منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: با افزایش فشار فروش، قیمت های LINK به زیر 6.03 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: با افزایش فشار فروش، قیمت های LINK به زیر 6.03 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که بازار در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها به زیر 6.03 دلار کاهش یافته است. حمایت فعلی از قیمت‌ها در سطح 5.80 دلار قرار دارد و حرکت به زیر این می‌تواند منجر به حرکت قیمت‌ها به سمت سطح 5.50 دلار شود، در حالی که مقاومت برای قیمت‌ها در سطح 6.24 دلار قرار دارد و شکستن بالاتر از این می‌تواند منجر به افزایش قیمت‌ها به سمت سطح 6.50 دلار شود.

جفت LINK/USD طی 24 ساعت معاملات گذشته 1.48 درصد کاهش داشته است و قیمت این ارز دیجیتال را در زمان نوشتن به حدود 5.80 دلار کاهش داده است. Chainlink در حال حاضر در رتبه هشتم قرار دارد زیرا دارای ارزش بازار 2,816,875,080 دلار و حجم معاملات 24 ساعته 391,585,087 دلار است.

اقدام قیمت پیوند زنجیره‌ای در نمودار قیمت یک روزه: طلسم نزولی قیمت‌های LINK را به 6.03 دلار کاهش می‌دهد.

نمودار 1 روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که روند نزولی دست نخورده به نظر می رسد زیرا قیمت ها به زیر سطح اصلی 6.03 دلار سقوط کرده اند. سکه قبلاً تا 6.88 دلار افزایش یافته بود، اما در این سطح با رد شدن مواجه شد و فشار فروش به زودی افزایش یافت که منجر به سطوح قیمت فعلی شد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار یک روزه در حال حاضر در شرایط فروش بیش از حد با قرائت 28.60 قرار دارد که نشان می‌دهد ممکن است قیمت‌ها برای یک رالی اصلاحی بالاتر با بازگشت RSI به قلمرو فروش بیش از حد مورد انتظار باشد.

تصویر 136
نمودار قیمت 1 روزه لینک/دلار، منبع: TradingView

میانگین متحرک در نمودار 1 روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نزولی بوده است زیرا SMA 50 روزه (خط آبی) از زیر SMA 200 روزه (خط قرمز) عبور کرده است. این متقاطع نزولی نشان داد که بازار وارد یک روند نزولی شده است و این امر توسط میانگین‌های متحرک در حالی که به سمت جنوب ادامه می‌دهند تایید شده است. اندیکاتور MACD برای تحلیل قیمت Chainlink در حال حاضر در قلمرو نزولی قرار دارد زیرا خط سیگنال از زیر هیستوگرام عبور کرده است. این نشان می دهد که حرکت بازار در حال حاضر نزولی است و قیمت ها ممکن است در کوتاه مدت به کاهش ادامه دهند.

تحلیل قیمت 4 ساعته LINK/USD: احتمال کاهش بیشتر قیمت وجود دارد

نمودار 4 ساعته تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که بازار در حال شکل گیری کانال نزولی است زیرا بازار در سطح 5.80 دلار تثبیت می شود. شاخص های فنی در حال حاضر نزولی هستند زیرا شاخص قدرت نسبی زیر سطح 50 است که نشان می دهد بازار در حال حاضر در فاز نزولی قرار دارد.

تصویر 135
نمودار قیمت 4 ساعته لینک/دلار، منبع: TradingView

اندیکاتور MACD در زیر خط سیگنال قرار دارد و در حال حاضر در محدوده نزولی قرار دارد که نشان می دهد حرکت بازار نیز نزولی است. SMA 50 روزه و SMA 200 روزه هر دو به سمت جنوب حرکت می کنند که نشان می دهد بازار در روند نزولی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که پوشش قیمت سکه به سمت پایین حرکت می کند و در مرز 6.03 دلار معامله می شود. با توجه به کاهش قیمت در ساعات گذشته، احتمال کاهش بیشتر وجود دارد. شاخص‌های فنی در حال حاضر نزولی هستند و قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری، منتظر شکست یا بازگشت مجدد آن هستیم.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.