منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: ارزش LINK پس از یک لغزش نزولی به 6.5 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: ارزش LINK پس از یک لغزش نزولی به 6.5 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت Chainlink روند نزولی را برای امروز نشان می دهد و از فروشندگان حمایت می کند زیرا قیمت از صبح کاهش قابل توجهی داشته است. اگرچه خرس ها در موقعیت برنده بودند، اما از 25 ژوئن 2022 یک روند نزولی دنبال می شود و پیشرفت اخیر نیز به نفع خرس ها است. این یک علامت نگران کننده برای ارزهای دیجیتال است، زیرا قیمت به 6.5 دلار کاهش یافته است، که با توجه به قیمت در ماه های گذشته، سطح بسیار پایینی است. با این حال، پشتیبانی نیز در نزدیکی سطح 6.3 دلار وجود دارد.

نمودار قیمت 1 روزه لینک/دلار: خرس‌ها شش درصد دیگر ضرر می‌کنند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Chainlink نشان می دهد که خرس ها برای سومین روز متوالی در حال روند هستند و شکل گیری کندل های قرمز را می توان در نمودار یک روزه مشاهده کرد. روند نزولی دوباره تا حد زیادی به ارزش این ارز دیجیتال آسیب رسانده است زیرا LINK در زمان نگارش این مقاله با قیمت 6.5 دلار معامله می‌کند و جفت ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته 6.3 درصد زیان و 5.8 درصد نسبت به گذشته را گزارش کرده است. هفته ارزش بازار 6.7 درصد کاهش یافت، اما از سوی دیگر حجم معاملات طی 24 ساعت گذشته 12.9 درصد افزایش یافت که نتیجه آن تسلط بر بازار 0.32 درصد بود. میانگین متحرک (MA) با 6.8 دلار معامله می شود، درست بالاتر از سطح قیمت.

پیوند 1 روز 1
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD. منبع: Tradingview

نوسانات بالا است، به همین دلیل است که میانگین باند بولینگر اکنون در 6.9 دلار است، در حالی که ارزش باندهای بولینگر بالای 8.6 دلار است که نشان دهنده مقاومت برای LINK است و ارزش باند بولینگر پایین در موقعیت 5.3 دلار است که نشان دهنده حمایت از قیمت سکه است. با ادامه فعالیت فروش در بازار، شاخص قدرت نسبی (RSI) با شیب نزولی در شاخص 44 در نیمه پایینی منطقه خنثی معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink تحلیل فوق را تایید می کند زیرا شکست قیمت رو به بالا بوده است، اما خرس ها قیمت را طی 8 ساعت گذشته به سمت پایین آورده اند و در صورت فروش احتمال کاهش بیشتر قیمت در ساعات آینده وجود دارد. فشار گسترش می یابد. اما تغییر روند نیز ممکن است.

لینک 4 ساعت 1
نمودار قیمت 4 ساعته LINK/USD. منبع: TradingView

نوسانات LINK/USD در نمودار 4 ساعته امروز در حال افزایش است، باند بالایی به 7.4 دلار رسیده است و باند پایینی به 6.5 دلار کاهش یافته است، در حالی که میانگین میانگین شاخص در 7 دلار است. RSI در اینجا چرخشی نزولی نشان می دهد زیرا فشار فروش همچنان وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که LINK در شروع جلسه امروز بهتر عمل کرده است، اما ارز دیجیتال در 12 ساعت گذشته روند نزولی را دنبال کرده است. با این حال، اگر حمایت موجود در 6.3 دلار ادامه یابد، ممکن است سکه در ساعات آینده شروع به بهبود کند. از سوی دیگر، اگر فشار فروش ادامه یابد، LINK ممکن است به محدوده 5 دلار کاهش یابد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.