منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: با مقاومت گاوها در برابر روند نزولی، قیمت به بالای 24.5 دلار بهبود می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: با مقاومت گاوها در برابر روند نزولی، قیمت به بالای 24.5 دلار بهبود می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • قیمت تا سطح 24.55 دلار بهبود یافته است.
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای از گاو نر پشتیبانی می کند.
  • سطح پشتیبانی همچنان در 22.54 دلار ثابت است.

نمودار قیمت 1 روزه پیوند/دلار: قیمت پس از ورودی صعودی به بالای 24.54 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Chainlink امروز حمایت از گاوها را نشان می دهد زیرا مقدار قابل توجهی از افزایش ارزش LINK/USD مشاهده می شود. این یک علامت دلگرم کننده برای خریداران است زیرا ارز دیجیتال در هفته های قبل با آسیب قابل توجهی روبرو شده است. قیمت در حال حاضر در حال روتوش 24.55 دلار است و می توان پیش بینی کرد که روند صعودی بیشتری در راه است. مقدار میانگین متحرک (MA) در نمودار قیمت یک روزه 26.66 دلار است.

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: با مقاومت گاوها در برابر روند نزولی 6، قیمت به بالای 24.5 دلار بازمی گردد
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD. منبع: TradingView

نوسانات به شدت در حال افزایش است، که نشان می دهد روندهای آینده ممکن است در سمت نزولی قرار گیرند. اگر در مورد شاخص باند بولینگر صحبت کنیم، باند بالای آن 37.08 دلار است در حالی که باند پایین آن 22.54 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به دلیل جهش اخیر به 35.58 افزایش یافته است.

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: منحنی قیمت پس از صعود اخیر به 24.55 دلار صعود می کند

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Chainlink روند افزایشی را دیکته می کند زیرا ارزش ارز دیجیتال به طور قابل توجهی در چند ساعت گذشته بهبود یافته است. خط روند کوتاه مدت اکنون به دلیل افزایش مداوم ارزش LINK/USD به سمت بالا حرکت می کند. با تشدید حرکت صعودی در چهار ساعت گذشته، قیمت به 24.55 دلار رسیده است. میانگین متحرک همچنان در موقعیت پایین تری نسبت به قیمت فعلی یعنی 24.33 دلار قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: با مقاومت گاوها در برابر روند نزولی 7، قیمت به بالای 24.5 دلار بهبود می یابد
نمودار قیمت 4 ساعته LINK/USD. منبع: TradingView

میانگین باندهای بولینگر اکنون در 25.42 دلار است. باند بولینگر بالا اکنون به موقعیت 27.69 دلار رسیده است و باند بولینگر پایین به امتیاز 23.135 دلار رسیده است. منحنی RSI نیز حرکت صعودی را نشان می دهد و امتیاز تا 40.88 افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: با مقاومت گاوها در برابر روند نزولی 8، قیمت بالاتر از 24.5 دلار بهبود می یابد
نمودار شاخص های فنی LINK/USD. منبع: TradingView

خرس‌ها در چند هفته گذشته پیشتاز بازار بوده‌اند، زیرا روند نزولی ثابتی در جریان بوده است. بنابراین نمودار شاخص های فنی به دلیل افزایش فعالیت فروش، یک سیگنال نزولی را ارائه می دهد. چهارده نشانگر در موقعیت فروش، هفت پیکان در موقعیت خنثی و پنج عقربه در موقعیت خرید قرار دارند.

شاخص میانگین متحرک نیز یک نشانه نزولی ثابت می دهد. 13 شاخص در موقعیت فروش وجود دارد در حالی که یک اندیکاتور خنثی و خرید است. اسیلاتورها روند صعودی روز را تایید می کنند و شش نوسانگر در نقطه خنثی قرار دارند. چهار اسیلاتور در نقطه خرید و یک نشانگر در نقطه فروش قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Chainlink یک روند صعودی را برای روز پیش بینی می کند زیرا مقدار قابل توجهی از افزایش ارزش سکه در حال ثبت است. گاوها در تلاش هستند تا مسیر خود را به پیشروی باز کنند و قیمت امروز تا 24.55 دلار بهبود یافته است. پیش‌بینی قیمت ساعتی نیز نتایج کاملاً مطلوبی را برای گاوها نشان می‌دهد. قیمت در چند ساعت گذشته به دلیل تلاش های صعودی به طور مداوم در حال افزایش بوده است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.