منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: به نظر می رسد LINK پس از رسیدن به نقطه پایین 6.03 دلار تثبیت شود

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: به نظر می رسد LINK پس از رسیدن به نقطه پایین 6.03 دلار تثبیت شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

به نظر می رسد تحلیل قیمت لینک زنجیره ای پس از شروع مثبت هفته که شاهد افزایش 3 درصدی قیمت در 24 ساعت گذشته بود، در حال تغییر است. LINK از 26 ژوئن 2022 زمانی که قیمت از بالاترین سطح یک ماهه 7.44 دلار سقوط کرد، یک دوره طولانی را در یک روند نزولی گذرانده است. از آن زمان تا کنون، این توکن شاهد افزایش نوسانات با حمل و نقل قیمت بیش از 19 درصد بوده است. نقطه پایین دیروز 6.03 دلار به این معنی بود که خریداران برای LINK با قیمتی با تخفیف وارد بازار شدند، زیرا قیمت به حمایت 6 دلار نزدیک شد. در 24 ساعت گذشته، قیمت Chainlink بالاترین سطح 6.36 دلار را ثبت کرد و چشم انداز تست مقاومت 7.3 دلار را در جلسات معاملاتی آتی فراهم کرد.

بازار بزرگتر ارزهای دیجیتال نیز پس از روند نزولی در بیشتر هفته گذشته، علائم مثبتی را نشان داد، زیرا بیت کوین با افزایش 5 درصدی به فاصله نزدیک به مرز 20000 دلار حرکت کرد. اتریوم 7 درصد رشد کرد و به بالای 1100 دلار رسید، در حالی که آلت کوین های پیشرو نیز روند صعودی را دنبال کردند. کاردانو 3 درصد افزایش یافت و به 0.46 دلار رسید، در حالی که ریپل افزایش مشابهی را ثبت کرد و به 0.32 دلار رسید. Dogecoin با 4 درصد افزایش به 0.06 دلار رسید در حالی که Solana و Polkadot به ترتیب 7 و 5 درصد روند صعودی قابل توجهی را ثبت کردند.

اسکرین شات 2022 07 04 در 10.52.53 بعد از ظهر
تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: نقشه حرارتی ارز دیجیتال. منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: انتظار می رود LINK در نمودار روزانه بالاتر از میانگین متحرک 50 روزه حرکت کند

در نمودار 24 ساعته کندل استیک برای تحلیل قیمت Chainlink، قیمت را می توان به دنبال یک مثلث نزولی گسترده از اواخر ژوئن و تشکیل یک الگوی جانبی در هفته گذشته مشاهده کرد. این روند نزولی منجر به کاهش قیمت به سطح 5.9 دلار شد که در آن الگوی ستاره عصر در 24 ساعت گذشته ظاهر شد تا نشان دهنده تغییر روند باشد. قیمت LINK اکنون در آستانه میانگین متحرک نمایی (EMA) حیاتی 50 روزه (EMA) در 6.40 دلار قرار دارد و انتظار می رود برای آزمایش مقاومت در 7.3 دلار از آن عبور کند.

LINKUSDT 2022 07 04 23 51 43
تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی 24 ساعته (RSI) نشانه هایی از افزایش ارزش بازار در 44.18 را نشان می دهد و اگر قیمت مقاومت گذشته را افزایش دهد، به منطقه اشباع فروش نزدیک می شود. حجم معاملات در 24 ساعت گذشته 27 درصد افزایش یافته است که نشان دهنده انگیزه خریدار است که در پشتیبانی وارد شده است. منحنی واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) همچنین می تواند در حال حاضر پایین ترین سطح های بالاتر را تشکیل دهد و یک واگرایی صعودی ممکن است پس از شکست قیمت اتفاق بیفتد. در حال حاضر، معامله گران به دلیل طلسم اخیر در حاشیه برای LINK شک دارند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.