منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: با کنترل گاوهای نر، ارزش ارز دیجیتال به 7.10 دلار ارتقا می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: با کنترل گاوهای نر، ارزش ارز دیجیتال به 7.10 دلار ارتقا می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که جفت LINK/USD در گذشته اخیر ارزش فوق العاده ای به دست آورده است و در حال حاضر با قیمت 7.10 دلار معامله می شود. به احتمال زیاد در آینده نزدیک این اقدام قیمت ادامه خواهد داشت زیرا حمایت فعلی در 6.85 دلار بسیار قوی است. با این حال، قیمت ممکن است با مقاومت 7.12 دلاری روبرو شود. به طور کلی، سوگیری برای آینده نزدیک صعودی است.

بازار کریپتوکارنسی در 24 ساعت گذشته شاهد شتاب مثبت زیادی بوده است، در حالی که اکثر دارایی‌های بزرگ شاهد افزایش قابل توجهی بوده‌اند، قیمت سکه در این مدت نزدیک به 3.33 درصد افزایش یافته است. ارزش بازار این سکه 3.48 میلیارد دلار است، در حالی که حجم معاملات آن در 24 ساعت گذشته 260 میلیون دلار بوده است.

تحلیل قیمت 1 روزه Chainlink: LINK/USD پس از یک دوره صعودی با قیمت 7.10 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه Chainlink نشان می دهد که جفت LINK/USD در چند ساعت گذشته در محدوده 6.85 تا 7.12 دلار معامله می شود و به نظر می رسد که گاوها به آرامی کنترل بازار را به دست می آورند زیرا قیمت ها را از قیمت بالا می برند. انتهای پایین محدوده بازار توانسته است اوج های بالاتر و پایینی های بالاتری داشته باشد که نشانه حرکت صعودی است.

تصویر 218
منبع: TradingView

50 MA بسیار بالاتر از 200 MA است که نشانه آن است که مسیر کمترین مقاومت به سمت صعود است. اندیکاتور RSI نیز در محدوده صعودی قرار دارد که نشان می دهد گاوها بر حرکت بازار کنترل دارند. حد بالایی اندیکاتور Bollinger Bands 7.07 دلار است که نشان می دهد در آینده نزدیک فضا برای افزایش قیمت ها وجود دارد. حد پایین اندیکاتور Bollinger Bands 6.74 دلار است که به سطح حمایت 6.85 دلار نیز نزدیک است.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای در نمودار قیمت 4 ساعته: قیمت پس از بازگشت به 7.10 دلار قدرت صعودی را نشان می دهد.

نمودار ساعتی تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که جفت LINK/USD یک الگوی پرچم صعودی را تشکیل داده است که یک الگوی ادامه است. خروج از این الگو نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند و ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت به افزایش خود ادامه دهند. سکه امروز با 7.03 دلار شروع به معامله کرد و به 7.12 دلار رسید، اما گاوها نتوانستند این قیمت ها را حفظ کنند و سکه به سطح قیمت فعلی خود یعنی 7.10 دلار بازگشت.

تصویر 219
منبع: TradingView

50 MA در حال حاضر 7.46 دلار و 200 MA در 7.21 دلار است که به وضوح نشان می دهد که مسیر کمترین مقاومت به سمت صعود است. اندیکاتور RSI نیز در محدوده صعودی قرار دارد و در حال حاضر روی 44.24 قرار دارد. شاخص باندهای بولینگر گسترش یافته است، که نشان می دهد قیمت ها ممکن است در آینده نزدیک به روند بالاتر ادامه دهند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند و ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت به افزایش خود ادامه دهند. شاخص های فنی در نمودارهای 4 ساعته و 1 روزه هر دو سیگنال های صعودی می دهند که نشان می دهد ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت به افزایش خود ادامه دهند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.