منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: جفت LINK/USD ممکن است قبل از بسته شدن نمودار روزانه، از بالاترین حد روزانه 9 دلار شکسته شود.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: جفت LINK/USD ممکن است قبل از بسته شدن نمودار روزانه، از بالاترین حد روزانه 9 دلار شکسته شود.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای اندکی صعودی است زیرا جفت LINK/USD نزدیک به بالاترین سطح روزانه 9 دلار معامله می شود. گاوها قبل از پایان روز قیمت را به بالاتر از این سطح خواهند رساند. مقاومت بعدی 9.5 دلار است. پس از آن 10 دلار و 10.5 دلار قرار می گیرد.

خرس‌ها حرکتی به زیر این سطح را هدف قرار خواهند داد، زیرا قیمت در کوتاه‌مدت به سمت ۶.۸ دلار و ۶.۵ دلار پیش خواهد رفت.

با نگاهی به نمودار روزانه، می بینیم که جفت LINK/USD در چند روز گذشته در یک محدوده معامله شده است. گاوها در تلاش برای بالا بردن قیمت به بالای 9 دلار بوده اند و خرس ها نتوانسته اند آن را به زیر 7.2 دلار برسانند. حرکت قیمت فعلی صعودی است زیرا قیمت نزدیک به انتهای محدوده معامله می شود. اگر گاوها بتوانند قیمت را به بالای 9 دلار برسانند، می‌توانیم شاهد حرکت به سمت 10 دلار باشیم که احتمالاً با آزمایش مجدد بالاترین قیمت در 12 دلار دنبال می‌شود.

نزدیک ترین سطح مقاومت 9.5 دلار است، در حالی که پشتیبانی 7.6 دلار است. MACD حرکت صعودی کاهشی را نشان می دهد. RSI در محدوده خرید بیش از حد است. به طور کلی، تصویر فنی مخلوط است.

حرکت قیمت لینک زنجیره ای در 24 ساعت گذشته: LINK/USD 1.4٪ افزایش یافته است

نزدیکترین مقاومت در 9.5 دلار یافت می شود و شکستن بالاتر از این سطح می تواند قیمت را به 10 دلار برساند. از جنبه نزولی، پشتیبانی در 7.6 دلار است و شکستن زیر این سطح می تواند منجر به آزمایش مجدد قیمت در سطح 7.2 دلار شود.

تصویر 158تحلیل قیمت لینک زنجیره ای