودی است، زیرا گاوها در بیشتر مواقع بر بازار تسلط داشتند و در حال حاضر در روند قیمت پیشرو هستند.

لینک 4 ساعت 1
نمودار قیمت 4 ساعته LINK/USD. منبع: TradingView

SMA 20 بالاتر از SMA 50 معامله می شود و نمودار 4 ساعته فقط نوسانات متوسط ​​را نشان می دهد. کران های بالا و پایین باند بولینگر هر دو به ترتیب 7 و 6.49 دلار هستند. RSI نمودار ساعتی در حال حاضر روی 61 معامله می شود و منحنی صاف نشان می دهد که دو طرف بازار در حال رقابت هستند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که سکه در حال حاضر در سمت مثبت معامله می شود زیرا گاوها مسئول حرکت قیمت هستند. حتی اگر LINK نتواند بر مقاومت 7 دلاری در جلسه معاملاتی فعلی غلبه کند، ما پیش‌بینی می‌کنیم که امروز حرکت صعودی خود را حفظ کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.